White widow yetiştirme yardım

D3rya

Yeni üye
Arkadaşlar iyi akşamlar White yapmaya çalışıyorum 3.haftaya girdi toprak palogran lightmix, saksı bez 7lt, ışık 250 w grow gün ışığı, ph 6.5, nem 40-45 arası, sıcaklık 26_29 arası, gübreye yeni başladım 2ml Coco sensi grow A veriyorum alt yapraklar biraz sararmaya başladı diğer bitki gibi ölmesinden korkuyorum. Işık kapalı iken içeri temiz hava çeken fanı ve buhar makinesini kapatmam gerekiyor mu? Engin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Yardımlarınız ihtiyacım var.
Lütfen.

thrasher

Kıdemli Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar White yapmaya çalışıyorum 3.haftaya girdi toprak palogran lightmix, saksı bez 7lt, ışık 250 w grow gün ışığı, ph 6.5, nem 40-45 arası, sıcaklık 26_29 arası, gübreye yeni başladım 2ml Coco sensi grow A veriyorum alt yapraklar biraz sararmaya başladı diğer bitki gibi ölmesinden korkuyorum. Işık kapalı iken içeri temiz hava çeken fanı ve buhar makinesini kapatmam gerekiyor mu? Engin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Yardımlarınız ihtiyacım var.
Lütfen.
kankam fotograf atabilir misin ?
ışıklar kapalıyken temiz havayı kapatmana gerek yok. ışıktan dolayı sıcaklık düşeceği için nem seviyesini biraz kısmanı tavsiye ederim
AN gübre hiç kullanmadım ama lightmix topraga coco gübresi vermek mantıklı mı bilemedim @silas34

Metgen7

Kıdemli Üye
Lütfen.
Selam usta saksıda toprak varsa senın gübrede yanlışlık var sanırım @thrasher da belirtmiş. Fanlar hep açık nem mak. İçerdeki nem düzeyine göre aç/kapa bize bi foto atsana gübrelerin toprak saksıdaki kızı 1 boy mayolu:p beklıyoruz usta kolay gele

D3rya

Yeni üye
Diğer çiçek gibi buda yaprakları kurudu benek benek kahverengi oluyor gübreyi fazlada vermedim ama yine sonuç bu biobizz set gübre alcam bugün

El_Takashi

Kıdemli Üye
Diğer çiçek gibi buda yaprakları kurudu benek benek kahverengi oluyor gübreyi fazlada vermedim ama yine sonuç bu biobizz set gübre alcam bugün
Kanka 7 lt bez saksı cok ufak en az 13 lt olucak bez saksı , ayrıca saksına perlit ve varmakelüt koy toprak oksijen alsın , parmağını sok nemliyse su verme . ne kadar su verıyorsun ve kaç günde bi ve gübreyi de kes sadece sulama yap iyleşsinler.

D3rya

Yeni üye
Kanka 7 lt bez saksı cok ufak en az 13 lt olucak bez saksı , ayrıca saksına perlit ve varmakelüt koy toprak oksijen alsın , parmağını sok nemliyse su verme . ne kadar su verıyorsun ve kaç günde bi ve gübreyi de kes sadece sulama yap iyleşsinler.
Sulamayı 2günde bir yapıyorum kestim gübreyi biobizz 3lü set gübre sipariş verdim gelsin ona başlıycam herkes onu kullanıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha** ******* * ** ****** *****
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** **** *** ******** ** ******* ** *** ***** ********** ****** ******* ******* ** ** ****** ******** **** ********* ********
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    **** hahahaha ****** ** ******* ***** *** ** ***** ** * ***** ********** ***** **** *** ******** ** ******* ** *** ***** ********** ****** ******* ******* ** ** ****** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* *****
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ********* ********* ******** ********** ******** **** ***** * * **** ******** ********* *** ******* ******
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
    * ***** hahahaha*** *** ******** **** *** ******** ******** **** hahahaha* *****
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    ******* ** ** ******* ** ********* ** *** ******** ******* ****** ***** hahahaha*** *** ******** **** *** ******** ********
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahaha*** hahahaha ****** ****** ***** ******** ***** ******
  • A ax-b:
    ******* ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ******** **** ***** ***** ******* hahahaha***** ******* ***
  • kkush kkush:
    ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    +1
  • A ax-b:
    ** ********* ********* ***** ******** **
  • kkush kkush:
    *** * ********** ***** ******* *** hahahaha**** ****** ***** *** ******* ******* ***
    the imam the imam: **