Tohum tavsiyesi

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kank benimkiler auto daha 42. Gun bi tanesi cicege bile girmedi o yuzden sordum :)
kanka genelde 40 gün kalmaz auto, değişik bir türev bazen strese girer hemen patlar bazen strese girer süründürür. ama ben o tohumların auto olduğunu sanmıyorum, bence photo ve senin çiçeğe sokman gerekecek. 1 hafta daha istersen bekle ama ben hayatımda 50 gün growda kalan auto ne gördüm ne duydum

kanka genelde 40 gün kalmaz auto, değişik bir türev bazen strese girer hemen patlar bazen strese girer süründürür. ama ben o tohumların auto olduğunu sanmıyorum, bence photo ve senin çiçeğe sokman gerekecek. 1 hafta daha istersen bekle ama ben hayatımda 50 gün growda kalan auto ne gördüm ne duydum
Kanka kucuk olan ( 33 )cicege girdi ama büyük olan ( 41) hala bekliyor anlamadim bende

Daisyes

Üye
Ben gördüm knk arkadaşın autolar 55. Gunde girdi çiçeğe

Acemiekici

Yeni üye
tembel kankam :) 6 ay ne kurban olduğum ağaç mı yetiştircen la :)autoyu 45-60 günde hasatlıycan, photoyu 90 günde, ama biri 1-2 haftada bitecek diğeri 1-2 ay götürecek.. biri bi bakacan daha gelişmeden çiçeğe girecek diğerinde sen karar vericen. biri ota boka stres yapacak diğerinde hafif tedaviyle her iyileştirmeyi kendin sağlıycan. ilk growum demesen cümle yazmam ama ilk growda bu auto insanı cannabise küstürür ha..

gel sen beni dinle,

ak-47 fem veya
big bud fem al... ikisi de acayip dayanıklı, kolay küsmeyen, zulme dirençli arkadaşlar. kafaları da iyi. duacım olursun vallahi :)
Knka bende başlayacağım bütçe yok torch ampuller ile bu photo bitki büyür mü? Micro grow yapacağım sorun yaratır mı?

kellesh1

Yeni üye
tembel kankam :) 6 ay ne kurban olduğum ağaç mı yetiştircen la :)autoyu 45-60 günde hasatlıycan, photoyu 90 günde, ama biri 1-2 haftada bitecek diğeri 1-2 ay götürecek.. biri bi bakacan daha gelişmeden çiçeğe girecek diğerinde sen karar vericen. biri ota boka stres yapacak diğerinde hafif tedaviyle her iyileştirmeyi kendin sağlıycan. ilk growum demesen cümle yazmam ama ilk growda bu auto insanı cannabise küstürür ha..

gel sen beni dinle,

ak-47 fem veya
big bud fem al... ikisi de acayip dayanıklı, kolay küsmeyen, zulme dirençli arkadaşlar. kafaları da iyi. duacım olursun vallahi :)
Kush seed de tohumun açıklamasında auto yaziyoe ama photo yazmıyor photo olan hangisi oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ****** ** ** **
    +2
    hahahahahahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ***** *** ********* ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ** ** *** ** *** ********* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha** ***** *** ******* ***** ***** *** **** ****** ******* **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ********* **
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    +1
  • B biggie34_:
    +1
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
    Sleepless Sleepless: ********* hahahaha** ****** ****** ** ***