Yapraklarda kuruma ve sararma

İyi akşamlar grower ailesi bitkin 25 günlük yapraklarda sararma ve kuruma başladı muhtemelen magnezyum eksikliği ama sizde bı bakında çözüm bulalım kızlara

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum resim acilmiyor, muhtamelen otamatik silmeyi kapatmadin. Yetistirme isigini kapat öyle resim yükle lütfen, aksi takdirde detaylari göremeyiz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum belki benim kullandigim VPN den dolayi acilmiyor, ama sunu söyliyeyim magnezyum eksikliginde yapraklarda kirmizi lekeler olusur.Saramanin nedeni baska olmali.

Yapraklar yarıdan aşağı kurumaya başlamış gibi foto niye açılmadı ya görsen direk anlarsin

mami10_

Doktor
25 günlük ti için n çok ufak kalmış, benim gördüğüm sorun aşırı sulamays bağlı kök sorunu. Toprak ne marka.?. Saksıda drenaj ve drenaj dekileri var mı.?

Drenaj var toprak 6.5 ph li torf toprak 4 güne bir sulama yapıyorum toprak ph ölçer de var ona göre suluyorum küçük kalma sebebi çok sıcak olduğu için havalar asıl lambayı takmadım suanlik idare etsin diye küçük lamba var

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum actim resimi, güne göre degil topragin kurumasina göre su vermelisin, @mami10_ hakli kök cürümesi baslamais. Varsa elinde kök güclendirici ver. Kesinlikle toprak kurumadan su verme.Parmagini topraga 1,5 cm kadar sok topragi kontrol et kumus ise su ver.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • kralartur01 kralartur01:
  • A ax-b:
    ***** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ** ****** ******** ******** ***** ***** ****** * **** **** * hahahaha hahahaha ** *******
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ********* ******** ******** ******** **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
  • A ax-b:
    *** ** ********* **** ***** * ** **** ***** * ** ********* ***** ******* ** **** hahahaha *****
    kralartur01 kralartur01: *** ** ********* **** ***** * ** **** ***** * ** ********* ***** ******* ** **** hahahaha *****