Tohum bankası hakkında

garabebe

Yeni üye
S.a kankalar . Elimde 4 tane dişilestirilmiş tohum var . Aklımdan şöyle birşey geçiyor . Bu tohumlardan birini dikip yanına 3 tane yerli genetik tohum dikicem (erkek çıkma ihtimali yüksek olsun diye) bu tohumlarida elime geçen güzel sigaradan birinden almaya çalışan. Erkek kendini belli eder etmez balkona alicam keseleri döllemeye hazır olunca dişilestirilmiş olanın bir dalını ayırıp o dalı dolleticem. Bu daldan çıkan tohumlari yine aynı şekilde 3 tane dikip yanına bir tane dişilestirilmiş koyucam aynı işlemi 4 tane orjinal tohumla sırasıyla yapicam sizce bu işlemin sonundaki hasatta elime geçen tohumlar ne kadar thc oranına sahip olur dişilestirilmiş olanların genetigini bilmiyorum ama 10 tane gelmişti sporsordan karışık dişilestirilmiş almıştım yüksek thc oranına sahiptiler yorumlarınızı bekliyorum dumaniniz bol olsun

Aguş

Doktor
Ben bunu yapmıştım ama direk orjinal tohumların dişileştirilmemiş (Regular) versiyonlarından baya bir tohumum olmuştu
Kalite %50 oranında düşer diye tahmin ediyorum senin yaptığın şekilde

Hoca666

Müptezel
S.a kankalar . Elimde 4 tane dişilestirilmiş tohum var . Aklımdan şöyle birşey geçiyor . Bu tohumlardan birini dikip yanına 3 tane yerli genetik tohum dikicem (erkek çıkma ihtimali yüksek olsun diye) bu tohumlarida elime geçen güzel sigaradan birinden almaya çalışan. Erkek kendini belli eder etmez balkona alicam keseleri döllemeye hazır olunca dişilestirilmiş olanın bir dalını ayırıp o dalı dolleticem. Bu daldan çıkan tohumlari yine aynı şekilde 3 tane dikip yanına bir tane dişilestirilmiş koyucam aynı işlemi 4 tane orjinal tohumla sırasıyla yapicam sizce bu işlemin sonundaki hasatta elime geçen tohumlar ne kadar thc oranına sahip olur dişilestirilmiş olanların genetigini bilmiyorum ama 10 tane gelmişti sporsordan karışık dişilestirilmiş almıştım yüksek thc oranına sahiptiler yorumlarınızı bekliyorum dumaniniz bol olsun
Kolloidal gumus hakkinda bilgin var mi kanka? Boyle ugrasmana gerek kalmaz

garabebe

Yeni üye
Ben bunu yapmıştım ama direk orjinal tohumların dişileştirilmemiş (Regular) versiyonlarından baya bir tohumum olmuştu
Kalite %50 oranında düşer diye tahmin ediyorum senin yaptığın şekilde
Kanka ilk tohumdan aldigim hasatta düştü diyelim yarı yariya yani yarısı genetik yarısı yerli oldu ondan çıkan tohumlari yine aynı şekilde orjinal bitkiyle dolleyip bunu 4 kere yapicam en son çıkan tohumlar %80 %90 saf olur diye bir düşünce var kafamda

Hoca666

Müptezel
Sahsi denemem yok. Su an elimde auto var. Photo alir almaz yapacam. Bildim kadariyla dalin tamamina hatta ozellikle somek yapilacak yere sıkıyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ***** ******** *
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** ****** ****
  • Carl Jung Carl Jung:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ********
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Naritos Naritos:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    +1
  • Bomberx Bomberx:
    * ** ** ******** ******* **** ******** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ******** ***** *** ******* ********