Toprak değişimi(??)

tribalzeggo

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi forumlar. Erkek çıkan bazı çiçekler oldu bunları kestim attım. Kalan toprak iş görür mü tekrar ekim yapabilir miyim?

oturanboga35

Müptezel
Knk forumda bu işin piri üstadlar bir kaç işlemden sonra kullanılabilir diyorlar muhakkak da bir bildikleri vardır. Ama bence imkanin varsa ben kullanma derim

Sonne

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi forumlar. Erkek çıkan bazı çiçekler oldu bunları kestim attım. Kalan toprak iş görür mü tekrar ekim yapabilir miyim?
kanka selamlar,
Aynı durum benimde başıma geldi ustalar tabiki daha iyisini bilecektir ama ben kendim için şöyle düşünüp hareket ettim. Toprağa hiç bloom gübresi vermemiştim erkek çıkanı kesip doğrayıp lightmix toprağını köklerden elekle olabildiğince ayıkladım. Başka küçük saksıdaki ufak bitkimi bu toprakla büyük saksıya aldım. Bence sponsor grower cinsi takılmıyorsan toprak her türlü işini görür. Çiçek gübresi yemiş toprağa veg bitki koymak olmaz tabiki.Yine tabiki bu kendi fikrim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • kralartur01 kralartur01:
  • K Kafirimam:
    ******* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** ****** dready* ****** *****
    +1
  • K Kafirimam:
    ***** ***** ******* **** ******** *********** ********* ** ********* **** ** ******* ********* ***** ********* ******
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** ** ***** ***** ******* ********* ** * **** ***********
    +2
  • B bandaleros:
    ******* ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** **
    +1
    ***** ***** ******* ********* ** * **** dready* ********** * ******* *** *****
    +1
  • B bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ***** dready *********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ******* ***** **** ******* ****** ***** ******* ******** ********* *** * ****** ******** **** ** dready*
    ***** ****** **** ****** ***** ****** **
  • B bandaleros:
    ******* ****** ******* ****** ***** *** ********* ** ** ****** ******* ** *****
  • B bandaleros:
    **** ***** *********** ****** **** ****** ***** ****** **
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
    **** *********** ******* *** dready** ****** ******* ****** ** ***** ****** ***** ******* dready* ******* *****
  • B bandaleros:
    B bandaleros: *** ***** ****** ***** *** *** ******