THC ile Parkinson hastalığı tedavisi

casperalive

Kıdemli Üye
thc ve cbd nin çok fazla yararı var dostum ve bu yüzyıllardan beri var olan bir durum lakin bizim şehrimizi mesela Amsterdam olarak asla düşünemiyorum çünkü biz millet olarak nerede nasıl duracağımız asla bilmiyoruz sanırım bu bizim genlerimizde saklı , asla az ile yetinmiyoruz bu durumda akli dengesi yerinde olmayan bir çok kişinin bu kafalarla sokaklarda dolaştığını bir düşün,şuan da bile bir çok cinayet ve buna benzer kötü durumlar oluşuyor. bu sadece bizim ülkemizde mi hayır tabiki de,lakin biz toplum olarak buna hazır değiliz en azından böyle düşünüyorum.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
thc ve cbd nin çok fazla yararı var dostum ve bu yüzyıllardan beri var olan bir durum lakin bizim şehrimizi mesela Amsterdam olarak asla düşünemiyorum çünkü biz millet olarak nerede nasıl duracağımız asla bilmiyoruz sanırım bu bizim genlerimizde saklı , asla az ile yetinmiyoruz bu durumda akli dengesi yerinde olmayan bir çok kişinin bu kafalarla sokaklarda dolaştığını bir düşün,şuan da bile bir çok cinayet ve buna benzer kötü durumlar oluşuyor. bu sadece bizim ülkemizde mi hayır tabiki de,lakin biz toplum olarak buna hazır değiliz en azından böyle düşünüyorum.
Kanka valla yanlış anlama ama bu thc cesaret vermiyor ki gidip dengesizin biri içip cinayet işlesin. Deli ' nin biri alkol içip daha çabuk sapıtıp daha çok cinayet işleyebilir ona bakarsan ? Esrar tamtersi insanı ürkekleştiriyor.

Kanka

Administrator
Yönetici
@casperalive kankanın demek ıstedığı şu sanırım kanka @Tuzsuz Bekir . Toplumumuzda muasır medeniyetler seviyesine ulamamış İQ seviyesi 3 hanelere 2 kişi bi araya gelip çıkan bir toplum ortalamasında bi coffee shop olduğunu düşün , Semtin abilerinin orda takılmaya başladığını ve her çıkana salça olduklarını , İçeride yarım sigara dilenen bir toplum olcak sen orda kafayı yaşarken bunları görmek düşünmek istemezsin ama toplum henuz buna hazır değil , Diğer bir konuya gelirsek kenevir aslında bir ilaç , başka ne ilaç örneğin Apranax , başın ağrırsa apranax veya majezic mi ne onu içersin ve ağrını keser ilaç görevini yapar , Peki kenevir yanlış kullanımda ne olur ? Olumlu yanından çok olumsuz sonuçlar doğurabilir çünkü siz bu ilacı ben dahil bir çok kişi yanlış kullanıyoruz.

casperalive

Kıdemli Üye
@casperalive kankanın demek ıstedığı şu sanırım kanka @Tuzsuz Bekir . Toplumumuzda muasır medeniyetler seviyesine ulamamış İQ seviyesi 3 hanelere 2 kişi bi araya gelip çıkan bir toplum ortalamasında bi coffee shop olduğunu düşün , Semtin abilerinin orda takılmaya başladığını ve her çıkana salça olduklarını , İçeride yarım sigara dilenen bir toplum olcak sen orda kafayı yaşarken bunları görmek düşünmek istemezsin ama toplum henuz buna hazır değil , Diğer bir konuya gelirsek kenevir aslında bir ilaç , başka ne ilaç örneğin Apranax , başın ağrırsa apranax veya majezic mi ne onu içersin ve ağrını keser ilaç görevini yapar , Peki kenevir yanlış kullanımda ne olur ? Olumlu yanından çok olumsuz sonuçlar doğurabilir çünkü siz bu ilacı ben dahil bir çok kişi yanlış kullanıyoruz.
sanırım tamda bu olurdu bu ülkede :))))))

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka ülkeyi o kadar da küçültmeyin ya :) Tamam İQ seviyesi düşük , cahil bir milletiz ama coffeshopp ' ı . Nişantaşı , etiler , bebek vs gibi elit yerlerde açarsak semt abisi diye birşey kalmaz bence. Ayrıca kanka ilaç derken çoğu kişi keyfi amaçlı içiyor zaten. Keyfi olarak içmeyi yanlış görüyorsan tabi ki sonuç olarak yanlış kullanıyoruz. Ama apranax majezic vs gibi ilaçlar zaten ağrıyı geçirmiyor ki. Bizi uyuşturuyor. Başımız ağrıyor aslında ama biz hissetmiyoruz

@casperalive hocam maalesef yanlış düşünüyorsunuz, birşey yasaklandığı zaman daha çekici hale gelir, yasakla da ortadan kalkmaz alternatiflerle illegal merdiven altına döndüğü zaman ciddi tehlikeli kimyasal türevleri bonzai daha sonra bela olan methamphetamin gibi ultra tehlikeli icatlar çıkar. Meth yeni bir keşif değil, eğer ki ot mevzusunu bu kadar sıkmış olmasalar meth gibi bir pisliğin ülkede dolaşması bu kadar kolay olmazdı. Letgo, dolap gibi uygulamalarda iranlı metin amca, afganlı amca diye meth satışı yapılıyor ve öyle böyle değil, ülkeye tatil yeri gibi gelen Afganı, İranı, Iraklı gibi şekilsizler çantalarına doldurup doldurup getiriyor, işte tvlerde gazetelerde gördüğümüz uyuşturucu etkisinde annesinin kafasını kesip pencereden atan, evine giden kadını sokakta kılıçla katleden, sokakta tanımadığı kadını sırtından bıçaklayan vs. vs. gibi saymakla bitmeyecek bu mahlukatlar evinde iki marihuana sarıp içen insanlar değil. Hanginiz mari içip de biriyle kavga ettiniz, insanlıktan çıktınız? Methamphetamin en delikanlıyı en yumuşak gey, en sakin adamı psikopata çevirecek kadar pislik bir duruma evirebilir, burada marihuana ile kesinlikle kıyaslama yapamayız narkotik sınıfında araya çizgi çekmek gerekir diye düşünüyorum.

6 ay Amerika Los Angeles da yaşadım sigara serbest ki akıllara ziyan çeşitler var, tatil için Hollanda'ya iki defa gittim ki bilirsiniz muhabbetler de Amsterdam için hac yeri gibi bahsedilir, yani demem o ki merkezinde olduğum halde ne içine düştüm ne düşeni gördüm.
Konuya parça parça başlıkla girdim ama demek istediklerimin tamamını aşağıya bıraktığım şu videoda sıkılmadan izleyeceğinize eminim, arada geçen diyaloglar mevzunun tam özeti mahiyetinde..

casperalive

Kıdemli Üye
@casperalive hocam maalesef yanlış düşünüyorsunuz, birşey yasaklandığı zaman daha çekici hale gelir, yasakla da ortadan kalkmaz alternatiflerle illegal merdiven altına döndüğü zaman ciddi tehlikeli kimyasal türevleri bonzai daha sonra bela olan methamphetamin gibi ultra tehlikeli icatlar çıkar. Meth yeni bir keşif değil, eğer ki ot mevzusunu bu kadar sıkmış olmasalar meth gibi bir pisliğin ülkede dolaşması bu kadar kolay olmazdı. Letgo, dolap gibi uygulamalarda iranlı metin amca, afganlı amca diye meth satışı yapılıyor ve öyle böyle değil, ülkeye tatil yeri gibi gelen Afganı, İranı, Iraklı gibi şekilsizler çantalarına doldurup doldurup getiriyor, işte tvlerde gazetelerde gördüğümüz uyuşturucu etkisinde annesinin kafasını kesip pencereden atan, evine giden kadını sokakta kılıçla katleden, sokakta tanımadığı kadını sırtından bıçaklayan vs. vs. gibi saymakla bitmeyecek bu mahlukatlar evinde iki marihuana sarıp içen insanlar değil. Hanginiz mari içip de biriyle kavga ettiniz, insanlıktan çıktınız? Methamphetamin en delikanlıyı en yumuşak gey, en sakin adamı psikopata çevirecek kadar pislik bir duruma evirebilir, burada marihuana ile kesinlikle kıyaslama yapamayız narkotik sınıfında araya çizgi çekmek gerekir diye düşünüyorum.

6 ay Amerika Los Angeles da yaşadım sigara serbest ki akıllara ziyan çeşitler var, tatil için Hollanda'ya iki defa gittim ki bilirsiniz muhabbetler de Amsterdam için hac yeri gibi bahsedilir, yani demem o ki merkezinde olduğum halde ne içine düştüm ne düşeni gördüm.
Konuya parça parça başlıkla girdim ama demek istediklerimin tamamını aşağıya bıraktığım şu videoda sıkılmadan izleyeceğinize eminim, arada geçen diyaloglar mevzunun tam özeti mahiyetinde..

dostum söylemlerine kesinlikle katılıyorum özellikle kimyasalllar konusunda . bende uzun zaman LA 'de yaşadım ve ayrıca Dünya üzerinde toplamda 26 ülke 85 şehir gezdim, Amsterdam ise benim için hafta sonları kafa dağıtmaya gittiğim bir şehirdir orada bile mariden kafayı yemiş insanlara şahid oldum ve bu arkadaşlar Türk değil di :) Yeniden ve sıkılmadan özeleştiiriyi yenileyeceğim bizim toplumumuz bu durumlara hazır değil, Aslına köklerimize baktığımız da ise millet olarak Afyon'u çok sevdik,hatırlarsınız bir deyim vardır; "Afyonun patlamadı hala " bunun ne olduğunu da yazmaya gerek yok ama o zamanlar herşey olduğu gibi oda tertemiz bir üründü. Şimdi söylediğin gibi merdiven altı çok fazla çalışan işletme var bunların tabiki de ortadan kalkması açısından yanındayım bence Devlet bu konuda hala çok acemi, ülkeye Araplar ve Afganlar sayesinde neler geliyor hatta bir örnek vermek gerekirse, 2018 senesine kadar gümrük onaylı Black Mamma geliyordu ve efsanevi ottu :))
Kimse Ülkemizi kötülemeye çalışmıyor sadece bunlar bizim gördüğümüz gerçekler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1