Yapraklar ice dogru kapandi.

Samara163

Yeni üye
Selam kankalar.Rusyada yasiyorum.Acikcadi burada kalitesiz esrar icmek hic hosuma gitmedi.bu yuzden ilk kez kendi esrarimi yapma karari aldim.Amma aniden bu problemle karsilashdim.Yapraklar ice dogru katlanmaya bashladi.mumkunse bu Azeri kardesinize tardimci olynB7C9ABD9-A2B4-4649-85D9-4C568274B9D8.jpeg

Samara163

Yeni üye
acikcasi acemiyim ve bu benim ilk ishim.Nemi olcmek icin bir aletimde yok.benim cabucak ilker biweyler duwunmem lazim nem icin.Teshekur ederim kanka.

grower07

Üye
Selam kanka! Bende 5 yıl Belgorod'da yaşadım kışın tekrar göçmeyi düşünüyorum ve orada da devam ederim tabi growa!
Gördüğüm kadarıyla bitkin sıcaklık stresinde ve nem oranı dengesiz hatta baya düşük gibi! Normal oda ışığında foto atarsan daha net ve varsa sorunlar onlarda görünür

S

silas

Guest
helal olsun kanka nası anladın bravo valla
profesör olmaya gerek domates bile olsa koy 40 derecenin altına koy akşam bak yaprakları ne oluyor. Bu arada son günlerde forma gelen bütün azeri kardeşlerimizin derdi aynı sıcaklık. Totomuzdan atmıyoz yani 3 aydır ziraat okuyoruz :)

al buyur domateste sıcaklık ve kuraklık stresi:
www.resimag.com/i/7f7635b07dc

Moderatör tarafında düzenlendi:

Samara163

Yeni üye
Dostum sıcaklık ve nem ölçer cihazı koy ortama. Nemi bilmem ama kesinlikle sıcaklık ile ilgisi var ortamın çok kuru sanırım.
Dostum sıcaklık ve nem ölçer cihazı koy ortama. Nemi bilmem ama kesinlikle sıcaklık ile ilgisi var ortamın çok kuru sanırım.
30 derecenin ustune kalkmiyor sicaklik.Ayrica yashadigim shehir gecele
Selam kanka! Bende 5 yıl Belgorod'da yaşadım kışın tekrar göçmeyi düşünüyorum ve orada da devam ederim tabi growa!
Gördüğüm kadarıyla bitkin sıcaklık stresinde ve nem oranı dengesiz hatta baya düşük gibi! Normal oda ışığında foto atarsan daha net ve varsa sorunlar onlarda görünür
yarin normal foto atijam.Cunki kizlarimi yashadigim yerde barindirmiyorum.

grower07

Üye
30 derecenin ustune kalkmiyor sicaklik.Ayrica yashadigim shehir gecele

yarin normal foto atijam.Cunki kizlarimi yashadigim yerde barindirmiyorum.
Şehrin sıcaklığından ziyade grow kabinin, odanın sıcaklığı ve ışığının +3-4 daha da arttırması ile 28 üzeri derecelere rahat çıkıyordur! Bunu çözmen lazım! Işıklarını akşam gece saatleri açık vaziyete gelecek şekilde ayarla! Birde derece ve nem ölçer cihaz var ucuz kitayskiy 150-200 rubl bulursun onu al koy kabine saksı boyunda! Nem yapması içinde avito'dan nem makinesi al 600-800 rubl sıfırları 1100 filan bulursun

Samara163

Yeni üye
Şehrin sıcaklığından ziyade grow kabinin, odanın sıcaklığı ve ışığının +3-4 daha da arttırması ile 28 üzeri derecelere rahat çıkıyordur! Bunu çözmen lazım! Işıklarını akşam gece saatleri açık vaziyete gelecek şekilde ayarla! Birde derece ve nem ölçer cihaz var ucuz kitayskiy 150-200 rubl bulursun onu al koy kabine saksı boyunda! Nem yapması içinde avito'dan nem makinesi al 600-800 rubl sıfırları 1100 filan bulursun
Sagol brat.h

EBEB

Yeni üye
profesör olmaya gerek domates bile olsa koy 40 derecenin altına koy akşam bak yaprakları ne oluyor. Bu arada son günlerde forma gelen bütün azeri kardeşlerimizin derdi aynı sıcaklık. Totomuzdan atmıyoz yani 3 aydır ziraat okuyoruz :)

al buyur domateste sıcaklık ve kuraklık stresi:
www.resimag.com/i/7f7635b07dc
kanka fotoğrafta hiçbi şey belli olmuyo ondan demiştim ama sen zaten ziraatçiymişsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
    **** ******** *** **** ** ***** *** ******* hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ********* hahahaha* ******* ********* ****** ********
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** **** ******** **** **** ** hahahaha ***** ********
  • E ErdemRS6:
    ********** ********** hahahaha
  • K Kolpa.:
    ********* hahahaha* ******* ********* ****** ******** hahahaha***** *****
  • K Kolpa.:
    hahahaha** ** ** *******
  • K Kolpa.:
    ********** ********** hahahaha ******* hahahaha* ******* **** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • E ErdemRS6:
    ******* hahahaha* ******* **** hahahaha* ******* **** ********** ****** ********* ********* *********
  • K Kolpa.:
    hahahahahahahaha ******** *********
  • lavrens lavrens:
  • K Kolpa.:
    hahahahahahahaha **** ****** ***
  • K Kolpa.:
    hahahaha** ******
  • K Kolpa.:
  • lavrens lavrens:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** **** ***** **** ***** *** ****** ******** ****** *** *** ******* ********** ********* ******** hahahaha hahahaha****
    lavrens lavrens: ****** *** *** **** ***** **** ***** *** ****** ******** ****** *** *** ******* **********...