Ustalar kızlarımın gelişimi nasıl?

şirasirius

Yeni üye
Herkese merhabalar kızlarımı 12/12 ye sokalı 2 hafta oldu ama çiçeğe girmesi en azından benim gözlemimle 4-5 gün sürdü şuan durumları bu sağdaki çok boya gitti ve biraz daha geç girdi çiçeğe. Soldakinin gelişimi durduğu için altına bir şeyler koyarak yükseltme yapıyorum genel olarak ph ayarlı gübreli su veriyorum. Onun dışında sömekler biraz yavaş ilerliyor gibi geldi. Sıkıntıları nedir bitkinin.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Ben sıkıntı göremedim bitkilerin gayet güzel gözüküyor trikom bile basmaya başlamış dumanın bol olsun gübre ne veriyorsun

HighMann

Müptezel
çok güzel duruyorlar herhangi bi sorun yok veg de sanırım ışığı biraz yukardan vermişsin genetik nedir gelişimleri güzel bi sorun veya yavaşlık göremedim ben sen sürekli baktığın için gelişimleri yavaş geliyordur sorun etme çok sağlıklı ve mutlular hasatın bol olsun :)

HighMann

Müptezel
sanırım hiç budama yapmamışsın bikaç fan yaprağı almaya başla ufaktan haftada 2 3 fan yaprağı olacak şekilde bitkiyi hafif hafif strese sokarak savunma mekanizması olan thc üretimini artırır kafama takıldı grow + bloom aynı andamı kullanılıyor

şirasirius

Yeni üye
sanırım hiç budama yapmamışsın bikaç fan yaprağı almaya başla ufaktan haftada 2 3 fan yaprağı olacak şekilde bitkiyi hafif hafif strese sokarak savunma mekanizması olan thc üretimini artırır kafama takıldı grow + bloom aynı andamı kullanılıyor
tabloda öyle diyor ben direk karıştırıyorum suya ikisini. Vegin sonundan beri budama yapıyorum ufak ufak şimdi iyice toparladım aslında baya bi budadım yani. Genetik olarak blue edrem photo. Yorumun için teşekür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    A anarkokapital: ******* **** ******* ***** *******