White Widow Automatic Setup Hk.

Arkadaşlar merhaba,

sponsor bağlantıdan 5 adet White Widow Auto alacağım.

hazırlığını yaptığım set ise şu şekilde olacak. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Kabin Yükseklik : 180 cm.
Genişlik : 1m2

Işık : 400w her dönem

Buhar makinesi

2 Fan

ısı ve nem ölcer

ph ölçer

2 Saksı 20 lt civarı

-----------------------------------------

Işık sistemini 24/0  olarak çalıştırmayı düşünüyorum.  

Sorum şu arkadaşlar ;

Böyle bir sistemde minimum ortalama kaç gram hasat alabilirim ?

ikinci sorum ise auto bitkilerini gübreleme peryotlarını nerden bulabilirim. Böyle bir çizelge mevcut mu ?

şimdiden teşekkürler herkese.

i'm Flora

Yeni üye
Cvp: White Widow Automatic Setup Hk.

Dr fuigo' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

sponsor bağlantıdan 5 adet White Widow Auto alacağım.

hazırlığını yaptığım set ise şu şekilde olacak. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Kabin Yükseklik : 180 cm.
Genişlik : 1m2

Işık : 400w her dönem

Buhar makinesi

2 Fan

ısı ve nem ölcer

ph ölçer

2 Saksı 20 lt civarı

-----------------------------------------

Işık sistemini 24/0  olarak çalıştırmayı düşünüyorum.  

Sorum şu arkadaşlar ;

Böyle bir sistemde minimum ortalama kaç gram hasat alabilirim ?

ikinci sorum ise auto bitkilerini gübreleme peryotlarını nerden bulabilirim. Böyle bir çizelge mevcut mu ?

şimdiden teşekkürler herkese.

kanka herşeyi doğru yaptığında ortalama kaç gram alabileceğinin değerlerini yaktığın ışık watt'ı üzerinden hesaplayan arkadaşlar vardı onlar bilgilendirir, gübreleme periyodları hakkında da bahsettiğin tarzda çizelgeler mevcut. aldığın gübre markası ile birlikte internette aratarak ulaşabilirsin.

selam kanka ilk önce 5 tanede eksen 2 tanede eksen orta deneyimde birisi 400w lamba ile 200-250gr hasat alır. İlk deneyiminse bu rakam yarıya bile düşebilir. boşuna 5 tane tohum ekme 1m2 yere 5 bitki büyümez. en fazla 2 kök ekmelisin.   auto bitkilerin ayrı bir gübreleme periodu yoktur. satın aldığın gübre markasının çizelgesi ne ise onu veriyosun.

tekilasunrise' Alıntı:
selam kanka ilk önce 5 tanede eksen 2 tanede eksen orta deneyimde birisi 400w lamba ile 200-250gr hasat alır. İlk deneyiminse bu rakam yarıya bile düşebilir. boşuna 5 tane tohum ekme 1m2 yere 5 bitki büyümez. en fazla 2 kök ekmelisin.   auto bitkilerin ayrı bir gübreleme periodu yoktur. satın aldığın gübre markasının çizelgesi ne ise onu veriyosun.

200 gram çok iyi reis bir yıl yeter bana süpermiş.

Peki auto seçimim çaylak biri için iyimi ?  daha kolay daha verimli bir auto öneriniz olabilir mi ?

bbfox

Yeni üye

Dr fuigo' Alıntı:
tekilasunrise' Alıntı:

Peki auto seçimim çaylak biri için iyimi ?  daha kolay daha verimli bir auto öneriniz olabilir mi ?

Kardesim benimde ilk denemem auto white dı.secim olarak cok iyi.sanirim lamban cift spektrum.yanliz isik zamani bi kac yerde incelemistim kendimde oyle yapmistim 18/6 en iyisi idi.bende o sekilde  yapmistim.sakin dokunma bitkilere (scrog kelle ucurma vb.) Sureci fazla uzatirsin.mekanik balast ise yedekte bi balast beklet.ciceklenmede kesinlikle carbon filtre kullan.

bbfox' Alıntı:
Dr fuigo' Alıntı:

Kardesim benimde ilk denemem auto white dı.secim olarak cok iyi.sanirim lamban cift spektrum.yanliz isik zamani bi kac yerde incelemistim kendimde oyle yapmistim 18/6 en iyisi idi.bende o sekilde  yapmistim.sakin dokunma bitkilere (scrog kelle ucurma vb.) Sureci fazla uzatirsin.mekanik balast ise yedekte bi balast beklet.ciceklenmede kesinlikle carbon filtre kullan.

balkonda kuracağım çadırı koku sorunu olmayacak. 18/6 okudum her yerde lakin bu forumda 24/0 çok etkili olduğu söylenince fikrimi o yönde değiştirdim.  Tecrübelerinizden yararlanmak isterim açıkcası. Ayrıca konuya cevap verme nezaketinde bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

kanka yalnız ilk growda hemen 200 alamayabilrsin dikkat edersen orta tecrübedeysen dedim. ilkinde 20-30 bile alabilrsn hayal kırıklığına uğrama sonra benim yüzümden :)

tekilasunrise' Alıntı:
kanka yalnız ilk growda hemen 200 alamayabilrsin dikkat edersen orta tecrübedeysen dedim. ilkinde 20-30 bile alabilrsn hayal kırıklığına uğrama sonra benim yüzümden :)

ben seni çok iyi anladım kanka. Sorun yok. İnan bu milletten bıktım. Paranla bile enayi yerine koyuluyorsun. Tam bağımsız olmak için adım atmak gerekiyor ::)

Teşekkürler ilgi alakana.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha** hahahahahahahaha***** *** ** ** ** **** ******* ****
  • K kamdavulu:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** **** **** hahahaha hahahaha ******** ***** ****
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** ********** hahahaha*** **********
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* * **** ***** ********** ** **** **** ********* **** ******* ****** ********* ** * **** ***** **********
  • K kamdavulu:
    ***** ********* ******* ***** **** ********* hahahaha
    ***** ******** **** ***** **** ** ********* ******* ***** **** *** ******** hahahaha
    +1
  • K kamdavulu:
    ******** ********** ********* hahahaha *** ***** ***** ******* *******
  • K kamdavulu:
    *** ***** **** ****** ** ****** hahahaha******** **
  • K kamdavulu:
    ***** ****** ****** ** ******* **
    ********* hahahaha ******** ********** ******* hahahaha**** hahahaha*** * ********* ********* **** **
    *** ******* ********** hahahaha**
  • K kamdavulu:
    hahahaha******* ******** ****** ***** ********* ****
    *** ********** ********* ********* *** ****** ** ******** ****** hahahaha**
    ****** ***** hahahaha******* ******** ****** ***** ********* ****
    ******* *** ****** ******** hahahaha ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha hahahaha** ****** hahahaha****** *** ***** ********* ******* ***** **** ********* hahahaha
  • K kamdavulu:
    **** ** ******** ******* ***** ***** *** *** ********* ******** ****** ******** ******** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    *** *** ****** ******** ** ******* ******* ***** *** ********** *** ***** ********* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha** hahahaha ***** ** ****** ******** ******* ****** **** ** ****** **** ******** ****** ********** ****** ** ******
    ** ****** **** *** *** ******* ******** *** ********* ** ***** ** ****** ******** ****** ***** * ***** ** ****** ********** ***** hahahaha hahahaha** ****** hahahaha****** ***
    TabldotLife TabldotLife: ** ****** **** *** *** ******* ******** *** ********* ** ***** ** ****** ******** ****** ***** *...