White Widow & Master Kush **Güncel** Hasat: Master Kush: 98 gr , White Widow : 240g

R

Ripley'sOG

Guest
14.09.2020 (88.Gün , Çiçeklenme 8.hafta )

Son gübreli suyu verdim. Bitki başına 20 ml sensi blom a+b , 10 ml bud candy + 10 ml overdrive verildi. pH 6.1

3-4 gün sonra 10 ml flawless finish kullanarak sulama yapacağım. sonrasında kurumaya yakın ışıkları kaparatak 3-5 gün karanlıkta bekleteceğim. Sonrasında ters şekilde kurumaya alarak ortalama 10 gün bekleteceğim.

Efsane somekler kanka eline sağlık hasatın bol olsun

Icarus

Kıdemli Üye
Efsane somekler kanka eline sağlık hasatın bol olsun
Sayende dostum fikrine sağlık.

Bugün 5 lt su ile flawles finish 10 ml kullandım. Kurumaya yakın karanlık yapacağım 4-5 gün sonra kesip ters asarım. Ama öyle litrelerce su dökme imkanım yok ortam şartlarından dolayı.

90.gün

Icarus

Kıdemli Üye
22.09.2020

Bitki hasat edilerek kurutmaya alındı. Şuan alttan alttan içmeye başladım kafası çok güzel. Fırında kuruttuğum için içiminde düz tat var kuruyunca nasıl olur meraktayım.Kuruduktan sonra son halini paylaşacağım.

R

Ripley'sOG

Guest
22.09.2020

Bitki hasat edilerek kurutmaya alındı. Şuan alttan alttan içmeye başladım kafası çok güzel. Fırında kuruttuğum için içiminde düz tat var kuruyunca nasıl olur meraktayım.Kuruduktan sonra son halini paylaşacağım.
Dumanın bol olsun kanka gözün aydın
roorrip.gif

R

Ripley'sOG

Guest
Ortalama kuruma trim vs süresi aslında ama neme dikkat et kanka en kötü sömekleri ıslak mı trim yapıcaksın kuru mu ona göre ayar cekersin iste suan ıslak iken ayırırsan daha erkek kurur fakat dallarıyla dınlenmeye bırakırsan evet bıraz daha gec olucaktır

Icarus

Kıdemli Üye
Ortalama kuruma trim vs süresi aslında ama neme dikkat et kanka en kötü sömekleri ıslak mı trim yapıcaksın kuru mu ona göre ayar cekersin iste suan ıslak iken ayırırsan daha erkek kurur fakat dallarıyla dınlenmeye bırakırsan evet bıraz daha gec olucaktır

Tavsiyen nedir dostum kapanışı beraber yapalım :)

Icarus

Kıdemli Üye
27.09 kavanozlara koymak için kuru şekilde doğrandı.

Master Kush: 98 gr ,
White Widow : 240g

Dumanınız bol olsun ... Diğer serüvende görüşmek üzere ..

developer

Kıdemli Üye
Hadi hayırlı olsun dostum, gayet başarılı olmuş, bol dumanlar ! :)

Ben de arkandayım flushu bugün attım 48 saat sonra makası vurup kurutmaya alıyorum :) Kurutma işinin bu kadar süreceğini düşünmemiştim açıkçası, demek minimum artı bir beş gün daha bekliyor bizi :)

Icarus

Kıdemli Üye
Hadi hayırlı olsun dostum, gayet başarılı olmuş, bol dumanlar ! :)

Ben de arkandayım flushu bugün attım 48 saat sonra makası vurup kurutmaya alıyorum :) Kurutma işinin bu kadar süreceğini düşünmemiştim açıkçası, demek minimum artı bir beş gün daha bekliyor bizi :)

Sömeklerin durumuna göre erkende kavanoza alabilirsin sen kontrol edeceksin benim ortalama bu kadar sürdü gayet memnunum dostum umarım istediğin gibi olur :)

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Senden iyisi nerde? Aa baktim yokmus oyle biri hahaha :) ne diyim dostum duayen olmussun sen tohumlar degeneticami? Respect atiyorum sana kocaman.

Ü

Üye silindi 18797

Guest
Kanka white widowu nerden aldın? Auto bir bitkiden 240 gr çıkması müthiş değil mi ? Nasıl becerdin bunu özet geçer misin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** **** ** **
    ********** ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** *** * ** ***** hahahaha* hahahaha******* ********* ** **** **
    **** * ** ***** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ***** ** **** hahahaha *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* **** ********** hahahaha*** ******* ***** hahahaha hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** ****** ******** *********
    **** ****** *** ******** ****** ********* ******* *** **** ****** ******* ********* *** ******** ***** hahahaha ******* **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** hahahaha** ********** ****** ******** ******* ******* ******* ****** ****** ******** ******
    ******** **** ***** ******* ******** *** ******* *** **** hahahaha* **** **** ******* hahahaha* ****** ***** hahahaha*** ***** * **** ********* ********* hahahaha ****** *** ********* **** ****** hahahahahahahaha* ****** ******** *********
    ****** ******* * ***** **** **** ******** ****** ***** **** ***** ****** **
    *** hahahaha ****** ******* **** hahahaha*** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ****** *** ********** *
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** ******** ** ******** ***** ***** ** ****** ****** ********** ******* * *******
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    yoqyaa yoqyaa: hahahahahahahaha hahahahahahahaha