Toprak

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Toprak yeri verimsiz hiç gübre yememiş bir yer bende diyom ki bunları şimdi vereyim mayısa kadar toprak hem yumuşak hemde gübreli olsun

bende şu açıdan düşünüyorum kanka biz indoorda özellikle lightmix gübre ile başlıyoruz ya gübresiz olsun gübre bizim kontrolümüzde olsun sende aynı şekilde devam etmen gerekir gibi geliyor topragı zenginleştirmek istiyorsan bol bol perlit ve solucan gübresi süper olur ama

Ü

Üye silindi 30565

Guest
gerek yok çünki niye topraga gübre vericeksin ki sıfır topraga bitkiyle beraber büyüdükce gereken gübreyi vermek daha iyi bence en fazla solucan gübresi ile zenginleştirebilirsin diye düşnüüyorum
Samra turevi gubreler hemen cozunmuyor kanka simdiden atsin diye ondan dedik , maksat dikime kadar taban olacak gubreyle topragi zenginlestirmek zaten kis gunu toprakta ot cikmiyor o gubreyi topraktan somurecek bi canli yok ustunde .d baharda ilk isinmalarda anca ustunde ot bitmeye baslar o surede de o otlari temizlicek bizim otu ekecek :D

Samra turevi gubreler hemen cozunmuyor kanka simdiden atsin diye ondan dedik , maksat dikime kadar taban olacak gubreyle topragi zenginlestirmek zaten kis gunu toprakta ot cikmiyor o gubreyi topraktan somurecek bi canli yok ustunde .d baharda ilk isinmalarda anca ustunde ot bitmeye baslar o surede de o otlari temizlicek bizim otu ekecek :D
ben senin söyledigini okumadım keke senin aksini falanda idda etmeye çalışmıyorum ben kendi fikirimi yazarım ister uygular ister uygulamaz

Ü

Üye silindi 30565

Guest
ben senin söyledigini okumadım keke senin aksini falanda idda etmeye çalışmıyorum ben kendi fikirimi yazarım ister uygular ister uygulamaz
Canin sagolsun keke bi fikir ayriliginda oldugumuzu savunmuyorum zaten , topraga simdiden atmasini istememizin sebebini acikladim sadece

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Organik gubre kolay kolay tuzlanma yapmaz kanka zaten bi kis yagmur yiyor tabana atilan organik taze atildiysa korkulmali keza icinde sikinti yaratacak en buyuk seyler ure ve amonyak onlarda bol yagmurla etkisini kaybedecek dikime kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
    ******* ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha**** ***** ****** **** ** **** ******* ********* ********* hahahaha* ********* ** *
  • K kushuchtu:
    ** ** ****** *** ** ** ********** *** ********* *** **
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** ** ******** ****** hahahaha****** ******* ********* ***
  • K kushuchtu:
    ******* ********** *** * ***** **
  • istr istr:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******* ****** hahahaha *** hahahaha *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* ********** *** * ***** **
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ****** hahahaha* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** hahahaha*** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ****** ****** *** **** **** hahahaha ****
  • istr istr:
    ****** ******** ******** ***** hahahaha* ********* hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** *** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ****** *** ****** ******* ** ****** ****** ******** ******** ***** hahahaha* *********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ******** ****** ****** ******** ****** *** *** ** **** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha* * * ****** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • K karleone:
  • K karleone:
    ********** ******** ***** hahahaha** **** ******** **** *** ***
    K karleone: ********** ******** ***** hahahaha** **** ******** **** *** ***