tohum çıktı sömekten?

makis

Yeni üye
Ben o tohumları grow deneyleri yapmak için kullanıyorum. Bitanesi çatlayınca hydroponik denedim küçük bi kapta büyüdü baya. Direk çiçeklenmeye soktum 12/12 dişi çıkarsa ve topraksızlıktan ölmezse büyütürüm direk. Koy sende suya en kötü çıkar büyütmeyi denersin belki dişi çıkar zaten %50 çokda düşük bi ihtimal değil.

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Büyür niye büyümesin. deneyimin yoksa geliştirebilirsin kendini o tohumlarla Ripley'sOG Dediği gibi kumar oynamaya benzer şansın varsa eğer dişi çıkarsa ufak bi hasat alırsın 20 gram sigara aldım ben corbacı tohumundan

S

silas

Guest
Tohum çıktı sömekten,
Mari'mi ayıklarken.
Eksem hasat verir mi?
Bal damlar mı sömekten?

Lakabımdır, harman oğlan.
Umursamam genetik falan.
İsterse herma olsun farketmez,
Babam çıksa içerim topraktan.

2moreweeks
Eylül '20
Yağdı yağmur çaktı şimşek
Grower oldum hem de fişşek
Gübre alsam büyür mü?
Ampul koysam olur mu?

Üç ay baktım erkek çıktı
Evlat babaya bunu yapar mı?
Hayallerimi yıktı, grow sıçtı
İçsem kafa yapar mı?

Silas34
Eylül'20

Koal

Üye
Yağdı yağmur çaktı şimşek
Grower oldum hem de fişşek
Gübre alsam büyür mü?
Ampul koysam olur mu?

Üç ay baktım erkek çıktı
Evlat babaya bunu yapar mı?
Hayallerimi yıktı, grow sıçtı
İçsem kafa yapar mı?

Silas34
Eylül'20

Girdik bizde bu yola
Hayır mı şer mi hayrola
Ektik tohumu yok mola
Varsa eksiğimiz affola

Magnezyumu seversin
Potasyuma bitersin
Sunduk herşeyi emrine
Umarım sen de bizi üzmezsin

Koal
Eylül’20

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** ******* ** dready*** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ** *** ******** dready* **** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** *** ******** dready* dready* ** ******** **** **** dready* **** ********* ** **** ****** ********** ******* *
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ***** *** *** ***** ******** ** * ****** ***** ****** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:

** dready** ***** ******* ******** ***** ****** ********** ***** ********** ******* ********** ******** *** ******** **** ******** ****** ********* dready**** ***** **** ***** ********* *** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** ***********
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** dready *** **** *** ****** ******* ****** ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    **** ******** *********** **** ****** ***** **** *** **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
  • Night owl Night owl:
    **** ******* *** **** *********** ********** ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    *********** ******** ***** **** ********** ******** * ******* ********** ***** ***** ****** ***** ***** ** ** ***** ********* **** ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** * ******* *** ******** ******* **** **** ********* *** dready ******* *** ******* ********** dready ********** *********** ** ****** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    * ****** *** ****** ******* ***** dready ********** ******** **** ***** ******* ******** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready
    *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready*****
    **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
    +2
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** ***** ***** *** *** **** ****** ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready ****** ******* ***** ******* ***** ***** *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready***** **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready ****** ***** ******** *********** ***** *******
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
    *** *** ***** ** ******* ****** ******* **** **** *** ***** *********** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready*** *********** ********* ******* ******* ****** ****** **** ** ********** **** ***** ********* ********* **** ******* **** **** *** ******** *** ******** ******** ****** ****** **** ** ***** ***** ********* ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** ****** **** ******* ****
    +1
    Nazim_Red Nazim_Red: ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ********... +1