Tohumlar patlamadı

Zuzum

Yeni üye
Selamün aleyküm brolar ilk defa grow yapacaktım tüm sistemi kurdum sponsor dan aldığım tohumların hiç biri patlmadı hepsinin içi boş çıktı valla hayal kırıklığına uğradım normal tohum yapsam kaç ayda büyür

coobur

Üye
kimden aldığının önemi yok, nasıl patlatmaya çalıştığını anlatırsan sana yardımcı olabiliriz belki

Ü

Üye silindi 15391

Guest
Ben parayı yatırdım bir haftadır ulaşamıyorum WhatsAppdan iyi bari sana tohum gelmiş

Ü

Üye silindi 22606

Guest
Ilk önce suya atıyorum en gec 24 saat sonra tohumlar su alıp patlamaya başlıyor beyaz kökü gördüğümde hemen çıkartırım sudan daha önce ısısı ve torfu ayarlanmış medyaya yerleştirim hatta bir iki saat önceden ışığı falan yakarım ki nemi ısısı ışığı ayarlı olsun 24 saat sürekli isik veririm ilk bir hafta 10 gün sonra genetiğin özelliğine göre ışığı ayarlarım yıllardır bu sistemde yetiştiririm her zaman olumlu sonuçlanmıştır..

Ü

Üye silindi 22606

Guest
nasıl bir yol izledin kanka aynısı senin başına geldi. hepsinin içinin boş olduğunu nasıl anladın ? bu forumu okuyunca 1 tanesını attım suya dibe battı,şuan selpak arasında beklıyor
Nasıl anladın kısmına gelince yine suya attım tohumları gelen giden olmayınca bir gün sonra tohumları çıkarttım sudan sanki açılıyor gibiydiler torfa koydugumda 6-7 gün sonra ( daha önce hiç bu kadar tohumun patlamasını beklememişimdir) neyse toprağı eşeleyip tohumları tek tek buldum kabuk ikiye açılmıştı ama içleri boştu bazılarını elime alıp siktigimda içinden krem gibi su çıkmıştı daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle

Ü

Üye silindi 22606

Guest
şuan benım ızledıgım yol şu ; dün aksam bardağa tohumu koydum sabah uyandıgımda bardağa hafıf dokundum,tohum dibe düştü aldım tohumu bir tabagın ıcıne 4 kat selpağı açıp arasına döktüm,ve selpak kurudukça su ilave ediyorum henüz toprakla birleştirmedim toğumu.baş verse bile 2 cm beyaz kökü gördükten sonra toprağa alacağım. Fasulye yetiştirme muhabbeti gibi. Arkadaş nasıl bir yol izledi bilmiyorum hadi 1 tanesi patlamadı ama geri kalan 4 taneden 1 tanesi illa ki patlardı yani. bu kadar kişi buradan alıyor sonuçta.seninde kaç tane tohumuna böyle oldu ?
Kanka o selpak olayı bence gereksiz tohum suda çözüldü mü tirfun içinde de yürüyor ben hiç selpak kullanmam.. bu arada 25 tane tohum **** oldu kanka daha önce de aldıydım sponsordan onlarda alakasız genetikler çıktı bir kere daha aldım onda da 50 tane almıştım 25 tane gönderdiler gerçi sonradan kalan 25 i de gönderdiler ama bana biraz amatör geldi.. su an yurt dışından getiriyorum 10 taneden 10 tanesi çıktı kanka sence bu tesadüfmü?
sanırım selpak olayını yapmamıssın benım de fazla bır bılgım yok sana akıl vermek gıbı olmasın ama keske selpak olayını yapsaydın.bende trıbe gırıp 1 tanesını patlattım arkadas yuzunden hepsının ıcı bos dedı dıye :D bakalım görecez suan selpakta 3 4 gune baş verir heralde
Kanka niye uğraşayım ki selpakla zaten çıkıyor diğer türlü de ne diye bidaha stres yapayım selpak kurudu mu kurumadı mi aman bisey olmasın yerine koyarım bir gün geç çıkar kafam rahat olur .. 3-4 güne baş verir bence de

nasa

Doktor
sponsor iki defa yanlış hatalı tohum gönderdi bana şimdi 20 tane banana auto hediye göndereceğini söyledi kusheed bakalım ne zaman gelecek haftaiçi gönderirler herhalde

nasa

Doktor
yani bana derken çok yakın bir arkadaşım ortak growumuz var ona o ilgileniyor o tarz işlerle 20 tanede ithal sour diesel auto tohumum var sanırsın tohum bankasıyız moruk 40 a yakın auto tohum olacak elimde ne yapacaksam ekiyom 5 li 5li

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    ********** **** ********** ** ******* ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    **
  • VendettaX VendettaX:
  • D DerdimeDerman:
    ** ****** ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ******** ***** ****** ***** ********** *****
  • New Rookie New Rookie:
    ********* hahahaha ***** ****** ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    +1
  • A ax-b:
  • VendettaX VendettaX:
    ****** ********* ****** ** *** hahahaha* *** ******* hahahaha*** **** ********** ** ******* ****** hahahaha*
  • D DerdimeDerman:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    **** ***** ******** hahahaha hahahaha hahahaha*** ********* ******** hahahaha** hahahahahahahaha ********* ****** ** *** hahahaha* *** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ******* *** **** ***** ** ******* ****** ********* ****** ** *** hahahaha* *** ******* ****
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* ******* ** ******* ******* *** **** ***** ** *******
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ********* * * ******** ******** ******* ** ******** ******* ********* *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** **** ***** ***** ********* ******* ******** ******* **** ******** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** * ****** ****** **** ****** ******* *** ***** ** hahahaha ****** ***** *********
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** **** **** ******* **** *** ****** *****