Temiz LSD için dayanışma topluluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün gerekli ortamı buldum bir arkadaşımla birlikte birer pul attık beyler. 2. kez deneme fırsatım oldu kesinlikle ilk deneyimimden daha iyiydi, aga yok böyle bir kafa. Etkisi baya azaldı son bir saattir pek bir şey görmüyorum. Birkaç saat öncesine kadar gözümü kapasam ayrı, açsam ayrı bir şey görüyordum **** :D Arkadaş bad tribe girdi yanımda salak salak konuşuyor. Bana bir şey olmadı sakinleştirdim biraz kendine geldi. Deneyeceksiniz tek başınıza denemeyin, sevdiğiniz bir arkadaşınızı alın sabahlara kadar boş yaparsınız :D

kelaynak

Yeni üye
Bugün gerekli ortamı buldum bir arkadaşımla birlikte birer pul attık beyler. 2. kez deneme fırsatım oldu kesinlikle ilk deneyimimden daha iyiydi, aga yok böyle bir kafa. Etkisi baya azaldı son bir saattir pek bir şey görmüyorum. Birkaç saat öncesine kadar gözümü kapasam ayrı, açsam ayrı bir şey görüyordum . :D Arkadaş bad tribe girdi yanımda salak salak konuşuyor. Bana bir şey olmadı sakinleştirdim biraz kendine geldi. Deneyeceksiniz tek başınıza denemeyin, sevdiğiniz bir arkadaşınızı alın sabahlara kadar boş yaparsınız :D
o nasil kafa la

@kelaynak
kanka darkweb'in redditi diyebilirim.
dread link yazarsan googlede bulursun. turkey diye arat sub'a gir sonra konularda dolaş görürsün.

bro sana takip numarası attı mı arkadaş?

negma

Kıdemli Üye
arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu işlerde tecrübeli biri olarak uyarmak istedim karışmayım dedim ama vicdanen rahat edemedim yanlış işler yapıyorsunuz hayatınızı mahvedeceksiniz benden söylemesi aşırı derecede bağımlılığı olan ve yanlış dozlarda veya zayıf bağışıklığı olan bünyelerde ölüme kadar gidecek bir tür bunlar hertürlü uyuşturucuyu denememe rağmen esrar en iyisi bence .maddi manevi sizi bitirir bu işler yarın birgün yoksunluk çekersiniz psikolojiniz bozulur zaten her şey ondan sonra başlıyor sadece uyarmak istedim görevimi yaptım sessiz kalamazdım bilin istedim.

@kelaynak

kanka beni yanlış anlamazsan senden bir ricam olacak.
ürünler eline geldikten sonra nickini yazıp ürünlerle bir fotoğraf çekebilme imkanın var mı?
hepimizi aydınlatmış olursun.

seni itham etmek için söylemiyorum bunu da yanlış anlama sakın ama bazen scammerlar tokatladıkları parayı kurtartma karşılığında tokatlanan kişiye aldım çok güzeldi falan dedirtiyor. tekrar söylüyorum yanlış anlama beni bro. İçimiz rahat etsin diye söyledim.

arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu işlerde tecrübeli biri olarak uyarmak istedim karışmayım dedim ama vicdanen rahat edemedim yanlış işler yapıyorsunuz hayatınızı mahvedeceksiniz benden söylemesi aşırı derecede bağımlılığı olan ve yanlış dozlarda veya zayıf bağışıklığı olan bünyelerde ölüme kadar gidecek bir tür bunlar hertürlü uyuşturucuyu denememe rağmen esrar en iyisi bence .maddi manevi sizi bitirir bu işler yarın birgün yoksunluk çekersiniz psikolojiniz bozulur zaten her şey ondan sonra başlıyor sadece uyarmak istedim görevimi yaptım sessiz kalamazdım bilin istedim.
iyi niyetin için eyv. zaten senede 4 ü hiç geçmiyorum asitte aynı mdma kuralı gibi. zamanınde köpek gibi bonzai içmiş ve çevrresinde de bir sürü içen birisi olarak kimyasalın pisliğini birinci elden ayıkıyorum. düşülücek bir şey olduğunu düşünmüyorum asitin ama herkes için her şey geçerli değil.

negma

Kıdemli Üye
iyi niyetin için eyv. zaten senede 4 ü hiç geçmiyorum asitte aynı mdma kuralı gibi. zamanınde köpek gibi bonzai içmiş ve çevrresinde de bir sürü içen birisi olarak kimyasalın pisliğini birinci elden ayıkıyorum. düşülücek bir şey olduğunu düşünmüyorum asitin ama herkes için her şey geçerli değil.
arkadaşlar yanlış bir kelam ettiysem hakkınızı helal edin.amacım kimseyi yaftalamak karalamak değil sadece yaşadığım tecrübeleri aktarmak istedim.ama inanınki bu hep böyle başlıyor extacy ilk tr ye geldiğinde 5 tl den çözüyorduk birde yanında 5 lik fişek ot hediye veriyorlardı. ayda yılda bir derken öyle bir zaman geliyorki tadı öyle bir kalıyorki vücutta beyin devamlı onu hatırlatıyor bu sadece bir örnek elimize en ufak bi para geçtiğinde o ortamı yeniden yaşamak istiyorsunuz.bu sadece bir örnek ufak bi örnek.başka bir örnek normal sigara evet bakkalda satılan bir sigara bile ne kadar bağımlılık yapıyor içmediğimiz zaman başımız dönüyor dimi! zaten üretenlerinde istediği o talep olacakki ürünü satıp nakite çevirebilsinler.bu tuzaklara düşmeyin ne olur beni dinleyin bi kereden hiç bişey olmaz demeyin onun tadını bir alınca gerisi öyle yada böyle geliyor.torbacılara ex yeni gelmişti sigara çözmeye gittiğimiz zaman ex var diyorlardı yüzüne bakmıyorduk sonra bi deniyelim dedik denemez olaydık nerden bilelim öyle birşey olacağını düşüşte bi daha paramı yok bulunur öyle pislik lanet şeyler ben bırakalı 10 sene oldu şu an bunları yazarken bile canım istiyor gerisini siz düşünün artık çok acı çekersiniz.beyninizin bi yerinde ölene kadar kalıyor bu pislik şeyler benim yuvam dağıldı bu pislik şeyler yüzünden olmayacak insanların kalbini kırdım yalanlar söyledim inanınki hiç değmedi hemde hiç melek gibi insandım şeytan gibi oldum bu pislikler yüzünden.hakkınızı helal edin ben yandım siz yanmayın.(ve beni kimse böyle uyandırmadı) bunların arasında en doğal olanı esrar bi onu bırakamadım için sigaranızı iyi ise zaten hiç sıkıntı olmaz yapın keyfinizi.senelerce taş içtim bir apartman parası yedim
yanlış anlamayın kafa falanda yok yani sadece istetiyor ama şimdi bi sigara yapıyorum en az 3-4 saat gidiyor günde 2 sigara ile gün bitiyor.esrardan başka tanımam zaten bi zamandan sonra herkes aynı şeyi söylüyor esrardan başkasını tanımam.sizde öyle diyeceksiniz emin olabilirsiniz bu her zaman aklınızın bi ucunda kalsın dönüp dolaşacağınız yer burasıdır.şimdi bir extacy 50 tl 5 adet yapsan 250 tl bi 100 lükte sigara yapsan 350 tl bi 50 de efe püfe gider günlük 400 tl ayda 12.000 tl varın gerisini siz düşünün öyle düşürüyorlar işte.

Son düzenleme:

negma

Kıdemli Üye
günde 20 paket bonz içiyordum Allah ın sevdiği bi kulmuşum başıma bi hastalık verdi yattığım yerde 2 ayda iyileştim eğer ayağa kalkabilseydim onuda bırakamayacaktım yeni bebeğim olmuştu sabah saat 4 te torbacı arıyordum yataktan kalkıp öyle pislik şeyler bunlar o çocuğun rızkını bu pisliklere veriyordum istemeyerekte olsa bakmayın tadına falan etmeyin merak arkadaşlar kankalarım yapmayın sizi düşürmelerine izin vermeyin.bu verdiklerim en ufak tecrübelerim LSD tecrübelerimi yazmak bile istemiyorum gerisini siz düşünün artık.bi hatam olduysa yanlış bi kelime kullandıysam affedin hakkınızı helal edin.

Son düzenleme:

Bubleb00m

Kıdemli Üye
günde 20 paket bonz içiyordum Allah ın sevdiği bi kulmuşum başıma bi hastalık verdi yattığım yerde 2 ayda iyileştim eğer ayağa kalkabilseydim onuda bırakamayacaktım yeni bebeğim olmuştu sabah saat 4 te torbacı arıyordum yataktan kalkıp öyle pislik şeyler bunlar o çocuğun rızkını bu pisliklere veriyordum istemeyerekte olsa bakmayın tadına falan etmeyin merak arkadaşlar kankalarım yapmayın sizi düşürmelerine izin vermeyin.bu verdiklerim en ufak tecrübelerim LSD tecrübelerimi yazmak bile istemiyorum gerisini siz düşünün artık.bi hatam olduysa yanlış bi kelime kullandıysam affedin hakkınızı helal edin.
Acid bağımlılık yaptıysa helal olsun kanka sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********