TRİKOMLAR bana ne fısıldıyor??

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Anladım kanka birde fikrini alayım. Şuanda rakı kıvamında diyebilirim şimdi karanlık periyoda geçirsem 2 gün karanlıkta tutsam dediğin kıvama gelir mi sence

@OttoMan47 baltayı vurdum aldım kurutmaya karanlığa.. ama knk mu nasıl mari mk zerre koku yok. Genetikten mi yoksa cure ye aldığın zaman mı koku başlayacak. Genetik bruce banner
7D8F4864-673B-4F54-8CDD-618D3B8575AE.jpeg
Kanka bide bu nasıl grow deme :D biliyorum çok çok cılız kaldı. İlk growum ve bir sürü şey de eksik kaldım geç kaldım. Hepsini 2. De deneyeceğim

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan47 baltayı vurdum aldım kurutmaya karanlığa.. ama knk mu nasıl mari mk zerre koku yok. Genetikten mi yoksa cure ye aldığın zaman mı koku başlayacak. Genetik bruce banner
Ekli dosyayı görüntüle 8978
Kanka bide bu nasıl grow deme :D biliyorum çok çok cılız kaldı. İlk growum ve bir sürü şey de eksik kaldım geç kaldım. Hepsini 2. De deneyeceğim
Kanka flush attınya kurutmaya alınca kokmaya başlayacak. Bruce banner hızlı hasat için almışsın. Hızlı olunca az oluyor böyle sorun bitkide değil genetikten :)

Knk pistiller %80 ama trikomlar hala rakı. Hiç amber görmedim. Flus atacağım. Kuruma karanlık falan derken o arada amber oluşur mu oluşursa %kaç? Karar veremiyorum napayım

@OttoMan47 @Nargile kankalarım acil.

İlk kestiğim bitki 6. Günün İçin de çarşafa girdi. Girdi girmesine de çok mutsuzum şu an.

ısı 26-30 nem 42-56 seviyelerin de tamamen karanlık bi odada kurudu. Şu an dalları çatır çatır. Fan yaprakları kup kuru. Ayrıca sıfır koku. Dokunduğun an un ufak oluyor. Ayrıca yaptım bi sigara “0” kafa. Ben nerede hata yaptım?????

Bütün hayallerim yıkıldı ****!! Geriden gelen 5 bitkim var onlara sirayet etmeden bu acı tecrübeyi atlatmak istiyorum....CA0BB870-3E22-42DA-84EE-ACBAD3908F82.jpeg

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Cok hizli kurutmus ama gene de kafa sifir cözmem icin önce ayilmam gerek, yarin gene yazarim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********