THC vape pen deneyen oldu mu? Amsterdam'a gideceğim alsam Türkiye'ye sokarken sıkıntı olur mu?

Dry Herb Vape yurtdışından getiren arkadaşlar airport girişlerinde herhangi bir problem yaşadı mı? Arkadaşa ısmarladım ama getirirken bir sorun olur mu bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

dokko

Üye
cihazin müşürünü,hortumunu elektrik kablosunu yani olabildiğince parçala bavulda ayri yerlere koy.soran olursa elektriklinargile yada baharat airdryi dersin. en fazla el koyarlar

İmago

Üye
Pen olayı arkadaşların da söylediği gibi gerçekten verimsiz. Ancak, güzel bir e-sigaraya likit şeklinde uyguladığınızda mevzu tam tersine dönüyor. Bildiğiniz cam bong kafası. İçine de biraz meyve aroması atıyorsunuz... Dışarıda filan da sorun olmuyor böylece.

Yurtdışından sipariş etmedim. 3 arkadaş kendi evlerimizde yaptıklarımızdan bazen likit bazen de BHO çıkarır ve birbirimize de paslarız.

varmibisey

Kıdemli Üye
Pen olayı arkadaşların da söylediği gibi gerçekten verimsiz. Ancak, güzel bir e-sigaraya likit şeklinde uyguladığınızda mevzu tam tersine dönüyor. Bildiğiniz cam bong kafası. İçine de biraz meyve aroması atıyorsunuz... Dışarıda filan da sorun olmuyor böylece.

Yurtdışından sipariş etmedim. 3 arkadaş kendi evlerimizde yaptıklarımızdan bazen likit bazen de BHO çıkarır ve birbirimize de paslarız.
Bir kaç konuda daha paylaştığın bilgilere denk geldim dostum güzel bilgiler bende hasat Alıcam haftaya sömekler baya sağlam şeker yaprağı da çıkıcak gibi baya onlari nasıl değerlendireyim dostum var mı tarifin:))

Merhaba,
Likit degil, normal ot ile bu vaporizeri kullandim ben yillarca.

Sigaradan cok daha verimli ve pratik kisa vadede. Uzun vadede temizlemesi dertli.
Sivi icin daha once belirtmisler zaten, yasal olan bir yerde yasamiyorsaniz ve disaridan alirsaniz icine ne koyduklari belli degil, buyuk risk. Evde kendiniz yaparsaniz o zaman baska.

Turkiye'ye gelirken de cantaya atip getirdim defalarca herhangi bir sorun yasamadim ama bu hic kimsenin sorun yasamayacagi anlamina da gelmiyor.
Hocam merhaba

18-23 ekim tarihlerinde ADE için amsterdama seyahat edeceğim. Daha önce thc juul deneme fırsatım oldu ot kadar yoğun kafası yoktu ancak gece kulübüne girdiğimde gerçekten eğlendirdi normal ot içip kulübe girdiğim zaman anskiyete sorunu yaşayabiliyorum bu sebeple amsterdamda thc juul arıyorum . Nerede bulabilirim herhangi bir fikrin veya önerin var mıdır ? Bu arada bu benim 5. amsterdam seyahatim olacak ...'s , abraxas , greenhouse ve basjoe hariç deneyimlenmesi gereken coffeeshoplar hangisidir ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* ********* *** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha**** **** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ******** ******* hahahahahahahaha** ***** ********** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ****** ******** *** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **
    * ***** ********** ***** **
    ******* ** ****** ***** ** ***** **** ** ******** ******* hahahaha ****** ** **** ***** ******* ******** ** ****** ********** ****** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ********** ** ********* ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** hahahaha** ******** ******* ******* ** ****** ***** ** ***** **** ** ******** ******* hahahaha ****** ** **** ***** ******* ******** ** ****** ********** ****** *** **
    hahahaha ******* ** ******* ****** ***** **
    ********** hahahaha* ***** hahahaha** ******** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    * ******* ********* hahahaha**** ***** * ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** hahahaha** hahahaha** *** hahahaha****** *********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** *** ***** *** ********* ****** hahahaha** *** hahahaha** hahahaha** *** *******
    **** *** * ** ***** hahahaha ******* *** hahahaha** hahahaha** *** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ***** hahahaha***** ***** *** ***** *** ********* ****** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ********** ********** *** * ** ***** hahahaha **
    *** hahahaha* hahahaha ********** ***** ********
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** hahahaha* hahahaha ********** ***** ********