Tohumsuz kankama öneri

borak

Yeni üye
Kanka tor üzerinden site açalım ve videoları orada yayınlayalım çok özledik seni. Siteyi istersen ben açarım.

Efexx

Yeni üye
Cvp: Tohumsuz kankama öneri

Dostum burda bir başlık oluşturulup yüklenmesi daha mantıklı tabi alyapı ne durumda bakmak gerek.

Kan222

Yeni üye

Aynen videosuz olmaz intagram vs dede aktif olarak paylaşım yapmıyorsun Oğuz kankaa kendini düşünmüyorsan bizleri düşün ??

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Youtube dan bi sure sonra devam edicem knka su aralar sadece kizima zaman ayirabiliyorum. Agustos gbi yeni vidyolarla devam, eskileri izlediniz tekrar tekrar koymaktan sikildim.

ingardrop

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Youtube dan bi sure sonra devam edicem knka su aralar sadece kizima zaman ayirabiliyorum. Agustos gbi yeni vidyolarla devam, eskileri izlediniz tekrar tekrar koymaktan sikildim.

Allah bağışlasın başkan... En öğretici 1 video bile biz yeni gelenler için çok önemli olacaktır. Piyasada abuk sabuk videolar var senin gibi net ve tecrübeli anlatamiyorlar..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
    **** **
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** *** *** *** ** hahahahahahahaha
    +1
  • P puslu77:
  • Melez Melez:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ****** ******* ****** **
  • P puslu77:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Melez Melez:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** **** ******* *** ******** ****** hahahaha**** ***** ****** ***** ******* ******* ** hahahaha****** hahahaha* *** ***** ****** ***** ******
  • Melez Melez:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ****** ***** **** ** ******** ****** hahahaha **** ** ******* ******* **** ** ***** ***** ****** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ** ******* *** ********* hahahaha*** ***** ******* hahahaha* **** *********
  • P puslu77:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha ** ********
  • Melez Melez:
    ***** * **** ***** ********* ******* ***** ** ****** ****** *** **** ***** ****** *** ****
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Melez Melez:
  • muadip muadip:
    *** **** ***** ***** ****** ** ** ***** ** ** ***** ***** hahahaha* ***** *** hahahaha ***** ********* **** ******* ********* ****** **** ******* ***** **** ********
  • K kushuchtu:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    **** **** ***** **** *** ******* ****** *** **** ***** * **** ***** ********* ******* ***** ** ****** ****** *** **** ***** ****** *** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha**** ***** *****
  • muadip muadip:
    ***** **** ***** ******* **** **** ** ******* *** ********* hahahaha*** ***** ******* hahahaha* **** *********
    ********** ** **** ******** *** ***** *** ******** ******* ********* ****** **** ******** ** ******* ******* ***** hahahaha***
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** ***** *****