Ustalar Neredesiniz yardım.

Growmann

Yeni üye
Eger almadiysan henuz torf, biobizz light mix 50 litre+flora torf 20 litre (Yeşil torba)+5 litre solucan gübresi. Perlit eklemene gerek yok bez saksı da. Bu aldığın 3 ürünü birbirine karıştırıp saksılara ağzına kadar doldur. 75 litre totalde sözde ama 60 litrelik 4 saksini belki zor bile doldurur. Bu karışıma parmağını kesip diksen filiz olur .d
Malesef aldım Plagron lightmix 50 lt ve 10 lt perlit bunun üstüne ne ekleyebilirim (ayrıca senin yazdığın bu toprak karışımınıda yapacam.)

Growmann

Yeni üye
Dostum ucuz ürün veya ucuz cıhaz dıye bırsey yoktur ucuza kacıcam dıye bosu bosuna 2 kere masraf yapıcaksın. ucuz urun yoktur dogru urun vardır.
Kanka şimdi millet torch led ile yetiştirmeye başlıyor ilk growlarını ben işe yine 7 8 bin TL ile girdim ilk growumda 11 bin TL'ye ışık almam çok zor o kadar imkanım yok 4 bitki için min maliyette ışık lazım sonra tekrar tabi masraf yapacağım kendimle birlikte ekipmanımda gelişecektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    deyorke deyorke: hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha*...