Temiz LSD için dayanışma topluluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şu Alman denen vatandaştan bugün çözdüm tanesi 5 euroya satıyor 5 tane aldım avrupa yakasında drop off yaptı. 200ug %95 saflıkta hoffman kağıtın ismi

deliduman3446

Yeni üye
Selamın aleyküm denemeden yazmak istemedim alan arkaslar ve uzun bır çaba sonrası buldugum tr içi kanalla bir kumar oynıyım dedim ve siparisi verdim 6 gün sonunda elime ulaşti ve çok iyiydi adresi paylasmak istedim güvenilir
teleğramda
Kullanıcı adı : @deepweeb666

Güzel halisler dilerim
ödemeyi nasil yaptin kanka eldenmi

tohumcu

Yeni üye
Selamın aleyküm denemeden yazmak istemedim alan arkaslar ve uzun bır çaba sonrası buldugum tr içi kanalla bir kumar oynıyım dedim ve siparisi verdim 6 gün sonunda elime ulaşti ve çok iyiydi adresi paylasmak istedim güvenilir
teleğramda

Güzel halisler dilerim
buraya bakmadan sipariş vermeyin kankalar aman dikkat

BarryAllen

Yeni üye
teleğramda

Güzel halisler dilerim
yalan söyleme birader milleti kandırıyorsun modlar arkadaş yalan söylüyor arkadaşın dread sitesine bakan görür Wickr kullanıyor kendisi telegram kullanmıyor dolandırmaya çalışan bir yalancısın kaptırmayın paranizi bunlara

arkadaşlar her önünüze gelenden sipariş vermeyin tokatlanırsınız.Forumda araştırın alan arkadaşlar varmı yokmu. Alan kişiler yeni üyemi eski üyemi

cypher

Üye
@deepweb668 güncellenmiş ıbana
arkadaşlar bu yarramdan uzak durun tokatçı bu sizde eşşek gibi her şeyi önünüze beklemeyin dolandırılırsanız hakediyorsunuz zaten amık azcık kovalasanız çözeceksiniz. bu arada **** tersime gelme ihbar ederim ibanını polise uğraşır durursun ona göre avradını siktirme modlardanda ricam milletin 10 lirasına iş atıyorlar yetişin **** banlayın bu laleyi kaç gündür buraya **** telegram adresini atıp duruyor tr de bir tane tokatçı olmayan vendor var oda gavur **** utanak kendimizden.

cypher

Üye
teleğramda

Güzel halisler dilerim
öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar amına kodumun teröristine bakın dümen bile yapamıyor **** daha kripto kullanmıyon lan amına koyim ne ayaksın 10 lira için yaptığın şeye bak biri ibanını polise bildirse baskın yersin ammına goyduğim elinde malda yok bok yoluna 10 lira için 10 sene mahkemeye gidersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********