Uzman kaktüsçüler yardım lazım

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Ben diffusa ya benzettim ama yanılıyor da olabilirim kaktüs doktorumuz @Shantii baksın onun bilgisi iyi bu konularda. Meskalin içeriyor diye biliyorum. L. Wiliamsii mi yüksek meskalin içeriyor L.Diffusa mı yüksek meskalin içeriyor onu tam bilmiyorum işte.

peyote

Yeni üye
dostum büyük ihtimal değil. benim araştırdığım peyotelerde hiç öyle benekli yapı görmedim.
Eğer peyote değilse de yetiştirmek istiyorum ortalama 8-10 saat güneş alan balkonum var ne tarz saksı kum toprak vs kullanmalıyım acaba? Aloe vera içeren su ile haftada 1 falan sulanabildiği yazıyordu

Shantii

Kıdemli Üye
Ben diffusa ya benzettim ama yanılıyor da olabilirim kaktüs doktorumuz @Shantii baksın onun bilgisi iyi bu konularda. Meskalin içeriyor diye biliyorum. L. Wiliamsii mi yüksek meskalin içeriyor L.Diffusa mı yüksek meskalin içeriyor onu tam bilmiyorum işte.

Lophophora var Diffusa'nın içinde meskalin miktarı çok çok azdır. Ne kadar büyütürseniz büyütün Williamsii'ye göre 10 katı fazla bile yeseniz yine etki yapmaz. En kolay ayrımı çiçekten yapılır Diffusa beyaz çiçek açar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
  • bandaleros bandaleros: