Temiz LSD için dayanışma topluluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

negma

Kıdemli Üye
Acid bağımlılık yaptıysa helal olsun kanka sana
dostum kimyasal sonuçta evet acidin diğerlerine göre bağımlılığı düşük olsada bugün acid yarın extacy diğer gün cocain böyle uzayıp gidiyor şimdi ise metanfetamin moda yanlış anlamayın amacım kimsenin işine karışmak değil sonuçta zararı size olacak fakat şu bi gerçek kimyasalın tadını bi kere alan maddi manevi son raddeye gelene kadar sömürülür acid bulamazsa gidip kristal met içecek onu bulamazsa extacy içecek vs hayır ben içmiyorum diyende yalan söyler mutlaka bir gün onlarında tadına bakacak.ayrıca bence sağlam bir extacy Lsd kafasına bin takar zaten bi tadını alınca anlar anyayı konyayı kanalı sağlamsa bak bakalım oluyormu bağımlı olmuyormu

Son düzenleme:

SilverAce

Yeni üye
dostum kimyasal sonuçta evet acidin diğerlerine göre bağımlılığı düşük olsada bugün acid yarın extacy diğer gün cocain böyle uzayıp gidiyor şimdi ise metanfetamin moda yanlış anlamayın amacım kimsenin işine karışmak değil sonuçta zararı size olacak fakat şu bi gerçek kimyasalın tadını bi kere alan maddi manevi son raddeye gelene kadar sömürülür acid bulamazsa gidip kristal met içecek onu bulamazsa extacy içecek vs hayır ben içmiyorum diyende yalan söyler mutlaka bir gün onlarında tadına bakacak.ayrıca bence sağlam bir extacy Lsd kafasına bin takar zaten bi tadını alınca anlar anyayı konyayı kanalı sağlamsa bak bakalım oluyormu bağımlı olmuyormu
Kankam sanki daha önce bunu kullanmamışsın gibi geldi bana, eğer bir tecrüben varsa da kusura bakma ben yanlış değerlendirmişim fakat lsd dediğin gibi bir madde değil. Benim yaşadığım şehirde kanalım çok sağlamdır bir şey aradığımda 2.güne kalmaz alırım. Bugüne kadar hep her şeyi tecrübe etme üzerine bir kafa yapısında bulundum ve yukarıda saydıklarından fazlası önüme geldi veya ben gidip aldım kullandım fakat her zaman çizgimi bildim bir şeye bağımlı olmadım onun için bu tarz işlerde insan iradesine güveniyorsa karakteri oturmuş bir kişilikse bir problem olacağını sanmıyorum. Konunun başında ne diyecektim nereye geldim kanka LSD BAĞIMLILIK YAPMAZ. LSD HER GÜN KULLANILMAZ (MİKRO DOZ HARİÇ) VEYA LSD KULLANDIM YARIN GİDİP ŞEKER ATAYIM DEMEZSİN bu tarz konularda biraz daha araştırıp, ya da tecrübe edinip yorum yapmak bence daha iyi olur.
ANCAK BURADA ÖNEMLİ BİR NOKTA VAR ! LSD İLE KİMYASAL KULLANIM KAPISINI AÇIYORSUN BU YÜZDEN
Kimyasalı yerinde kullanmasını bilelim arkadaşlar kendimizi bilelim ki yarın öbür gün ne siz kendinizi zor durumda bırakın ne de o haldeki arkadaşınızı zor durumda. Sigaradan uzak yeşile yakın olun.

Dumanınız bol olsun kankalar...

Ü

Üye silindi 19785

Guest
@SilverAce kanka lsd kimyasal kullanımının kapısını açıyor demişsin de. Bence lsd kapının içerisinde holden geçtikten sonra salonun baş köşesi.
Çünkü en zor temin edilen kimyasalların birisi. Buralarda bir çok kişi daha ne olduğunu bile duymamış. Deneyen 1 elin parmaklarını geçmez.
Kimyasalı kapısını açan şahsi görüşüm bonzai ve katkılı kubar diye geçen zamazingolar.

Darwinn

Üye
Kankalar ürün elime geçti, henüz denemedim ama sağlam gözüküyor. Kalabalık bir yerde drop off yaptık, adam ürünü iyi sakladı. Opsec riske atmamak için detay vermiyorum. Vendor ile yaşadığım tek bir sorun var, ödemeyi papara ve ininal ile alıyor. Parayı arkadaşımın paparasıyla yolladım bir sorun çıkmadı. Sizde parayı yollarken başkasının kartını kullanın derim. Risk almak istemiyorsanız hiç bulaşmayın.
coin ile çalışmayan vendor vala iyi **** ister para atmak

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Geçen açık açık yazdım ama aminler silmiş bi daha yazarsam beni silebilirler.

toprak1224

Yeni üye
Lucyskydiamond diye bi satıcı var birçok sitede var kapanmadan önce whitehousdan alırdık artık torrez e geçtik ingilitereden gönderiyo gümrükte hiçbir sıkıntı çıkmıyo ve baya hızlı geliyo ortlama 5-9 günde geliyo

toprak1224

Yeni üye
4 kez aldım dostum birisi daha 2 gün önce geldi güvenle alabilirisin önerim torrezden alman ama kullandığın başka market varsa oralardada vardı adam 5 6 farklı markette satıyo. Takipsiz kargoyla geliyo zaten direk posta kutuna atıyo ptt sahte isim verebilirsin

Bigbut

Müptezel
Kankalar burda aleni paylasmasaniz daha iyi olur. Belki adamin basi yanar uzulursunuz.
Dikkatli olun.
Ilk kullanimda 150 md almaniz en iyisi olur, dilerseniz ikiye bolebilirsiniz ama tavsiye etmem.
Evde kapali ortamlarda kullanmayın sıkar boğar adami.
Bi arkadas iki kisi filan demis bence 3 kisi olsun biri kullanmasin size mukayet olsun ne olur ne olmaz.
Bu konu cok abartilmis bi konu, hic endiselenmeyin cok guzel bi trip sizi bekliyor olacak.

Ü

Üye silindi 28134

Guest
4 kez aldım dostum birisi daha 2 gün önce geldi güvenle alabilirisin önerim torrezden alman ama kullandığın başka market varsa oralardada vardı adam 5 6 farklı markette satıyo. Takipsiz kargoyla geliyo zaten direk posta kutuna atıyo ptt sahte isim verebilirsin
dostum selamlar soyledigin vendor Lucyskydiamond fakat böyle bir vendor bulamadım ben Lucyskydiamonds adlı bir kullanıcı var acaba sen yanlismi yazdin Lucyskydiamonds adlı vendora yazdım fakat geri dönüş sağlanma di acaba pgp yapmadigim içinmi bilgin varsa paylaşırmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    *** *** **** ****** ***** dready* *** ***** *** **** **** ******* ***** ****** *** ***** ***** *** **********
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** dready** ******** ** **** ****** ** **** ** ** **** ** ** *** ***** *******
    ****** **** **** dready* ** **** *** ******* ***** **** **** *** ***** * ** ****** ***** *****
    ** ******* ***** ***** ******* ******** ***** * *** ********** ***** *** ******* ***** **** ******** **** dready* **** **** dready* ** **** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** ** ***** **** **** ****** *** ***** ** ********* *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    +1
    **** ***** ** ***** ******** ***** *** ** ***** **** **** ****** *** ***** ** ********* *** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******* ********* ******* ** ******** ***** *** ***** *********** *** ******* ******
    ***** *** ** ******** ******** *** dready
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    +1
    ** ***** ****** **** ****** ** ***** *** ** ******** ******** *** dready
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ** ***** ***** ** ** ****** **** dready
    +1
    **** ********** ** **** **** ***** *** dready** ******** ********** ** ****** dready* *****
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ** ** ***** ***** ***** **** ***** ** ***** ***** ** ** ****** **** dready
    +1
    ********** ****** ****** ******* ***** ******* ***** ***** ********* ******* *********
    *** ****** ***** ** **** ******* ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
    Sleepless Sleepless: dready**********