yapılcak sigara aktiviteleri

BerWeed

Üye
Beyler herkes sigara içtikten sonra yaptığı aktiviteleri anlatabilir mi (kaç kişi olduğunuzu belirtin ortamda .d)

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
ben kolpaçino izliyorum gül gül ölüyorum. Hele ara verip tekrar cigaraya başladıysam yaşayacağım high kafa da açar kolpaçinoyu her sahnesine ayrı gülerim. Hatta bir kere karakol sahnesinde gülmekten bayılıyordum. Ulan ganyotçu

Bu konuya ne yazsam az gelir. Cigara içip aksiyon filmi izlesem başrol ben oluyorum filmde ben oynuyorum sanki. Balık avına gitsem yakaladığım balıkların suyun içinde çırpınışlarını iliklerime kadar hissediyorum. Futbola baksam ronaldo kesiliyorum. Sevişsem johnny sins oluyorum. Manzaraya baksam kuşlar falan kanatlanıp uçuyorum vs vs vs.. bu konu uzar gider. Cigara sonrası yapılan tüm aktiviteler x2 keyif verir. Tabi naçizane kendi fikrim.

Yestafo

Kıdemli Üye
Motora atlayıp kulaklığı takip dağlara yaylalara gezintiye çıkmak Ağustos sıcağında harika. En iyisi yalnız takilmak

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Knight oynuyorum fena kitliyo :d
Kanka knight haala devam ediyor mu yaaa? Hey gidi günler hey 15 seneden fazla oldu bıraktığım.

2-3 kişi isek muhabbet edilir.
Tek takıldıysam kahveye çıkarım, balığa çıkarım, internette dolaşırım,film izlerim, oyun oynarım,müzik, kitap vs

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • S sibetta:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****