-TOHUMSUZ ESRAR- GÜNLÜK YARIŞMASI !!!

Yarışmacılar

• Esrarlı-Gözler

Kullanılan: 31 19.3%
  • Algos

Kullanılan: 1 0.6%
  • majeste1940

Kullanılan: 5 3.1%
  • seaways

Kullanılan: 9 5.6%
  • Tonii

Kullanılan: 70 43.5%
  • senator

Kullanılan: 2 1.2%
  • GgBroGg

Kullanılan: 4 2.5%
  • Carl

Kullanılan: 28 17.4%
  • LvbelC5

Kullanılan: 7 4.3%
  • Greenworld

Kullanılan: 4 2.5%

• Kullanılan toplam oy
    161

Legend86

Müptezel
Valla sebebini bilmem de iç mekan da hiç bilgim olmadığı halde, @EMİLİOKİRAZLI arkadaşın ağaçlarını ölümden kurtardım, zaten biri ölmüş, o kadar kişiyide etiketlemiş, yaw forumu dolanıyom, sorunlar varsa bilgim dahilinde yardımcı oluyorum, inan mantığımla cevaplar veriyorum, okuduklarım izlediklerimle yola çıkarak bir nebzede yaşadıklarımla kıyaslıyarak mantığa dayalı yol sürerek bağzı sorunların üstesinden geliyorum

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Benim auto diye aldığım tohumlar photo çıktı 4 ay veg yaptım coco da canna gübre kullanıyorum 3. Litrelik şişelerimi aldım 1.6 a 1.45 alana 3 photo sığdıramıyorum. Biri auto onun flush atıldı hasata 1 haftası var. Ben growumun fotoğraflarını atsam bir acemi olarak yaptıklarımın sonuçları çok tatmin edici

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 27466

Guest
F2DB8636-14F3-4C2C-8C53-4F9C5CE1B4D4.jpeg
SUPERCROP VE KUSHMAN KAYROPRAKTİK TEKNİKLERİNİ UYGULADIM EN SON LOLLİPOPİNG YAPTIM. 3. Ayın başlarında 1 aylık iyileşme sürecinin ardından 4. Ayda 12-12 ye aldım. Şuan çiçeğin 4. Haftası bitti
018C4350-CDB7-43E0-AA74-C25D68031442.jpeg
3. Ayda 50 litre saksıya aldım ve 3 bitkim de bu şekilde. Resimde çiçeğin 2. Haftası.
Şimdi sen söyle @Kanka tamam mı devam mı ?

Ekli dosyalar

• 6E940141-BBB8-428D-A28B-861D687CCCEC.jpeg
    6E940141-BBB8-428D-A28B-861D687CCCEC.jpeg
    373.6 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:

Lowmembers

Müptezel
@Tonii ankatte sen oyu çok almışsın, oyu kim çok alırsa onun birinci olması gerekli değil mi
Oy bosa yani. Burda kimr güvencen? Adamlar sahte hesaplar ile oy kullanıyorlardı. En iyisi tek olmak. Bencillik heryerde. O bir kabin bitkisi olmek uzere olan elemana da zaten burda verilen akıllar o hale getirmiştir. Sen bildigine yardimci ol mantjkli cevabin olunca ber kanka. Gerisini bosver. Bilmedigin konuda kesinlikle varsayim yaparak fikir verme yol gösterme de. Herisi muhim değil

Legend86

Müptezel
Oy bosa yani. Burda kimr güvencen? Adamlar sahte hesaplar ile oy kullanıyorlardı. En iyisi tek olmak. Bencillik heryerde. O bir kabin bitkisi olmek uzere olan elemana da zaten burda verilen akıllar o hale getirmiştir. Sen bildigine yardimci ol mantjkli cevabin olunca ber kanka. Gerisini bosver. Bilmedigin konuda kesinlikle varsayim yaparak fikir verme yol gösterme de. Herisi muhim değil
Zaten benim varsayımlarım, dış mekan tecrübem, mantığımla hareket ederek, yol çizdim önerdiklerimin hepsini uyguladı ve ağaçları kurtuldu, ölüyorlardı, bilmediğim konuda asla cevap vermiyorum, mantığıma güveniyorum, bilgi ve tecrübeme dayalı mantıkla bilgilendirdim ve kurtuldu

Lowmembers

Müptezel
Zaten benim varsayımlarım, dış mekan tecrübem, mantığımla hareket ederek, yol çizdim önerdiklerimin hepsini uyguladı ve ağaçları kurtuldu, ölüyorlardı, bilmediğim konuda asla cevap vermiyorum, mantığıma güveniyorum, bilgi ve tecrübeme dayalı mantıkla bilgilendirdim ve kurtuldu
Wline emegine saglik eyvallah

Greenlord

Yeni üye
Herkese başarılar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **