tohum siparişi nereden verebilirim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25223
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25223

Guest
Herkese selamlar aranıza yeni katıldım tohum siparişi verebileceğim sorunsuz bir yer arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir acaba yardım eden arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim bol hasatlar

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Bombalanır nawasagi kaybolur hiroşima
Ya kardes kim konuşuyor bakma sen millete herkes kendi tohum bankasindan satma pesinde ben aldim 2 gunde yolladılar minik di cok patlamicak sandım hepside patladi suan 3 günlükler
Bilmiyorumki çok kararsız kaldım herkes bişey yazıyor söylüyor geleceğinden eminim onda bi sıkıntı yok fakat istediğim genetik gelirmi ben auto sipariş etmeyi düşünüyorum photo veya farklı bir genetik çıkmasından korkuyorum açıkçası yoksa geleceğinden eminim ayrıntılarda boğuluyorum ekipmanım herşeyim tamam sadece tohum eksiğim var

Nemesis4

Kıdemli Üye
A
Bilmiyorumki çok kararsız kaldım herkes bişey yazıyor söylüyor geleceğinden eminim onda bi sıkıntı yok fakat istediğim genetik gelirmi ben auto sipariş etmeyi düşünüyorum photo veya farklı bir genetik çıkmasından korkuyorum açıkçası yoksa geleceğinden eminim ayrıntılarda boğuluyorum ekipmanım herşeyim tamam sadece tohum eksiğim var
Al gec knka ya bakma genetihe bence hepsi tohumların hemen hemen ayni genetik sponsorun oyle düşünüyorum ama güzel tohumları

Ü

Üye silindi 25223

Guest
A

Al gec knka ya bakma genetihe bence hepsi tohumların hemen hemen ayni genetik sponsorun oyle düşünüyorum ama güzel tohumları
A

sorun şu ben her genetiği içemiyorum bildiğim genetik üzerinde çalışmak istiyorum baya bir yatırım yaptım ekipmana tek eksiğim bu kaldı

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Forumun sponsor tohum bankası linkleri

Kushseed

Degenetica

Bu konu ile alakalı açılmış yüzlerce konu bulunmakta sitede..Sorun yaşayanlar var,gecikmeler muhakkak ki oluyor ama kimsenin parası da kalmıyor.
Seçim senin,başka tohum bankaları da var elbet ama sponsor harici tohum bankalarının linkini paylaşmak ve istemek forum kuralları gereğince yasak bilgin olsun..Kolay gele

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Forumun sponsor tohum bankası linkleri

Kushseed

Degenetica

Bu konu ile alakalı açılmış yüzlerce konu bulunmakta sitede..Sorun yaşayanlar var,gecikmeler muhakkak ki oluyor ama kimsenin parası da kalmıyor.
Seçim senin,başka tohum bankaları da var elbet ama sponsor harici tohum bankalarının linkini paylaşmak ve istemek forum kuralları gereğince yasak bilgin olsun..Kolay gele

hocam bilgiler için teşekkür ederim yaklaşık iki senedir zaten takip ediyorum forumu ondan zaten eminim kesinlikle gelecek onuda biliyorum fakat dediğim gibi photo çıkmasından veya başka bir genetik çıkmasından korkuyorum olay bu içemeyeceğim bir şey gelirse sar başa baştan yapmak istemiyorum yani 10.0000 tl ekipmana para harcayıp isteğimi yapamadıktan sonra hiç bir anlamı kalmıyor çöpe atıyorum beğenmediklerimi iki gün önce geldi çorbacıdan çöpe attım öyle söyleyim bana yaramıyor hareketlerim tavırlarım değişiyor iyi gelmiyor yani yoksa gözüm kapalı alırım hiç terettüd etmem

Ü

Üye silindi 20072

Guest
hocam bilgiler için teşekkür ederim yaklaşık iki senedir zaten takip ediyorum forumu ondan zaten eminim kesinlikle gelecek onuda biliyorum fakat dediğim gibi photo çıkmasından veya başka bir genetik çıkmasından korkuyorum olay bu içemeyeceğim bir şey gelirse sar başa baştan yapmak istemiyorum yani 10.0000 tl ekipmana para harcayıp isteğimi yapamadıktan sonra hiç bir anlamı kalmıyor çöpe atıyorum beğenmediklerimi iki gün önce geldi çorbacıdan çöpe attım öyle söyleyim
Haklisin dostum,konuş önce çekincelerini de söyle tam anlamı ile anlastiginz vakit ödemesini çıkarırsın..maximum on gün gibi düşün sen iki gün içinde de geliyor...Şu şartlarda en risksiz ve garanti gonderimle alışveriş yapabileceğin bir yer.. Sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını ve bir an önce baslamani temenni ediyorum.

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Haklisin dostum,konuş önce çekincelerini de söyle tam anlamı ile anlastiginz vakit ödemesini çıkarırsın..maximum on gün gibi düşün sen iki gün içinde de geliyor...Şu şartlarda en risksiz ve garanti gonderimle alışveriş yapabileceğin bir yer.. Sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını ve bir an önce baslamani temenni ediyorum.
dediğim gibi hocam o konuda gram şüphem yok zaten sadece bu konularda takıldım mesela arkadaşım ak47 yetiştirdi bana hiç yaramadı bu genetik tuhaf hallere girdim onlarda şaşırdı nasıl olur diye dediğim gibi geçen çorbacıda big bud vardı oda yaramadı en iyisi irtibata geçmek sanırım bu olanları onlarada anlatsam yardımcı olurlar sanırım

Ü

Üye silindi 20072

Guest
dediğim gibi hocam o konuda gram şüphem yok zaten sadece bu konularda takıldım mesela arkadaşım ak47 yetiştirdi bana hiç yaramadı bu genetik tuhaf hallere girdim onlarda şaşırdı nasıl olur diye dediğim gibi geçen çorbacıda big bud vardı oda yaramadı en iyisi irtibata geçmek sanırım
Konularda hasatı fazla veren genetikler,büyüme koşulları vs gibi konular çokça var hatta kafa etkilerine kokusuna varıncaya kadar. Seni en iyi sen bilirsin kanka,onun için arastirmani sağlam yap genetigini belirle başladığında da günlük açarsan hep beraber yardımlaşa yardimlasa ilerleriz

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Konularda hasatı fazla veren genetikler,büyüme koşulları vs gibi konular çokça var hatta kafa etkilerine kokusuna varıncaya kadar. Seni en iyi sen bilirsin kanka,onun için arastirmani sağlam yap genetigini belirle başladığında da günlük açarsan hep beraber yardımlaşa yardimlasa ilerleriz
tamamdır hocam teşekkür ederim sanırım başka bir yerde alternatif kalmıyor sanırım ben en iyisi kushseed ten seçeyim genetikleri alayım ne diyeyim bilmiyorumki neyse halim gelsin tohumum :)

mysseer

Yeni üye
millet evinde yetiştiriyor abi torbacı denen sümüklü faiş fiyat isteyenlerden gına geldi artık.

Ü

Üye silindi 25223

Guest
millet evinde yetiştiriyor abi torbacı denen sümüklü faiş fiyat isteyenlerden gına geldi artık.
öylede herşey zincirleme birbirine bağlı kaş yapayım derken göz çıkarmakta var şimdi herşey hazır "tohum harici"ekipmanlarını ne kadar iyi yaparsan yap tohum dandik gelirse o beğenmediğin "torbacılara kurban olursun" demekte var!!

Ü

Üye silindi 20072

Guest
tamamdır hocam teşekkür ederim sanırım başka bir yerde alternatif kalmıyor sanırım ben en iyisi kushseed ten seçeyim genetikleri alayım ne diyeyim bilmiyorumki neyse halim gelsin tohumum :)
Kankacim alternatifsiz birakmak benim haddime değil,sadece üstüme düşeni söyleyebilirim illa buradan almalısın diyemem zaten yakışı kalmaz,ama ben sog olarak 20 kök yaptım ve bunlarin hepsi genetik sponsordan aldıklarım farklı genetikler olmasına rağmen hepsinde istediğimi aldım,içinden yaptıklarıma ek olarak üç tanesi sıkıntılı çıktı evet ama extra olarak gonderdiklerini zaten o sıkıntıya tuz biber olsun diye gönderiyorlar kaşımıza gözümüze değil ya kanka :D..şunada ayrı bir parantez acayim paranın kesinlikle kalmayacağıni yaptığım trafik ve okuduğum yorumlar vesilesi ile söyleyebilirim fakat sen genede sipariş öncesi teyit alıp hareket et.

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Kankacim alternatifsiz birakmak benim haddime değil,sadece üstüme düşeni söyleyebilirim illa buradan almalısın diyemem zaten yakışı kalmaz,ama ben sog olarak 20 kök yaptım ve bunlarin hepsi genetik sponsordan aldıklarım farklı genetikler olmasına rağmen hepsinde istediğimi aldım,içinden yaptıklarıma ek olarak üç tanesi sıkıntılı çıktı evet ama extra olarak gonderdiklerini zaten o sıkıntıya tuz biber olsun diye gönderiyorlar kaşımıza gözümüze değil ya kanka :D..şunada ayrı bir parantez acayim paranın kesinlikle kalmayacağıni yaptığım trafik ve okuduğum yorumlar vesilesi ile söyleyebilirim fakat sen genede sipariş öncesi teyit alıp hareket et.
hocam çok teşekkür ederim bilgiler için

Ü

Üye silindi 25223

Guest
IMG_0013.jpg

evet nihayet tohumlarım geldi tatil başlıyor panpa :D:D:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** ***** ******* ****** **** ******* ********
  • the imam the imam:
    ***** ******** *** ***** ***** hahahaha** *** *****
  • the imam the imam:
    ***** * ***** **** hahahaha**** ******* ****** ** ****** ***** ******* hahahaha* ******** ****
  • the imam the imam:
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • the imam the imam:
    **** ****** ****** ********* ******* ******* hahahaha ******* hahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** *** ********* hahahaha* ********
  • İstanbul İstanbul: