Yaşadığınız en zirve kafa..

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Herkese selamlar,merak ettiğim için böyle bi konu açayım dedim..
Yaşadığınız en yüksek kafayı,nezaman ve nasıl yaşadınız...
Ben Ukraynada önce 1 joint full yeşil 7 8 nefes ictim zaten baya yetti bana,sonra elektronik sigara olur ya likiti vardır adam onun likit yerine kubar yağımıydı neydi sarı akışkan ondan doldurmuş,2 kez çok derin nefes çektim 10 dakika oturduktan sonra kalbimin her atışını hissediyordum hiçbirşey düşünemiyordum ilk zamanlarımdı bide acayip bi kafaydı bidaha hiçbirzaman o zirveye ulaşamadım..
Sizin anılarıda dinlemek isterim...

natarK

Üye
bunda 8 yıl önce kadar mersinden bir abi geldi Hatay skankı mı öyle birşey söylemişti ismine, bi. sigara yaptılar 3 duman aldım hayatımın en zirve kafasını yaşadım ben böyle birşey görmedim hayatımda ilk defa Esrar beni kusturmuştu, o zaman ciğerlerimi kusacaktım nerdeyse sanki 5 bira üzerine 1 sigarayı tek içmiş gibi olmuştum

Kuzeyisiklari

Yeni üye
bunda 8 yıl önce kadar mersinden bir abi geldi Hatay skankı mı öyle birşey söylemişti ismine, bi. sigara yaptılar 3 duman aldım hayatımın en zirve kafasını yaşadım ben böyle birşey görmedim hayatımda ilk defa Esrar beni kusturmuştu, o zaman ciğerlerimi kusacaktım nerdeyse sanki 5 bira üzerine 1 sigarayı tek içmiş gibi olmuştum
Iyimis ben hic kusmadim ottan :)

Kanka

Administrator
Yönetici
Şuna benzer birşey yaşadım ; etraf yavaşça arkamı etrafımı döndüğünü gördüm , kendimi sıkarak kontrol ettim , 1-2 dakika sonra yine donmeye başladı ,saliyim bakayım ne olcak dedim , bildiğin çamaşır makinesi gibi , arkamı bile olmak üzere cok hızlı döndü hiç birşey seçemiyordum o kadar hızlı dönuyorduki imgesel olarak şöyleydim
şunun 2. dakikası gibi görüyordum etrafı , dedimki tamam öldük bitti kabullendim çünkü çıkamıyorum , peki bu yolun sonu ne zaman bitecek , o sıra arkadaşlar dışarıdan videoya çekiyormuş gözlerim açık baygınım bildiğiniz :D 8 senesi var

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Rahat bir onbes senesi var,o zaman bu genetiklerin çoğu yoktu ot kubar vardı sahnede.batmandan bir kardeşim kubar getirdi semtte oturduk içtik,o güne dair hiç bir şeyi orada olan kimse hatırlamıyor kanka :) şuan için değil sonraki gün görüştüğümüz de bile olum dün ne oldu sorusunun cevabı yoktu kimsede dört beş kişi falandık velhasılkelam eski sigaraları çok arıyorum kanka şöyle kultablasinda unuttuğumuz sigaraları

Hoca666

Müptezel
Bundan 9 yil onceydi. Kuzen bi cigara getirmis. 4 arkadas ictik. Ya ilk bi sey yok dedik bi seyler atistirak dedik. Tam yiyecez bi gulme vurdu bize. Gulmekten yiyemiyoz. Tam duruyo biri bi bit diye guluyo biz gene kopuyoz. Gulmekten altima sictim deyiminin kelime anlamini anladim cunku nerdeyse gercekten siciyodum :))) guzel cigaraydi. Bi daha hic oyle guldurene denk gelmedim. Varsa yoksa tribe sokan mk.

Simtozu

Üye
Bundan 10 sene önce bulgaristanda sonbahar kış ayları gibi doğum gunumdu bu zaman diliminde bi tanıdıgım beni neselendireceğini söyledi evlerden hafif ormana dogru olan yesillik bir alanda oturmaya karar verdik bana birsey denetti turkiyede bonzai deniyor, bunu biz iki kisi icmeye basladık bende normal gibi bir kafa yasıyacagımı sanıyordum nitekim pek öyle olmadı basta hersey normaldi önümüzden bir kedi geçti tribe girmeye basladım saat 11-12 sularındaydı. bir sarkı actık muhabbet etmeye calısıyorduk o sırada biranda etrafı sis basmaya basladı ben hayal gördüğümü düşünmeye basladım sonra yerde çiğ tanecikleri hatırlııyorum hemen sonra bi kadın evlerin oldugu yoldan bize doğru geliyordu ve zeytin diye sesleniyordu cok tuhaftı gece gece sisin içinden ormana doğru seslenerek giden bir kadın... kalbim çok heycanlanmıstı kadını görünce ilk başta hayal sandım sisin içinden birşeyler daha çıkacakmış gibi o tarafa dogru bakıyordum arkadasım bana dönüp dediki kanka kadın kedisini arıyo diye kahkaha atmaya basladı ben bunu hayal sandıgım icin daha cok tribe girmistim kalkıp gezmeye karar verdik hava sogumustu biranda yolda koşmaya başladık yer sisten ıslanmıştı artık bunu hatırlıyorum yaklaşık olarak 2 dakika koştuk bana bu süre 5-6 dakika kadar geldi sonra yavasladık ben biranda durunca haliyle tansiyonum şaşırdı nabız atısım hızlandı krizlere giriyordum. Daha sonra eve gidemeyeceğimi anladım ve bu kafayla kendimi nasıl ayıltabilirim diye düsünmeye basladım bir tuvalet vardı 900 metre kadar yürüdük ve tuvaletim geldi bu tuvalette burda sabaha kadar açıktır kimse gelip gitmez genelde ve ışığı yanmıyor telefonumu cıkartıp alt kata tuvalete gittim şansımı seviyim o kafayla bide karanlıkta şarjım bitti. etrafı simli görmeye basladım daha sonra arkadasımın seslenerek gelip beni kaldırdıgını hatırlıyorum tuvalette yamuldum, kendimi toparlayıp hemen yüzümü suya tuttum nerden baksak 10 dakika yüzümü yıkamısımdır kafamı suya soktum bir güzel daha sonra temiz hava almak icin dısarıya cıktım ve hemen kustum cok su icmek beni bulandırmıstı. O gece eve gidemedim tanıdıgımın evine gidip orda kaldık sabaha kadar onlarca rüya gördüm detaylı bir sekilde yaşadım hepsini uyku halinde uyandıgımda kuş gibiydim fakat bu olaydan sonra birdaha o seyden asla agzıma sürmedim normal sigara gibi keyif değil geçici bir zamanı yavaslatmanın yanında bunun 100 katı kadar eziyet içeren hisler ve olaylay yasatıyor normal doğal otun ne tadı var ne kafası ot serbest ve denetimli olsa dünya daha iyi biryer olabilir demiyorum olur.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Bundan 9 yil onceydi. Kuzen bi cigara getirmis. 4 arkadas ictik. Ya ilk bi sey yok dedik bi seyler atistirak dedik. Tam yiyecez bi gulme vurdu bize. Gulmekten yiyemiyoz. Tam duruyo biri bi bit diye guluyo biz gene kopuyoz. Gulmekten altima sictim deyiminin kelime anlamini anladim cunku nerdeyse gercekten siciyodum :))) guzel cigaraydi. Bi daha hic oyle guldurene denk gelmedim. Varsa yoksa tribe sokan mk.
Harbiden de o güldüren sigaralar kramp giriyordu resmen mideme nerde o günler be baskan eskileri yadettik sayende

Jangobaba

Yeni üye
Herkese selamlar,merak ettiğim için böyle bi konu açayım dedim..
Yaşadığınız en yüksek kafayı,nezaman ve nasıl yaşadınız...
Ben Ukraynada önce 1 joint full yeşil 7 8 nefes ictim zaten baya yetti bana,sonra elektronik sigara olur ya likiti vardır adam onun likit yerine kubar yağımıydı neydi sarı akışkan ondan doldurmuş,2 kez çok derin nefes çektim 10 dakika oturduktan sonra kalbimin her atışını hissediyordum hiçbirşey düşünemiyordum ilk zamanlarımdı bide acayip bi kafaydı bidaha hiçbirzaman o zirveye ulaşamadım..
Sizin anılarıda dinlemek isterim...
Ben Hollanda da cafeeshop ta kristal adında bir ot içmiştim yarım tekli sıgara ile 500 km yol yapıp Almanyada yaşadığım şehre döndüm ama nasıl geldiğimi neler yaptığımı halen hatırlamıyorum

julio19866

Yeni üye
Eyw kanka. Bilen bi ustad gorur de yazarsa da ayrica guzel olur. :))
Merhaba araniza yeni katildim. Daha dogrusu boyle bi site oldugunu bilmiyordum. Ama sizin gibi arkadaslarin burda oldugunu bilmek ve muhabbet etmek guzel olacak diye dusunuyorum. Bundan 10 ay once bi arkadasimla sabah erken havaalanina bi misafir biraktik donerken bi sigara sardik ben hayatimda bukadar gulmedim sanirim ne marus ne baska bisey safkan ot boyle bisey olamaz 1 saatlik yolu 4 saatte bitiremedik ve gulmekten kaburgalarim 3 gun agridi. O sigaranin biraz tohumunu almistim ve 1 tanesini denedim cok verimli olmadi ama az bisey cikti inanin bana aylar sonra bile cok cok cok gulmustum. Tohumlari biyere koydum eger bulursam size gonderirim deneyin eskiler artik malasef yok umarim yazim sizi bunaltmaz keyifli zamanlar dilerim

Güldüren sigara diye bi şey yok. İlk zamanlarda gülme refleksi sık sık görülür. Zira ilk zamanlarda gülmekten uyuyamazdım. Ota boka gülerdim zamanla o refleks köreldi. Bad trip dönemi başladı. O da bitti ve Şu an dümdüz içiyorum. :) Keyfim yerindeyse muhabbet iyiyse zaten gülerim :) neyse ben bi keresinde yağmurlu bi havada metroya binmek üzere merdivenlerden inmiş otobüs kartımı doldurmuş güvenlikten geçmiş metronun gelmesini bekliyordum ki şemsiyemin hala açık olduğunu frkettim. Neyse ki metroya binmeden evvel şemsiyemi kapamıştım.

kush1925

Üye
yıl 2005 falan yurt dışında ilk sigaramı içtim izci kampında çadırın içinde 1 saat sonra soğuk soğuk ter atmaya başladım ve kulağıma bir kadın şarkı söyledi dakikalarca delirecektim çok kötü oldum sonra bayılıp uyumuşum ama o dakikalar ölüm gibiydi , arnavut skunkı falandı sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** hahahaha* ****** * ******* **** hahahaha*** ******** ****** hahahaha* ********** *** ****** hahahaha*** ********** *** **** ********* ****** ***** ********** **** *** **** hahahaha**
    ***** hahahaha** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********** **** ********* ***** ********* ***** *** ***** hahahaha ***** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ****** ********* **** ****** ***** ****** ******** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** *** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    **** ****** *** ********** **** ********* ***** ********* ***** *** ***** hahahaha ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** hahahaha *** ***** **
    ***** *** **** **** ***** ******** **** hahahaha******** ****** **** ***** hahahaha*** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** * ******** **** **
    **** ***** *** ******** ******* *** **** **** ***** ******** **** hahahaha******** **
    ** ***** **** ****** ********** ****** ***** **** ***** ******* ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** hahahaha **** ***** ** ******
    ******** *** ** **** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** * ******** **** **
    +1
    ********** ******** ***** ***** **** ****** ** ********* ***** hahahaha **** ***** ** ******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
    +1
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    * ****** ********* ****** ****** **** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** *** ***** ****** ** ** **
    +1
    ***** **** *** *** ********** hahahaha ***** * ****** ********* ****** ****** **** *** **
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ***** **** *** *** ********** hahahaha ***** * ****** ********* ****** ****** **** *** **