LED ler

• Konbuyu başlatan nnDMT25
  • Başlangıç tarihi

harmanadamm

Yeni üye
Kankalar şu ışık konusunda bi fikrinizi alabilirmiyim.? aklımı karıştıran bazıları 240 lığa 3 k fiyat çekerken burada 480 lık hemen hemen aynı ,Alışverişi elden yapacağım varsa tavsiyeleriniz dinlerim.

nasa

Doktor
kanka artık o kadar çok hesap var o kadar çok yorum varki inan vazgecmek üzereyim .Birinin dolandırıcı dediğine birisi hayır diyor birinin hayır dediğine başkası alışveriş yaptım güvenilir diyor.
forumda var görüyorum kendi malını satmaya çalışan veya dolandırıcı olanları. modaretörler ve uzun süredir forum üyesi olmayan kişilerin ışıklandırma önerilerini dinlemeyin geçenlerde silas bu konuya açıklık getirmişti ama adamı çok darladılar kaldırmak zorunda kaldı konuyu

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka artık o kadar çok hesap var o kadar çok yorum varki inan vazgecmek üzereyim .Birinin dolandırıcı dediğine birisi hayır diyor birinin hayır dediğine başkası alışveriş yaptım güvenilir diyor.
Kanka aliexpress ya da alibabadan sıparıs ver illa led alıcam qb ıstıyorsan.
özellikle alibabada satıcılarla iletişime geçip ucretsız kargo yoluyla istetebiliyorsun.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kankalar şu ışık konusunda bi fikrinizi alabilirmiyim.? aklımı karıştıran bazıları 240 lığa 3 k fiyat çekerken burada 480 lık hemen hemen aynı ,Alışverişi elden yapacağım varsa tavsiyeleriniz dinlerim.

Uzak dur kanka parayı peşin istiyor mali sonra gönderirim prensibim böyle diyor. Biz gelelim diyorum size vakit ayıramam ilgilenemem diyor. Denemeden mi alalım diyorum gerek yokki diyor ne skimdirik satıcı anlamadım ****. Bunlar bok mal koyan torbacı misali paranı alırlar sonra gitti gelmez nazo gelin misali. Bunlara para kaptıracağına malın gümrüğe takılsın daha iyi

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Uzak dur kanka parayı peşin istiyor mali sonra gönderirim prensibim böyle diyor. Biz gelelim diyorum size vakit ayıramam ilgilenemem diyor. Denemeden mi alalım diyorum gerek yokki diyor ne skimdirik satıcı anlamadım ****. Bunlar bok mal koyan torbacı misali paranı alırlar sonra gitti gelmez nazo gelin misali. Bunlara para kaptıracağına malın gümrüğe takılsın daha iyi
Kanka gumruge takıldıgı da yok ya. Alibabagruptan soylesın 1 haftaya gelıyor express kargolarla satıcıyla iletişime geçince ucretsız kargo yolluyorlar tokatlanmaya değmez dediğin gibi.

SercanOg

Yeni üye
20210112_131208.jpg20210112_131208.jpgarkadaslar pc fan soğutucu hazir uzerine istediğin full spektrum cobledi osram Samsung taka bilirsin 50w 75w cok basit ve cok dqha ucuza yapapilirsiniz bence 3 bin 5 bin yazik o paralara

SercanOg

Yeni üye
Cobledleri siparis verdim 75 w olanlardan tanesi 105 liraya falan geliyor 8 adt kasayi ben yapicam 600w full spectrum cobled maliyeti 1000 tl gibi bisey olucak sygilar bitince foto paylasicam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    +2
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ** ********* **** ****** ***** ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** *****
  • Brother Brother:
    ***** ******* dready**** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ***** ***** * *** ** ******** * *** ***** ********* dready* ***** ****** ******* dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B Bomberx:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** **** dready* dready *** ***** **** ****** ******** ******* ***** ****
  • B Bomberx:
    +2
  • A ax-b:
    *** ********** *** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** **** ******* ******** ****** ********** dready dready** ******
  • Night owl Night owl:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready**
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** ***** *** *** ***** *********** ***** ***** dready* ****** ********* ** ********** ********** ****** ******* ***** ********* ******* ******* ****** ********
  • B Bomberx:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready******* ******** *********** *****
    dready****** ****** *** **
  • B Bomberx:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** *********** **** ********* ***** ******* **
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******* ****** ******* **** *********** ***** ******* ***** ***** *** ***** **********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
    Nazim_Red Nazim_Red: ****** ********* +1