Toping için uygun mu bitki

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kanka atmayı düşünüyorum açıkçası kesersem gubre ne vermeliyim sadece revive mi vermeliyim vodoo b52 call MAG microngrow bloom hepsini mi vermeliyim
Kankam bu gübrelerden anlamıyorum ben ne desem yanlış olur seni yanlış yönlendirmek istemiyorum. Bilgili bir abimiz kardeşimiz bilgilerini aktarırsa daha sağlıklı olur. Ben gübreyi kendim yaptığım için voodo, calmag vb. Almıyorum.

higthead

Jolly Green
Kanka aynı gündeyiz benim de 14. Gün şuan tam olarak toping atiyim o zaman vodoo b52 grow ab ve revive veriyim o zaman ama benimkiler daha 3. Kattalar

Dostum aslında toppingin 3-4-5-6 kat diye birşey yok çok örnekler gördük 2. katta top yapılmış bitkileri. Önemli olan bitkin sağlıklı gözüküyorsa yap top. Ben olsam vodoo vermem. grow ab b52 ve revive iş tamamdır.

Shepard

Müptezel
Topping attıktan sonra karanlığa geçmeye yakın yaprak çevresine 500 ml su 1ml A / 1 ml B + 1 ml Revive vererek sulayabilirsin. Direkt köke dökme suyu 3 cm2 bir daire çizerek sula. Voodo Juice'u bir sonraki sulamada başlayabilirsin

Beyler söyledikleriniz ışığında micro grow bloom b52 ve revive lt ye 1 ml ekledim b52 yi 1.5 ml ekledim şimdi topingini yapıp sulamasini yapacağım çok teşekkür ediyorum hepinize cevaplarınız icin
Topping attıktan sonra karanlığa geçmeye yakın yaprak çevresine 500 ml su 1ml A / 1 ml B + 1 ml Revive vererek sulayabilirsin. Direkt köke dökme suyu 3 cm2 bir daire çizerek sula. Voodo Juice'u bir sonraki sulamada başlayabilirsin
Dostum aslında toppingin 3-4-5-6 kat diye birşey yok çok örnekler gördük 2. katta top yapılmış bitkileri. Önemli olan bitkin sağlıklı gözüküyorsa yap top. Ben olsam vodoo vermem. grow ab b52 ve revive iş tamamdır.

Kankalar sizindinledim ve dediğiniz gibi yaptım sıkıntı yok şuan konu açtım günlük ordan da desteklerinizi bekliyorum.

yardıma ihtiyacım olacak. Güncel fotoğraflarını atıyorum oraya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: **********