Yakalanan arkadaslar hikayeleriniz neler?

• Konbuyu başlatan nnDMT25
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22606

Guest
Yakalanmadım ama en çok içime sıçtığım gündü. 2017 yazında falanca bir kıyı şeridi şehrine psy festival için gittik. Bir de Sırp arkadaşımız var yanımızda garip bir çocuk. Adam taa **** Sırbistanından otobüsle gelirken yanında 10 tane şeker getirmiş. Neyse festivalin bulunduğu ilçe merkezindeyiz en son yiyecek içecek alıyoruz para durumunu falan hesaplıyoruz. Tiplerimiz zaten dikkat çekiyor çevreden sırtımızda kamp çantaları 15er kiloluk. Bizim diğer arkadaş para çekmeye gitti ben kaldım bu Sırpla. Bu pezevenk de Japon gibi elinde sik gibi bir telefonu var **** her yerin fotusunu çekiyor. 2dk geçti geçmedi polis arabası sirenle yanımıza geldi ama o nasıl geliş ****. Agresif ve hızlı bir şekilde 2 polis indi direk tuttular bizi bombacı mısınız lan siz diye. Durumu anlatıyorum ama dinleyen yok panik oldum ister istemez benim cepte 4-5gr sigara var Sırpta şeker. Çantaları indirttiler çantaları aradılar. İyiki cebimizdeydi mallar üstümüzü üstünkörü aradılar da yırttık ****. O kadar agresif yaklaşmalarının sebebi de bizim Sırp foto çekiyordu ya o sırada kaymakamlık önünde bekliyormuşuz devlet binalarının fotosunu çektiğinden dikkat çekmişiz bombacı da olabilirmişiz sfsdhgfj
Kanka sırpla gezme bidaha yine bizim türklerden al yanina :)

G0FRET

Üye
selam dostum bu sene başıma gelen içim içime sıçtığım 5 dk yı anlatayım sana hemen.

yaz gelmişti babamda kış lastiklerini değiştirmemi istemişti bende evden çıkıp lastikçiye giderken mahalledene bi abim bi eşyayı alıp getirmemi istedi bende tamam dedim aldım geldim adama vermeden önce lastikçiye gideyim ki sonra yolu bir daha uzatmayayım dedim neyse lastikçiye yanaştım lastikleri verdim adam yapmaya başladı bende 5-6 adım ötesinde tekel sigara içiyiorum neyse yanıma beyaz bit scirocco yanaştı bakarmısın dedi 4-5 adım ilerime yanaştı bende içimden tabi hayırdı **** adres sormak için ayağına çağırıyor triplerine girdim gittim adam bana polis kimliğini gösterdi üzerinde ne var dedi bi şey yok amca falan derken yanında oturan arkadaşı indi arabadan dedi uğraştırma beni ver işte burda ne işin var falan diye sormaya başladı yok bir şey dedim bu sefer üzerimi aramaya başladı nerde okuyorsun nerde oturuyorsun cart curt sorularını soruyor aynı zamanda tabi neyse dedi ki cigara kullanıyor musun var mı dedi bende kullanıyorum var dedim çıkardım marlboro paketimi tekel sigara uzattım ister misiniz dedim :) adam beni enayi sandı gülmeye başladı sonra burda ne işin var dedi arabanın lastiklerini değiştirmeye geldim falan dedim adamlar en sonunda ikna oldu gittiler burdaki tek sorun arabada 30g eroin olmasıydı :) kalbimin o atışını hiç unutmam

S

Stanly

Guest
Arkadaşlarla toplandık araç kiraladık bir de mari aldık tura çıkalım dedik 2 sigara yaptık döndürüyoruz ama sigara efsane 2.yi yaktık camlar kapalı klimalar full sıcağa ayarlı içerisi duman altı yan tarafımıza bir araba yanaştı durun gibisinden haraket yaptı parmağını salladı vs aracı süren arkadaşta ehliyet yoktu arabada zaten cigara içiyorduk kaçtı bu durmadı 5 10 dakika kovaladılar bizi o arada camları sona açtık kaçarken elimizdeki cigaraya falan yol verdik en son trafiğe takılıp yakalandık bir üniversitenin önüydü neyse indirdiler bizi araçtan nereye sakladınız çıkarın yok şu bu aradılar üstümüzü biz diyoruz abi bişey içmedik bişey yok falan fistan dedi siz bu arabada ot içmemişsiniz skunk içmemişsiniz mariujana içmişsiniz o kadar net söylüyorum falan 2 3 tokat yedi arkadaşlardan 2si birazcık ağlayınca bıraktılar gittiler

Arkadaşım jandarma fotokapanına yakalanıp paketlendi. Siz siz olun asla yüzünüzü kapatmadan bölgenize gitmeyin, jandarma drone ve kameralarla tuzak kuruyor. İnanmayanlar arama motoruna fotokapan kenevir yazarsa bir sürü örneği görür. Çok dikkat etmek gerek.

Ü

Üye silindi 22606

Guest
selam dostum bu sene başıma gelen içim içime sıçtığım 5 dk yı anlatayım sana hemen.

yaz gelmişti babamda kış lastiklerini değiştirmemi istemişti bende evden çıkıp lastikçiye giderken mahalledene bi abim bi eşyayı alıp getirmemi istedi bende tamam dedim aldım geldim adama vermeden önce lastikçiye gideyim ki sonra yolu bir daha uzatmayayım dedim neyse lastikçiye yanaştım lastikleri verdim adam yapmaya başladı bende 5-6 adım ötesinde tekel sigara içiyiorum neyse yanıma beyaz bit scirocco yanaştı bakarmısın dedi 4-5 adım ilerime yanaştı bende içimden tabi hayırdı **** adres sormak için ayağına çağırıyor triplerine girdim gittim adam bana polis kimliğini gösterdi üzerinde ne var dedi bi şey yok amca falan derken yanında oturan arkadaşı indi arabadan dedi uğraştırma beni ver işte burda ne işin var falan diye sormaya başladı yok bir şey dedim bu sefer üzerimi aramaya başladı nerde okuyorsun nerde oturuyorsun cart curt sorularını soruyor aynı zamanda tabi neyse dedi ki cigara kullanıyor musun var mı dedi bende kullanıyorum var dedim çıkardım marlboro paketimi tekel sigara uzattım ister misiniz dedim :) adam beni enayi sandı gülmeye başladı sonra burda ne işin var dedi arabanın lastiklerini değiştirmeye geldim falan dedim adamlar en sonunda ikna oldu gittiler burdaki tek sorun arabada 30g eroin olmasıydı :) kalbimin o atışını hiç unutmam
Keşke yakalansaydin beter olursun inşallah eroin var diyor bir de

eski jek

Yeni üye
sene 2010, yaş 20 civarı s*ke sürülecek aklımız yok 4 kişi kudurmuş gibi cigara arıyoruz. neyse bulduk çer çöp bir şeyler içeceğiz ,
arkadaşın arkadaşı dedi ki bizim mahalleye gidelim arabada yapıştırır içeriz pek içime sinmedi ama çoğunluktan dolayı
gittik onlar önde jointi sarıyor bende arkadan bu iş burada olmaz gidelim diye uyarılarıma devam ediyorum ama yok dinletemedim.

kanka karanlıkta 4 araba geldiler far mar hiçbişi yok tam dibimizde ışıklarını yakıp direk bizim araca saldırdılar.
(hayatımda en çok zoruma giden şeylerden biridir polis bize bok sıgara içiyorsunuz torbacıyı değiştirin falan dedi sonrada yanındaki arkadaşına diyarbakırda ne sıgaralar içerdik, ceplerimiz dolu gezerdik falan diye konusuyor piçler bu arada en güzel cigarayı narkotikciler içer bilmeyen yoktur gerci burda. )

sonrası karakoldayız polis diyor ki birinize yazayım bunu da hepiniz yanmayın.kimseden ses cıkmıyor. benim mahalle rahat oluruz diyen ibnede aynı ses cıkarmıyor resmen hepimize yazacak adam tutanagı dedim dur benim **** lanet olsun.

1 yıl denetim yedik ama bokları bitmiyor. sicil işlememesi lazım yanlıslıkla ceza fişi yok yerine getirme fişi kesmişler direk sicile girmiş ****.
gelde devlette hata düzelt. az ugraşmadım adliyede adam buldum istatistik kurumunda adam buldum adamların hatasını zar zor düzelttirdim..

askerde yüzbaşı çok severdi beni nerden buldu çıkardı anlamadım 2015 de bu nedir diye kapanmış gitmiş dosyayı önüme attı bir de ona açıklama yaptık.

10 sene geçti hala içimde yaradır bu mevzu bir kere boka süründün mü çıkmıyor üstünden işte..

biraz fan yapragı biraz dal için .. canımı yakmıştı mevzu uzun yazdım kusura bakmayın.

artık sömekler kol gibi çok şükür ortalıga düsmüyoruz . iyi growlar esrarınız bol olsun
kanka benzer bir durumda benim başıma geldi ama şunu diye bilirim ki dosyayı bitirdikten sonra yereine getirme fişini kimlik fotokobisi ve birda dilekce yazdım ankaraadli sicile iki hafta sonra baktıgımda silinmişti bilgin olsun yazarsan yerıne getirma fişi ile ankara adli sicil bıroya arşife alıyorlar polmette gozuk muyor rahat ama arşif kaydında 80 sene druyor diye biliyorum bilginize sunarım

mandarine

Ordinaryüs
aslında çok da abartılı bir olay değil: böyle daha genç olmanın mı desem yoksa sigara konusunda lale devrine girildiği için mi bilmiyorum anasının amı gibi bir trafik döndürüyorduk. Hergün hiçbir grow yapmadan 300-500 kazanç sağlayacak basit bir trafik ama tek kişi ve ara sıra birkaç arkadaşım için fazlaydı. Hergün bu kadar sabit bir satış sağlayabilmek için de aslında baya bir insanla görüşmen gerekiyor. Yine gecenin biri elemanı fazla beklettik bize de malzeme gelecekti diye sonra üç kişiydik birimizi gönderdik git çocuğu oyala biz alıp geliyoruz diye o da kapak alıp gitti biz de kapakları alıp çıktık. ilaçlı skunk içmişiz aga zangır zungur gittik aldık sigarayı döndük gönderdiğimiz arkadaşla sigara vereceğimiz çocuk paket oluyor **** gözümüzün önünde fhdgfjdhjgdfg kelepçeleniyor elemanlar basbaya. ben ilk anlamadım ne oluyor **** dedim yandaki arkadaş panik yaptı öyle nefes alıp vermeye başladı o anda dedim ki ananısikm paket oluyorlar. neyse yanlarından geçtik gözlerinin içine bakarak direk arkadaşın evine gittik yolda telefonları temizledik eve geçtik hızlı temizlik yaptık telefonlarda oyun açtık şarj bitsin diye sonra benim evdeydi temizleme sırası. Çıktık sokağı döncez ananısikm takipteyiz. Eleman telefonla konuşur gibi yapıyor ama bizde yani belli. Her neyse arkadaşa dedim ki benim eve doğru caddeye çıkalım da polis dayağı filan yemeyelim ben de üzerimdeki 3-5 gr sigarayı bir yere sallayayım. Caddeye çıkmadan ufak penceresi açık bir garajdan salladım sigarayı sonra caddeye çıktık tekelin orada dedim ki buraya kadar artık izin verelim ne yapıyorlarsa yapsınlar. Ben tekele girdim birşey alırken hala takipte miyiz bakmak için. Aga aynı eleman hala telefonlu konuşur gibi yapıp bizden sekiz metre ödede kaldırım köşesinde duruyor. Caprisunları içerken tam ara sokağa girdiğimizde direk paket olduk. Arkadaşa aracın arka koltuğunda dedim ki sıkıntı etme kimseyi satmaya gerek yok bişe olmayacak ama eleman panik. Polisler araca girdiği gibi abi benim verebileceğim numaralar var eğer yardımcı olacaksa gibi şeyler söylemeye başladı. Polisler çocuğa sen dur bakayım diyip bana odaklandılar çünkü demin paket olan eleman benim ismimi vermiş ve ben zaten çoktan takipteymişim. Böyle bir doğrulama olunca artık bunu alalım demişler. Hakkımda kaç tane foto gösterdiler ekran görüntüleri falan eski fotoğraflarım bilmemne. Çevremde en az 4 arkadaşım daha takipte ama birşey yapmıyorlar içici oldukları için. Sadece ekran görüntülerini kullanarak herşeyi öğrenmişler ****. Çünkü herkes muhabbeti açık yapıyor ve kimse mesajlarını temizlemiyor. Bizim kafamız hala aşırı güzel bu yüzden ağzım açıldı polisleri darlıyorum. Bağıra bağıra konuşuyorum çok gevezelik yapıyorum. Avukat sordular ablam avukat ama uyandırmayayım dedim başka avukat atayın olayı o kadar ciddiye almamışım. Önce arkadaşı aldılar evine köpekle baskın yapmaya sonra benle gitmeye başladık köpeklerle benim eve. Bu arada polislerin tavrı hep aga biz işimizi yapıyoruz meslek bu senle derdimiz yok işlem neyse yapacağız kafasındaydı. Kimse kimseye kin beslemiyor muhabbet ediliyor. Bak bu geneti değiştirilmiş sigara sen ne içtiğini bilmiyorsun gibi şeyler diyip akıl vermeye çalışıyorlar yani. Yolda eve ulaşmadan aracı bekletti dedi ki şimdi evde ne bulcaz bize önceden söyle. O zamanlar ev arkadaşım vardı öğrenci usulü filan. Kafam hala güzel diye böyle aşırı rahat bir konuşmayla abi ben herkesin esrar ektiği bir yerde yaşadım. herkesin damında çanak anteninin altında veya bahçesinde esrar olur nargile gibi bile içilirdi o yüzden ben de içiyorum ama ayda en fazla iki tane ellilik alıyorum onu da tek başıma içiyorum. isterseniz eve girdiğinizde görün her taraf elektrogitar çizim mizim bizim işimiz öyle mahallecilik ticaret değil. numarasını da vereyim isterseniz aldığım çocuğun dedim. ama hazırda sahte bir numara vardı böyle durumlar için onu verecektim. ev basıldı başucu masamın üzerinden serçe parmağıyla sile sile 0.017 gram sigara toplayabildi ve kuru sıkı ile kurşunlarına el koydular. evi bastıkları evin içini gördükleri gibi yumuşadı tavırları. ev arkadaşım kızıl saçlı japon anime karakteri gibi enteresan zararsız ufak boylu bir cocuk zaten bir de ev biraz indica döşenmişti bunlar bizi zengin sandı gitar mitar flat tv bulaşık makinesi görünce jkdghdjfghkf muhit de düzgün bir yerdi hafif düzgün bir apartmandı o yüzden hepsi artık bunun sadece bir süreç olduğunu söylemeye başladı. artık ticaretinde olmadığımı biliyordu herkes. Merkeze döndük işlemler yapıldı saldılar sabah arkadaşın evde geri toplandık bizim diğer ilk baştaki çocuğun yanına gönderdiğimiz arkadaşı tutuklamamışlar. O da kafası zangır zungur diye ağzı açılmış abi demiş açmış cüzdanı beş lira parası var. demiş ki şimdi ben bu adama sigara vermeye geldiysem hani sigara nerde yok sigara almaya geldiysem param nerde ben sadece selam veriyordum geçerken gördüm demiş bunlar salmış çocuğu. sonra sigarayı salladığımız garaja arkadaş girdi aldı attığımız sigarayı hemen sabah 8-9 gibi saglam kapakları alıp hayatımıza geri döndük. Daha sonra benim mahkemem oldu 15 yılla suçlandım çocuğun şikayeti ve kanıtlar yüzünden. Ama çocuk tanık olarak mahkemeye gelmedi. Ki neden gelsin aramızda bir sıkıntı yok adama sigara veriyordum kendi patladı. Beraat aldım ama bir sene denetime gittim.

kanatsizkush

Yeni üye
aslında çok da abartılı bir olay değil: böyle daha genç olmanın mı desem yoksa sigara konusunda lale devrine girildiği için mi bilmiyorum anasının amı gibi bir trafik döndürüyorduk. Hergün hiçbir grow yapmadan 300-500 kazanç sağlayacak basit bir trafik ama tek kişi ve ara sıra birkaç arkadaşım için fazlaydı. Hergün bu kadar sabit bir satış sağlayabilmek için de aslında baya bir insanla görüşmen gerekiyor. Yine gecenin biri elemanı fazla beklettik bize de malzeme gelecekti diye sonra üç kişiydik birimizi gönderdik git çocuğu oyala biz alıp geliyoruz diye o da kapak alıp gitti biz de kapakları alıp çıktık. ilaçlı skunk içmişiz aga zangır zungur gittik aldık sigarayı döndük gönderdiğimiz arkadaşla sigara vereceğimiz çocuk paket oluyor **** gözümüzün önünde fhdgfjdhjgdfg kelepçeleniyor elemanlar basbaya. ben ilk anlamadım ne oluyor **** dedim yandaki arkadaş panik yaptı öyle nefes alıp vermeye başladı o anda dedim ki ananısikm paket oluyorlar. neyse yanlarından geçtik gözlerinin içine bakarak direk arkadaşın evine gittik yolda telefonları temizledik eve geçtik hızlı temizlik yaptık telefonlarda oyun açtık şarj bitsin diye sonra benim evdeydi temizleme sırası. Çıktık sokağı döncez ananısikm takipteyiz. Eleman telefonla konuşur gibi yapıyor ama bizde yani belli. Her neyse arkadaşa dedim ki benim eve doğru caddeye çıkalım da polis dayağı filan yemeyelim ben de üzerimdeki 3-5 gr sigarayı bir yere sallayayım. Caddeye çıkmadan ufak penceresi açık bir garajdan salladım sigarayı sonra caddeye çıktık tekelin orada dedim ki buraya kadar artık izin verelim ne yapıyorlarsa yapsınlar. Ben tekele girdim birşey alırken hala takipte miyiz bakmak için. Aga aynı eleman hala telefonlu konuşur gibi yapıp bizden sekiz metre ödede kaldırım köşesinde duruyor. Caprisunları içerken tam ara sokağa girdiğimizde direk paket olduk. Arkadaşa aracın arka koltuğunda dedim ki sıkıntı etme kimseyi satmaya gerek yok bişe olmayacak ama eleman panik. Polisler araca girdiği gibi abi benim verebileceğim numaralar var eğer yardımcı olacaksa gibi şeyler söylemeye başladı. Polisler çocuğa sen dur bakayım diyip bana odaklandılar çünkü demin paket olan eleman benim ismimi vermiş ve ben zaten çoktan takipteymişim. Böyle bir doğrulama olunca artık bunu alalım demişler. Hakkımda kaç tane foto gösterdiler ekran görüntüleri falan eski fotoğraflarım bilmemne. Çevremde en az 4 arkadaşım daha takipte ama birşey yapmıyorlar içici oldukları için. Sadece ekran görüntülerini kullanarak herşeyi öğrenmişler ****. Çünkü herkes muhabbeti açık yapıyor ve kimse mesajlarını temizlemiyor. Bizim kafamız hala aşırı güzel bu yüzden ağzım açıldı polisleri darlıyorum. Bağıra bağıra konuşuyorum çok gevezelik yapıyorum. Avukat sordular ablam avukat ama uyandırmayayım dedim başka avukat atayın olayı o kadar ciddiye almamışım. Önce arkadaşı aldılar evine köpekle baskın yapmaya sonra benle gitmeye başladık köpeklerle benim eve. Bu arada polislerin tavrı hep aga biz işimizi yapıyoruz meslek bu senle derdimiz yok işlem neyse yapacağız kafasındaydı. Kimse kimseye kin beslemiyor muhabbet ediliyor. Bak bu geneti değiştirilmiş sigara sen ne içtiğini bilmiyorsun gibi şeyler diyip akıl vermeye çalışıyorlar yani. Yolda eve ulaşmadan aracı bekletti dedi ki şimdi evde ne bulcaz bize önceden söyle. O zamanlar ev arkadaşım vardı öğrenci usulü filan. Kafam hala güzel diye böyle aşırı rahat bir konuşmayla abi ben herkesin esrar ektiği bir yerde yaşadım. herkesin damında çanak anteninin altında veya bahçesinde esrar olur nargile gibi bile içilirdi o yüzden ben de içiyorum ama ayda en fazla iki tane ellilik alıyorum onu da tek başıma içiyorum. isterseniz eve girdiğinizde görün her taraf elektrogitar çizim mizim bizim işimiz öyle mahallecilik ticaret değil. numarasını da vereyim isterseniz aldığım çocuğun dedim. ama hazırda sahte bir numara vardı böyle durumlar için onu verecektim. ev basıldı başucu masamın üzerinden serçe parmağıyla sile sile 0.017 gram sigara toplayabildi ve kuru sıkı ile kurşunlarına el koydular. evi bastıkları evin içini gördükleri gibi yumuşadı tavırları. ev arkadaşım kızıl saçlı japon anime karakteri gibi enteresan zararsız ufak boylu bir cocuk zaten bir de ev biraz indica döşenmişti bunlar bizi zengin sandı gitar mitar flat tv bulaşık makinesi görünce jkdghdjfghkf muhit de düzgün bir yerdi hafif düzgün bir apartmandı o yüzden hepsi artık bunun sadece bir süreç olduğunu söylemeye başladı. artık ticaretinde olmadığımı biliyordu herkes. Merkeze döndük işlemler yapıldı saldılar sabah arkadaşın evde geri toplandık bizim diğer ilk baştaki çocuğun yanına gönderdiğimiz arkadaşı tutuklamamışlar. O da kafası zangır zungur diye ağzı açılmış abi demiş açmış cüzdanı beş lira parası var. demiş ki şimdi ben bu adama sigara vermeye geldiysem hani sigara nerde yok sigara almaya geldiysem param nerde ben sadece selam veriyordum geçerken gördüm demiş bunlar salmış çocuğu. sonra sigarayı salladığımız garaja arkadaş girdi aldı attığımız sigarayı hemen sabah 8-9 gibi saglam kapakları alıp hayatımıza geri döndük. Daha sonra benim mahkemem oldu 15 yılla suçlandım çocuğun şikayeti ve kanıtlar yüzünden. Ama çocuk tanık olarak mahkemeye gelmedi. Ki neden gelsin aramızda bir sıkıntı yok adama sigara veriyordum kendi patladı. Beraat aldım ama bir sene denetime gittim.
hacı bu tür şeylerin devamı gelsin ya hem tecrübeleniyoruz hem de komik oluyor :D :D

mandarine

Ordinaryüs
hacı bu tür şeylerin devamı gelsin ya hem tecrübeleniyoruz hem de komik oluyor :D :D

kanka uzun ve ayrıntılı yazmadım yoksa baya komik muhabbetler. polisleri darladım en son komiseri abi sen jake gylenhaal oyuncusuna cok benziyorsun diyip kelepceli halle telefonu alıp foto göstermeye calısıyordum. diger tutuklanmayan arkadas da komik biri zaten cüzdanı açıp beş lira parasıyla kendini aklamaya çalışmasına cok gülmüstüm. sonra en son sabah kapakları alıp kim tutukluyor la bizi diye köpürmüstük

C

Cibril

Guest
İlk yakanışımda 2 yıldır cigara içmiyorum tövbeliyim gibi bişi. Bankada çalışıyorum ,Devlet tiyatrosunun 6 lira olduğu zamanlarda hep iki bilet alırdım. O hafta bir arkadaşımı kandırıp tiyatroya giderdim. Bu haftaların birinde bir dostumu davet ettim çünkü onun oturduğu semte yakın bir sahneydi. Normalde işi olmaz tiyatroda. Kırmadı beni sağolsun. Amw çıkışta bilete bir baktım bilet bambaşka bir semtte, tabi bu sefer arkadaş ben seni kırmadım sende beni kırma benimle bir sigara iç. Adam beni çözmüştü ama bıraktığımı düşünmüyordu , aynı yerde çalışıyoruz diye içmek istemediğimi düşünüyordu. Bende tamam dedim hadi içelim , bir kafa dostumuz daha vardı onu da aldık onların semte gittik çözdük malzemeyi 2 çiftli sardık içtik. Sigara bok çıktı hiç bişi anlamadım , dedin tövbeyi bozduk bari değsin , hemen telefonla mahalleden dostumu aradım, çözdü sağolsun bastık gitti mahalleme, mahallemizdeyiz bişi olmaz havasında olan arkadaşım meydan bir yerin köşesinde başladı sarmaya , ne yaptıysa artistliğini bozmadı , tak!!! daha sigara sararken farlar kapalı amcalar bastı bizi , arkadaş sardığını fırlattı çimenlere doğru gece vakti bu arada... neyse eldenin harici bir sigaralık daha var onu yine benim artist arkadaşım gömmek yerine havadan tekmeyle kalanı yere atmıştı oda 1 metre yoktu aramızda... amcalar buldu tabi bunu 5 kişi olduk bu arada toplam birisi alsın dediler, benim mahalledeki artistlik yapan dostum burda da pozunu koydu ve ben alim dedi sizin iş hayatınız etkilenmesin falan, biliyor ben bunu hayatta kabul etmem, dedim gideceğiz bizim değil diyeceğiz olacak bitecek. Karakola 1 ekip daha çağırdılar karakola götürdüler, daha girdik 5dk sonra a4 yazılmış altta isimlerimiz olan elyazısı ile yazılmış kağıt imzalattılar hadi gidin dediler , bir tane yaşlı amca geldi bunların ne işi var diye olayı anlattı bizi alanlar, alın bunları tek tek ifadelerini alsın savcılığa sevkedin dedi, verdik ifadeyi çıktık , ilk ben verdim benimkinin aynısını tekrar edip imzalatmışlar. O gün çıktık hemen ,nezarethaneye girmedik. 15-20 gün de mahkeme kağıdı geldi eve, annem aradı ağzıma sıçtı , birkaç kişi de duymuş mahalleden inanmamışlar bende listede tanımadığı bir arkadaşım üstüne atarak kendini savundum. Neyse mahkeme de hakim sadece içiyormusunuz sizinmiydi dedi hayır dedik hepimiz ama benim artist arkadaşım ‘bilmiyorum ‘ dedi , yanlış duymadınız bilmiyorum dedi:) bende ince bi dürttüm içmiyorum dedi. Hakimde hükümsüz mü dedi bişi dedi mahkemeyi bitirdi. Hiçbiryerde gözükmedi. Olay 2010 da yaşanmıştır. 2 kere daha yakalandım ama tertemizim ,hepsinde bir şansım oldu ama 3. Deki aslında net değil 2 yıldır dosya açılmadı...onları da başka zaman anlatim kafam güzel parmaklarım uyuştu:)

Jandarmalı, köpekli aramada patladım. İfademi alıp (gizlice telefona kaydedip, savcıya yollayıp) saldılar, dava açılmadı.
Yakalanan 0.09 gram idi. Siz siz olun iller arası, otobüste, kargoda filan taşımayın. İzmir'den geliyordum. Şehirlerarası uyuşturucu kaçakçılığı diye bir şey var (10 yıl). Niye taşıyorsun? Bu mereti bulduğun yerde içeceksin diye de tavsiye verdiler, sağ olsunlar. Harbiden iyi davrandılar. ARO.
Ama şu an takipte olabilirim. Sokaktan her jandarma/polis geçtiğinde kıllanıyorum. Evde kızlar var zira. Dağa taşa mı eksem ne bok yesem bilemiyorum.

nasa

Doktor
lise son sınıfım o zamanlar arkadaşla iki müptezel okulun ordaki lavuktan 1 er gram mal alıyoz kim müsaitse o götürüyo haftasonuda buluşup birayla gömüyoz. bi gün aldık malı sırtta çanta nolur nolmaz diye çantaya atmadıydım o gün içime mi doğmuş ne attım dona o zamanlar metrobüsle gidip geliyorum mecidiyeköyde polisler metrobüste arama yaptığı güne denk geldik polis önümdekileri geçirdi bana geldi amına koyiyim uzattı kolunu dur dedi aha dedim yarra yedik takacaklar kervana. tuttu çekti çantayı elimden aldı koydu mermerin üstüne arıyo içini fener tutmuş. diğeride benim üstümü arıyor montu çıkarttırdı astarına bakar baktı . ama bu arada benden acayip bi ter boşalıyor içe doğru sıçıyorum o sırada . üstümü aramaya başladı allahtan bi şey bulamadı çantayı arayan **** her şeyi dağıtmış kalemliği boğaltmış suluğun içini açmış boşaltmış sonra hepsini çantanın büyük gözüne doldurmuş. aldım çantayı geç dedi bindim metrobüse indim ineceğim durakta o anın stresiyle metrobüsten indikten sonra durakta dizlerim boşaldı oturdum ağladım amına koyim dedim oğlum yiyemeyeceğin yarrağın altına girme. o ara o işin stresiyle cigarayı bırakıp paso alkol almaya başlamıştım sonradan burayı keşfettik işte 2 senedik evde yapıyoz yapacağımızı. değil taşımak evden cigarayla dışarıya adım atanı siksinler kendime sözüm var tramva yarattı o olay

corbaciyla bulustum, normalde hep adresime gelirdi, o gun beyoglundaki evine cagirdi, yolda 1 tane daha musteri aldik yanimiza, guzel genc bi kiz.

sokaga girerken, `polisler var sokagin basinda, merak etme hepsi benim adamim` fln dedi, inandim adama, vay be dedim, cidden sokaga girerken basiyla selam verdi amcalar, amcalarda karsilik verince, dedim harbi polisleri baglamis.
neyse, girdik alisverisi yaptik, yilbasi oncesi yuklu birseyler aliyordum es dost herkes icin, 70-80 gr sigara, hap, cilek, hersey var.

evden cikip 5 adim attik o polisler bizi tuttu kelepceledi, ozel tim geldi fln eve kapiyi kirip girdiler, adami bulamadilar, biz paket olduk
cok genctim,18 yasindaydim, parlak surat fln, acidilar karakolda, haplari cilegi yazmadilar, sigarayida azalttilar, 2.5 gr sigara cikti uzerinden diye yazmislar.

neyse, kotu bir aksamdi, annem babam tarafindan karakoldan toplandim, tramva oldu, sonrasinda mahkeme ve denetimli serbestlik, cok tecrube oldu bana, paket olmak cok kotu

sicilinden sildirene kadar(5yil) surekli GBT lerde ustunu ariyorlar, cok stres oluyorsun, anne babanla arabada olsan arabadan indirip ustunu ariyorlar fln, cok mutsuzdum o yillar. neyse gecti, sonra daha fazla da paket olduk, daha buyuk dertler de yasadik, ama ilk paket olmam buydu

denetimli o zamanlar samatyada yapiliyordu, cok komik insanlarla tanistim denetimli sirasinda, ve o hastanenin bahcesinde hayatimda ictigim en guzel sigaralari ictim, asdfasd, valla. hic kaba isetmediler, paf kuf ayni takiliyordum o surecte.

asla unutamayacagim yakalanma paket olma hikayesi, bir grow, 3 ortak calisiyorlar growda.
ortaklarin biri digerleriyle ters dusuyor, kendince plan yapip bir gece yanina silahli adamlar alip evi basmaya geliyor, herseyi toplayip goturecek
evdeki ortak direniyor, kavga cikiyor, bogusma yasaniyor, komsular polis cagiriyor, saldirganlar kaciyor ama evdeki cocuk delilleri yok edeyim diye kaliyor geride ve komsularin cagirdigi polis ne oldu diye geldiginde, paket.

bu son degil, daha cooook var paket olma hikayeleri, belki aklinizda yer edinir, size ders olur, paket olmamaniza katkisi olur diye yazasim geldi

en enayi ve kotu olani, corbaci arkadas trafikte arabasi dolu halde esiyle yoldayken bir tanidik goruyor, tanidik el kolla durdurup `abi harmanim be vs` turu muptezel gevseklikler yapiyor, corbaci arkadasda vicdana gelip, arabasindan inip cocugun arabasina gecip, trafigi yapip, 50 metre sonra arabadan inip kendi arabasina geciyor.

butun bu olanlari sivil ekip goruyor, kendi arabandan indin, o arabaya bindin, sonra 50 metre gidip geri indin diye killaniyorlar, tipte esgal, gel bakayim seni bi arayalim diye, araba dolu, arabada adamin 3 aylik esi, ooof of of yani ne of. cok fena paket oldular, acayip panik oldular

o gece tanidik birini bulamayip rasgele bi avukat cagirdilar, o avukat bunlari bi korkutup bi guzel avcuna aldi, tokatladi uzun sure bunlari, valla cocugun torbacilik kariyeri bir avukata araba ev almakla kapandi

bu son cidden, arkadas corbaci, evinde grow var, ama genclerle takilmayi cok seviyor
oturup tek basina tv izleyip oyun oynayip duramiyor, illa evde 3-4 tane muhabbet etcek, abi cekcek, ayak islerini yapcak adam, ve tabi genc hatunlar olsun istiyor.
e bu gencler geliyor gidiyor ama bitanesinin ailesi killaniyor, cocugun esrar icmesini istemiyorlar vs. altindan girip ustunden cikip bunun bizim arkadasla takildigini, adresi vs ogreniyorlar, ve HER GUN ariyorlar karakolu, her gun. cidden semtin emniyetini her gun arayip yetkili birine baglanip sikayet edip sik sik ediyorlar. bizim evladimizi bir torbaci kandirdi, her gun yaninda, korkuyoruz bisi olcak vs diye

bu aramalara 1 ay boyunca dayaniyor karakol, sonunda bir gun eve baskin duzenliyorlar,
cocuk polisleri kapida gorunce growu dolabini komsunun balkonuna firlatmis ama evde bulunan ufak tefek esyalar, normalde tutukluluk gerektiren birsey yok AMA GROW ICIN KULLANDIGI BIR BESIN-GUBRENIN NE OLDUGUNUN ANLASILAMAMASI, HAKIMIN LABROTUAR SONUCUYLA BILIRKISI RAPORU ISTEMESI sebebiyle eleman 1 yila yakin sure tutuklu kaldi, o lab ve bilirkisi raporunun hazirlanmasi zaman aldi...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ** ***** ****** **** ******** **** ** ****** ****** ***** ******** ******* ********** *** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** ** hahahaha ** ***** **********
  • K kushuchtu:
    ***** ********** ********* ********** hahahaha hahahaha ****
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ****** hahahaha** ***** **** ********** ******
  • K kushuchtu:
    ****** ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ***** ****** ********* *** ******** ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** **** hahahaha ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ***** **** ******* ****** ***** **** hahahaha*** *** *****
  • K kushuchtu:
    ******* hahahaha***** ***
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ** hahahahahahahaha* ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar: