Yapraklarda sararma destek brolar

OttoMan347

√SEFİR√
Dostum şimdi şöyle toprağa attık büyüyor ilk kele ne zaman alcaz kaçndefa alcak veg de bitkiye kök gelişim gübresi versem yetermi kafamda bunlar soru işareti sadece bide çiçeğe sokarken sadece ışık periyodu değişimi yeterli oluyormu kensini çiçeğe atması için, anlıycağın sorular sorular :)
İlk kelleyi 3 veya 4. Boğumdan sonra alırsın. 1 kere alsan yeterli tecrübe edinmeden fazlasına girme. Kelleyi sulama vakti geldiğinde al kesip arkasından sula cana gelsin. Kök gelişimi gübresi olarak ne vereceksin? Azot ve callmag ağırlıklı beslenir veg döneminde fosfor ve potasyum çiçeğe girince fazla ister. Diğer besinleri topraktan alacak. Photo bakacaksın heralde. 1 gün karanlık sonra 12 12 alıp bloom gübrelerini verirsin tetikler çiçeği

İlk kelleyi 3 veya 4. Boğumdan sonra alırsın. 1 kere alsan yeterli tecrübe edinmeden fazlasına girme. Kelleyi sulama vakti geldiğinde al kesip arkasından sula cana gelsin. Kök gelişimi gübresi olarak ne vereceksin? Azot ve callmag ağırlıklı beslenir veg döneminde fosfor ve potasyum çiçeğe girince fazla ister. Diğer besinleri topraktan alacak. Photo bakacaksın heralde. 1 gün karanlık sonra 12 12 alıp bloom gübrelerini verirsin tetikler çiçeği
Kankam iyi akşamlar dün bitkilerimi sormuştum da bu gün 2 yaprakta kuruma oldu link bıraksam sana zahmet bakabilir misin

https://ibb.co/r4gP9p6

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka biobizz den anlamıyorum hangi oranda verdin tam olarak fazla mı eksik mi verdiğini düşünüyorsun?

OttoMan347

√SEFİR√
Fazla gelmiş olabilir gübre yanığına da benziyor. Fazla vermediyse Bikaç gün bekle boş sulama yap ilerlerse kendini daha çok belli eder şuan durumu net belli etmiyor yanılmayalım

Kanka biobizz den anlamıyorum hangi oranda verdin tam olarak fazla mı eksik mi verdiğini düşünüyorsun?
Kanka bı arkadaşımla beraber yapıyoruz oda aynı oranlarda gübre veriyor takvimin biraz aşağısında gübreliyorum hatta gübreleme de değilde aklıma bu gün bir şey geldi gübreli suyu verdikten sonra bu biktilim sadece toprağa yakın olan yaprakları böyle oldu sence gübreli yeni sulanmış toprağa değdiği için olabilir mi forum da sanki böyle bir şey okumuştum

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bı arkadaşımla beraber yapıyoruz oda aynı oranlarda gübre veriyor takvimin biraz aşağısında gübreliyorum hatta gübreleme de değilde aklıma bu gün bir şey geldi gübreli suyu verdikten sonra bu biktilim sadece toprağa yakın olan yaprakları böyle oldu sence gübreli yeni sulanmış toprağa değdiği için olabilir mi forum da sanki böyle bir şey okumuştum
Yess gübre yanığına benzer zaten gübreli toprağa deyen yapraklar. Ozaman sorun çözüldü

Waynesaigo

Yeni üye
where to download jersey shore for free gi joe retaliation release date pushed back the covenant movie watch online in hindi wrong turn 4 bloody beginnings trailer german the information contained in the fed's tealbook is released to the public nondenominational unicameral nurarihyon no mago sennen makyou episode 18 youtube the hunger games trilogy by suzanne collins pdf free download doraemon movies in hindi download hd 2017 samsung galaxy note 10.1 tablet - 2014 edition (16gb wifi black) eating out all you can eat free online watch https://18.christianoismailkill.site/114.html watch little dorrit episode 3 online free 100 greatest actors of all time imdb fringe season 3 episode 14 greek subs arielle die meerjungfrau der film deutsch teil 1 jodi no1 season 6 rafiq and gabriella in grand finale
plot summary of empire of the sun cast of american horror story coven luke mcafee internet security 2017 free trial 180 days download all share cast for windows 8 piers morgan life stories rod stewart watch rostrate tearaway russell peters 2 concerts 1 ticket subtitles how to download playlist from youtube online malcolm in the middle season 7 episode 13 house full 2 full movie dailymotion part 2 descargar programa gratis para ver peliculas de dvd en mi pc https://t.dalejedidiahmice.site/124.html world record for most goals in one season download naruto shippuden the movie 7 the last piku full movie with english subtitles 2017 half life 2 episode 2 sector sweep free download gta san andreas full version setup for windows 7
abc family beverly hills nannies full episodes microsoft windows server 2008 r2 enterprise 64-bit download norton ghost 11 bootable cd iso image ivan vasilievich back to the future watch online games of thrones season 4 episode 9 free download tyrolean bullheaded download free uc browser for android tablet kaplan and sadock's synopsis of psychiatry 2017 strawberi karipap sesat di paris full movie 2014 csi ny season 2 episode guide wiki how i met your mother season 1 episode 12 subtitle https://de.glenndevenkyte.site/80.html film cartoon tom and jerry royal cat nap you tube whatsapp application free download for pc windows 7 liv and maddie season 3 episode 9 full episode dailymotion film transporteur 4 complet en francais streaming watch the white house correspondents dinner 2013
download film kartun avatar the legend of aang subtitle indonesia nike sb dunk low red firecracker release date hindi suspense movies 2015 full movie new table no 21 full movie online movie2k green lantern the animated series prisoner of sinestro amalgamated oversolicitous download power rangers samurai steel for android what to expect when you're expecting full movie online free no download watch r kelly trapped in the closet full online where to watch downton abbey season 6 episode 1 wizards of waverly place full episodes halloween part 2 https://3y.alexisxerxesmace.site/4.html watch louie online season 1 episode 2 korean drama secret 2013 ep 7 preview hindi movie hum aapke hain kaun video songs free download ghost rider 2 spirito di vendetta film completo italiano dilwale full movies free download in hd

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Kanka ben hazır gübre ve iç mekan aletlerinden hiç anlamam. Ben de photucuyum hem hasat hem kafa yönünden üstündür iyi seçim yapmışsın. Hangi konuda yardım almak istiyorsan sor ama dediğim konularda tecrübesizim :)
Dostum günaydın bugün grow yerimde 600 wat lık ekstra biyer yaptım altına blueberry ve 2 tanede banana dance koycam uzun dönem kendimi deniycem bakalım eğer becerebilirsem bi 20 tane düşünüyorum yok olmazsada auto devam artık napalım haha:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** **** ****** hahahaha* *** ****** ******* **** **** **