Yapraklarda sararma destek brolar

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka zor bi durumdayım yeni çıktım adliyeden idare edin. Konumuza gelelim. Gübreler ağır gelmiş benziyor ama endişe edecek bi durum yok bidahaki 1 2 sulamayı boş geç ph da ayarlama iyi olur hem gübre fazla gelmiş hem magnezyum eksikliği başlangıcı var ph ayarlamadığından durum karışmış ama toparlar. Yapabiliyorsan mucizevi aloe vera gübresini yap revive görevini görür stresini alır

Hayalperest

Yeni üye
Tamam dostum yaparım gübreyi de azaltirim aloevera hiç yapmadım ama yaparım zaten bu işler çok keyifli valla sadece içmek değil yapmak bişey üretmek neyse teşekkürler dostum kendine iyi bak

Kanka gübreleme işi şöyle. Verirsin bir miktar ve gözlemlersin. Duruma göre arttırırsın her verdiğin oranı aklında tutarsın. Yanma belirtisi verince o oranda devam edersin. Zirvede beslemek en iyisi

Kanka zor bi durumdayım yeni çıktım adliyeden idare edin. Konumuza gelelim. Gübreler ağır gelmiş benziyor ama endişe edecek bi durum yok bidahaki 1 2 sulamayı boş geç ph da ayarlama iyi olur hem gübre fazla gelmiş hem magnezyum eksikliği başlangıcı var ph ayarlamadığından durum karışmış ama toparlar. Yapabiliyorsan mucizevi aloe vera gübresini yap revive görevini görür stresini alır
Kardom geçmiş olsun. Balkonda cok acikliktaydi seninkiler ondan mi sorun yaşadın? Bir de zirvede gubreleme iyidir dedin. Gubreyi cok vermek iyimidir sence. 2 adet ispanya menseili bitkim var ww ve northern. Bunlari en iyi isim yaomak istiyom

OttoMan347

√SEFİR√
Kardom geçmiş olsun. Balkonda cok acikliktaydi seninkiler ondan mi sorun yaşadın? Bir de zirvede gubreleme iyidir dedin. Gubreyi cok vermek iyimidir sence. 2 adet ispanya menseili bitkim var ww ve northern. Bunlari en iyi isim yaomak istiyom
Teşekkür ederim kanka. Bitki çiçekteyken daha çok besin ihtiyacı duyuyor özellikle fosforu ve potasyumu biliyorsun. Ben çiçekteki bitkimi aç bırakmam eksiklik çekmez veg döneminde köklere yüklen çiçekte meyvelere istediği besin miktarının en iyisini vermek gerek tombul ve dolu meyveler için

OttoMan347

√SEFİR√
3_4 aloavera yaprağını blendirdan geçirip 1 litre suda 2 gün bekletmeyi düşünüyorum ne dersin varmı +,-
Kanka aloe vera hazırlarken malzemeleri hazır tut kesip dilimledikten sonra 20 dakika sonra yavaş yavaş etkisini azaltmaya başlar. Mutfak robotunun içine su ekleyip parçaları içine atarsan daha rahat parçalanır su gibi olur. Sonra her sulamada 1 2 kahve fincanı sulama suyuna eklersin. Şişeyi kullandıkça ezip içindeki havayı minimuma indirip dolapta muhafaza edersin

Hayalperest

Yeni üye
Kanka aloe vera hazırlarken malzemeleri hazır tut kesip dilimledikten sonra 20 dakika sonra yavaş yavaş etkisini azaltmaya başlar. Mutfak robotunun içine su ekleyip parçaları içine atarsan daha rahat parçalanır su gibi olur. Sonra her sulamada 1 2 kahve fincanı sulama suyuna eklersin. Şişeyi kullandıkça ezip içindeki havayı minimuma indirip dolapta muhafaza edersin
Sağol dostum çok yararlı oldu verdiğin bilgiler kendine iyi bak broo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    *** hahahaha***** ***** *******
  • T thescq:
    +1
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: