Welcome to jungle / 98. Gün

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
dalların arasından attığı pistiller cinsiyet belirtirsidir çiçeğe girme göstergesi değil. tepeden atacak ki pisttileri çiçeğe girsin.

Thunderstruck

Yeni üye
T
dalların arasından attığı pistiller cinsiyet belirtirsidir çiçeğe girme göstergesi değil. tepeden atacak ki pisttileri çiçeğe girsin.

Tepede de pistil var aslında ama dediğin çok mantıklı geldi onlar da cinsiyet göstergesidir.
Ben 12/12 ye geçiyim mi hemen şimdi. Photo olduğuna emin olmak için nelere bakmam lazım başka

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
T

Tepede de pistil var aslında ama dediğin çok mantıklı geldi onlar da cinsiyet göstergesidir.
Ben 12/12 ye geçiyim mi hemen şimdi. Photo olduğuna emin olmak için nelere bakmam lazım başka
ya şu andan sonrası tamamen sana bağlı 70 gün civarı veg de iyi hasat verir. lst falan yaptım diyorsun bitki başı 100gram+ yı zorlarsın.

Thunderstruck

Yeni üye
Dün biraz budama yaptık son hallerini çektim.
Ve 24 saat karanlığa aldım. Birkaç gün sonra çiçekleri görürüz sanırım. Boyları çok uzun olduğu için sinir oldum biraz ama büyüseler de benim için bebekler :):):)
Şimdilik ne çıkarsa kardır gözüyle bakmama rağmen ana dallar gözüme güzel gözüktü ve heyecanım arttı.
Alttaki zayıf dalların da canı sağ olsun be.

Blackwhite1

Yeni üye
Tohumlar çok kalitesiz kanka 3. 4. Sınıf tohum gönderiyo sponsorlar bende de var 7 tane Alaskan thunder 68. Günde hiç beğenmedim tohumları bir daha kine çorbacı tohumlarıyla yapıcam en güzeli

Thunderstruck

Yeni üye
Tohumlar çok kalitesiz kanka 3. 4. Sınıf tohum gönderiyo sponsorlar bende de var 7 tane Alaskan thunder 68. Günde hiç beğenmedim tohumları bir daha kine çorbacı tohumlarıyla yapıcam en güzeli
Evet ya ben 10 tane ektim 4 tanesi kaldı.
Tabi benim tohumdan başka sorunlarım da oldu ama tohumların bir kısmı topraktan bile çıkmadı.
Çorbacı tohumu da çok doğaçlama olur gerilirim :)

Bi tane güzel bulup tohumluk yapıp sonsuza kadar o tohumları kullanmak istiyorum.

Thunderstruck

Yeni üye
Herkese tekrar merhaba.

4 adet alaskan thunder ve 1 adet ak48 den oluşan ormanımın son durumunu paylaşıyorum.

2 tanesinin dalları ayrı ayrı ince uzun olup ayrıldılar ve minicik çiçekler var ucunda. Diğer bitkilerin sömekleri daha normal gözüküyor. Bazılarının boyları 1 buçuk metreye ulaştı. Bu yüzden hps lambayı çıkarıp led aldım.

Sormak istediğim ilk şey : 3. Fotoğrafta birbirinden ayrılmış ince dalların ucunda minik çiçekler olan bitkinin sömekleri bir işe yarar mı. Çok alan kapladıkları için iyi durumda sayılan bitkilerin ışığını engelliyorlar. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Diğer sorum : Overdrive son 3 hafta veriliyor. Overdrive vermek için uygun zamana girmiş miyim sizce? Kısacası daha ne kadar bu orman yaşayacak?

Şimdiden teşekkürler

@Kanka @ogkuş @OttoMan47 @Nargile @MalrukL0rd @TohumsuzEsrar @rastaman9

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
overdrive verebilirsin artık , o ince çiçekler de thc üretiyor merak etme bitkilerin o hale gelmesinin başlıca sebebi eğitimsizlik ve rüzgar almaması. onun haricinde 1-2 haftaya max hazır olur bitkiler.

Thunderstruck

Yeni üye
overdrive verebilirsin artık , o ince çiçekler de thc üretiyor merak etme bitkilerin o hale gelmesinin başlıca sebebi eğitimsizlik ve rüzgar almaması. onun haricinde 1-2 haftaya max hazır olur bitkiler.
Oooo tahminimden az kalmış. Hoşuma gitti sağol kanka :)
Evet acemiliğin cezasını biraz bebeklerim çekti. umarım hasattan sonra sigara cennetinde mutluluğa kavuşurlar:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ******** ******** ***** ** *** hahahaha* ***** ******* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ********* ***** ** ******* ********* *** hahahaha*
  • A ax-b:
    ********* ** ***** ***** *** ***** **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** *** ******** *** ** ** ****** ** **** **** ** hahahaha** ***** ****** *** *** **** ***** ****** hahahaha* ******* ******** ** ** ** ****** ****** *** **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ** ***** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ****** *** ******** *** ** ** ****** ** **** **** ** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ********** ****** hahahaha ****** ** **** hahahaha*********
  • muadip muadip:
    ***** *** hahahaha* **** ********** *** *** hahahaha ******** ******* **** hahahaha ****** ** ******* **** ***** hahahaha** *****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    *** ***** ***** hahahaha *** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** * ***** *** ********** ** **
    *** *** ***** *** ********** ** **
    *** *** ***** *** ********** ** **
  • muadip muadip:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** *** ***** ***** ***** **** *** ********** ** ******* ****** ***** ***** ******
  • muadip muadip:
    muadip muadip: ***** ****** ****