Ustalar bakabilirmisiniz

Auto blue dreem 7 adet iç mekanda bakıyorum.
Kızlar 38 günlük
Kabin=150 cm genişlik yükseklik 2.90
Sıcaklık 25 ile 30 arası
NEM 50 ile 85 arası
Kabine 150 aspiratör temiz hava girişi ve çıkışı
Işıklar trouc 50 w 4100 lümen 7 adet beyaz
Her saksı başında pc fan rüzgar için kullanıyorum 7 adet
5 lt simbo buhar makinası kullanıyorum

Şuan 20 /4 ışık döngüsü baştan beri böyle kullanıyorum. Birkez kelle uçurma yaptım kesinlikle sitres yok. Gelişim çok güzel.
Gübre kimyasal kullanmıyorum. C02 kendim yaptım. Calmag kendim yaptım. Yaptığım kalmakı 10 lt suya 60 ML vererek her sulamada yani 1 sulama 3.gün yine sulama şeklinde veriyorum. Ayrıyetten güvercin şerbeti veriyorum 3.gün sulamada. 3 günde bir 60 ML veriyorum her saksıya. Güvercin şerbetini kestim turkuaz sıvı yarasa gübresi vermeye başlayacam artık. Çiçeklere SARARMA marullaşma gübre yanığı söz konusu değildir.

SORUM ŞU =IŞIK DÖNGÜSÜ DOĞRUMU DEĞİLSE NASIL YAPMALIYIM

Son düzenleme:
20/4 le devam edeceksin bende şimdi jack herrer var auto 30 günlük ve bir haftalık çiçeklenmede bu arada çiçeğin çok güzel ve sağlıklı görünüyor dilerim iyi hasat alırsın
Üstad sağolasın. Ben yıllarca dış mekanda organik baktım. İç mekan ilk benim. Kesinlikle ithal gübre ve kimyasal gübre vermiyorum. Bu form da organik nasıl yapılırı ispatlamak istiyorum. Evet çok güzel gidiyor şuan. Değerli yorumun için teşekkür ederim. Sanada bol dumanlar bol hasatlar

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
ben şu anda tamamı orjinal humit fulfik menşeiyle diğer ürünleriyle yapıyorum saydım tam 26 adet kelle var henüz bir aylık en ufak yaprak dökülmesi yok pırıl pırıl....

38 günlük photo olabilirmi acaba yoksa benm.cicekler mi cok vitaminli anlamdm :) bnm 38 günlükken baya someklenmisti
Üstadım valla auto diye aldım sponsordan photo olduğunu bilmiyorum anlamıyorum ben. İç mekan benşm ilk üstadım. Elimden geldiğinde dış mekanda nasıl bakılıyosa öyle bakıyorum. Bunda yaptığım tek şey rüzgar yapraklarını biraz budadım ve kelle uçurdum bir kez. Bunun dışında organik gübre güvercin şerbeti verdim. Kendim yaptığım calmag veriyorum. Toprağını kendim hazırladım. 120 lt torf aldım içine 20 kg 2 yıl beklemiş koyun gübresi 20 kg solucan gübresi 10 kg perlit koydum toprağı böyle kendim hazırladım.
Bana önerin varmı yapmam gereken bişey varmı üstadım

ben şu anda tamamı orjinal humit fulfik menşeiyle diğer ürünleriyle yapıyorum saydım tam 26 adet kelle var henüz bir aylık en ufak yaprak dökülmesi yok pırıl pırıl....
Dumanın bol üstadım. Valla böyle insanlar görünce mükemmel şekilde seviniyorum. Bana önerin varmı aksi bişey varmı. Değerli bilgilerini öğrenmek isterim

zeko dayi

Müptezel
keske topragı siparis etseydin simdi senin yaptığın toprakda ne var bilmiyoruz göremediğimiz böcekler toksinler vb..

keske topragı siparis etseydin simdi senin yaptığın toprakda ne var bilmiyoruz göremediğimiz böcekler toksinler vb..
Üstadım toprağım gayet iyi durumda. İlk zamanlar karınca yaptı daha sonra karınca olmadı bir daha. Şöyle söyleyim sana şuan solucan dahi var toprakta. Malum solucan verimli toprakta olur. Dediğim gibi üstadım toprak magnezyum fosfor potalsiyum bakımından zengin şuan. Ama orkide toprağı var üstadım onu alıp toprağı biraz daha beslemek istiyorum yüzeysel. Güvercin şerbeti vermeyi kestim zaten turkuaz yarasa gübresi ile hasata kadar bu şekilde devam edeceğim

Üstadım toprağım gayet iyi durumda. İlk zamanlar karınca yaptı daha sonra karınca olmadı bir daha. Şöyle söyleyim sana şuan solucan dahi var toprakta. Malum solucan verimli toprakta olur. Dediğim gibi üstadım toprak magnezyum fosfor potalsiyum bakımından zengin şuan. Ama orkide toprağı var üstadım onu alıp toprağı biraz daha beslemek istiyorum yüzeysel. Güvercin şerbeti vermeyi kestim zaten turkuaz yarasa gübresi ile hasata kadar bu şekilde devam edeceğim
Melas ver kanka bakteriyel olanı pahalı değil 40 lira bir şey hepsi burdadan bulabilirsin yarasa ile karıştırırsin değişimi görürsün tabi ben hava motoru ile 24 kaynatıyoruz öğle veriyorum

Auto blue dreem 7 adet iç mekanda bakıyorum.
Kızlar 38 günlük
Kabin=150 cm genişlik yükseklik 2.90
Sıcaklık 25 ile 30 arası
NEM 50 ile 85 arası
Kabine 150 aspiratör temiz hava girişi ve çıkışı
Işıklar trouc 50 w 4100 lümen 7 adet beyaz
Her saksı başında pc fan rüzgar için kullanıyorum 7 adet
5 lt simbo buhar makinası kullanıyorum

Şuan 20 /4 ışık döngüsü baştan beri böyle kullanıyorum. Birkez kelle uçurma yaptım kesinlikle sitres yok. Gelişim çok güzel.
Gübre kimyasal kullanmıyorum. C02 kendim yaptım. Calmag kendim yaptım. Yaptığım kalmakı 10 lt suya 60 ML vererek her sulamada yani 1 sulama 3.gün yine sulama şeklinde veriyorum. Ayrıyetten güvercin şerbeti veriyorum 3.gün sulamada. 3 günde bir 60 ML veriyorum her saksıya. Güvercin şerbetini kestim turkuaz sıvı yarasa gübresi vermeye başlayacam artık. Çiçeklere SARARMA marullaşma gübre yanığı söz konusu değildir.

SORUM ŞU =IŞIK DÖNGÜSÜ DOĞRUMU DEĞİLSE NASIL YAPMALIYIM

Dostum o arkadaki turşu sisesine ne var co2 sanırım onun dısını folyo ile kapma veya siyaha boya ısık alınca o hem etkisini kaybeder hemde yosun yapmış artı cok düzenli Bi insansın elinden de iş geliyor belli odanı cok begendim maşallah diyeyim ama herseyi de cok güzel yapmısın bu lambalarla hasat almam cok zor alsan bile hem az olacak hemde 3 4 aylık zaman en az 6 7 ayda amca biter ilerliyen dönemler sıcak olacak oda Bi sorun VS eger imkanın varsa buraya 2 adet 300 watlık Bi marshydro efsane olur gübreyi bildigin gibi yap yine ama lamba olmassa olmaz bro

Dostum o arkadaki turşu sisesine ne var co2 sanırım onun dısını folyo ile kapma veya siyaha boya ısık alınca o hem etkisini kaybeder hemde yosun yapmış artı cok düzenli Bi insansın elinden de iş geliyor belli odanı cok begendim maşallah diyeyim ama herseyi de cok güzel yapmısın bu lambalarla hasat almam cok zor alsan bile hem az olacak hemde 3 4 aylık zaman en az 6 7 ayda amca biter ilerliyen dönemler sıcak olacak oda Bi sorun VS eger imkanın varsa buraya 2 adet 300 watlık Bi marshydro efsane olur gübreyi bildigin gibi yap yine ama lamba olmassa olmaz bro
Teşekkürler bro öncelikle o bidondaki C02 değil kendim yaptığım calmag. Evet ışık bunla başladım. Haklısın şuan gelişim daha yavaş farkındayım. Sadece yapmam gerek daha sonra ışık alıcam tabi.

Melas ver kanka bakteriyel olanı pahalı değil 40 lira bir şey hepsi burdadan bulabilirsin yarasa ile karıştırırsin değişimi görürsün tabi ben hava motoru ile 24 kaynatıyoruz öğle veriyorum
Yarasa gübresi bugün geldi. Her saksıya 40 gr kuru olarak sepiştirdim. Senin dediğin melas şeker kamışımı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ******* ** **** **** **** *** ****** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ******* *** ********* **** ***** **** ***** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********* ** ****** ******* **** hahahaha ******* **
  • muadip muadip: