Yapraklar TEKBİR getiriyor. Bi bakınız kankalar sorun ne

8412E86D-6BFE-4062-A316-02D3DD9BB8DF.jpeg333A6F2B-BD54-48DC-A548-0D308E135D5C.jpegF43C482D-F62C-4D10-BEC0-264C3A5A0150.jpegAD2A3FD9-37C6-4853-83DC-03DD22D5729B.jpeg
Işık mesafesi ile alakalı bir durum olabilir mi. Hepsi neredeyse eğitimsiz büyüdü bu bebek en uzun olanı dolayısıyla ışık ile arasındaki mesafe biraz kısa başka da bir şey gelmiyor aklıma. Şu an 5 kız var diğerlerinde böyle bir durum gözlemlemedim. Hepsinin bakımı aynı.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knkm ısı veya ışık ama ışık gibi benim ana somekde olmustu az ışığı yukslettim düzeldi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum yetersiz isik olunca bitki verdigin besinleri enerjiye tam ceviremez. Sömeklerde bundan dolayi sismez

Shepard

Müptezel
Bro yanma belirtileri yoksa bu bitkilerin sana dua ettiğini anlatıyor praying diye geçiyor ışıktan gayet mutlu görünüyor bitkilerin aynı şeyler bende de oldu tertemiz hasatımı aldım içim rahat etsin diyorsan 3-5 cm yükselt ışığı ama gerek yok sağlıklı görünüyor bitkiler devam babbaa

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum isigi ölcmen gerek, ölcmeden dogru gücte isik verip vermedigini bilemezsin. Bunun icin bir lux metreye ihtiyacin var. Forumlara gir, isiklandirma sistenlarinin altina ``Isik bilgilenirme 1 ve Isik bilgilendirme 2 devamin `` basligi altinda 2 konu var. Oku o konulari ona göre hareket et.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
    ***** dready *********
  • Night owl Night owl:
    ** *** ***** ****** ****** ********* ******* dready ********* ** **** **** ******** ***** **********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ****** ***** **** *** **
  • VendettaX VendettaX:
    ******** ******** ******** **
    +2
  • Q qimliqsiz:
    ******** ******** ******** **
  • Q qimliqsiz:
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    ***** dready*** dready********** dready********** dready********** dready**********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ********* ***** *********** dready***** ***** ********** *** ******** ***** ** ******* ****** *** * ***** **** dready*** ********* dready** ** ** ***** **** **** ******
  • A ax-b:
    +1
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
    dready**
  • Q qimliqsiz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** ****** ****** ******** ****** ********* **
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz: