Yapraklarda sararma destek brolar

Işık açıkken yaprakları ıslattın mı?
İslatmisimdir heralde kanka banada su mercek yapmista isik yakmis gibi geldi bocek vs sandim baktim 60x le de yanik gibi 32. Gunlerinde nasil duruyolar bro bu ustlerine isik dusmus hali 1 tane dal koptu kirildi kestim attim tamir etmeye calistim biraz toplarlarmi sence ezikligi gorebiliyosundur

OttoMan347

√SEFİR√
İslatmisimdir heralde kanka banada su mercek yapmista isik yakmis gibi geldi bocek vs sandim baktim 60x le de yanik gibi 32. Gunlerinde nasil duruyolar bro bu ustlerine isik dusmus hali 1 tane dal koptu kirildi kestim attim tamir etmeye calistim biraz toplarlarmi sence ezikligi gorebiliyosundur
Güzeller kanka eline sağlık mercek yanığı yapmış sıkıntı yok ozaman

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka 1 tane kocaman dal koptu komple bende attim tamir edilebilirmiydi degermiydi yara badiyla yaptim bisiler ama ust taraflari ben oldum at beni dediler attim bende
Hiç bir yeri ziyan olmaz tamir olurdu. Kırılan yere aloe vera yaprağını sar üzerine streç çek çok sağlam oluyor aklında olsun bidahakine

Hiç bir yeri ziyan olmaz tamir olurdu. Kırılan yere aloe vera yaprağını sar üzerine streç çek çok sağlam oluyor aklında olsun bidahakine
Tüh ev brom verdigin bilgiler icin bitkiyi gordun fotolarda sade sulama hic gitmedim 1 tam gubreli 1 yarim gubreli 1 call mag diye gittim bugun bi 2.5 litre sase sulama yapiyim diyorum gubre yanigi standart derecede sence sade sulamaya gerek varmi yoksa devammi ediyim gubreye

OttoMan347

√SEFİR√
Tüh ev brom verdigin bilgiler icin bitkiyi gordun fotolarda sade sulama hic gitmedim 1 tam gubreli 1 yarim gubreli 1 call mag diye gittim bugun bi 2.5 litre sase sulama yapiyim diyorum gubre yanigi standart derecede sence sade sulamaya gerek varmi yoksa devammi ediyim gubreye
Kanka gübreleme işi şöyle. Verirsin bir miktar ve gözlemlersin. Duruma göre arttırırsın her verdiğin oranı aklında tutarsın. Yanma belirtisi verince o oranda devam edersin. Zirvede beslemek en iyisi

Kanka gübreleme işi şöyle. Verirsin bir miktar ve gözlemlersin. Duruma göre arttırırsın her verdiğin oranı aklında tutarsın. Yanma belirtisi verince o oranda devam edersin. Zirvede beslemek en iyisi
Ayni dedigin gibi gidiyorum bende dogrusunuda yapsam bile fikir almak gibi bir huy var bro tesekkurler cevaplar icin bu arada o lekelerin neden olustugunu kafam ayilinca anladim bro yanan isik dustu ustlerine 4 5 saniye de ledler iz birakmis bende diyorum bir gunde nasil oldu 1 sigaraya 2 g koymayi birakiyorum dedim kendime

OttoMan347

√SEFİR√
Ayni dedigin gibi gidiyorum bende dogrusunuda yapsam bile fikir almak gibi bir huy var bro tesekkurler cevaplar icin bu arada o lekelerin neden olustugunu kafam ayilinca anladim bro yanan isik dustu ustlerine 4 5 saniye de ledler iz birakmis bende diyorum bir gunde nasil oldu 1 sigaraya 2 g koymayi birakiyorum dedim kendime
Heee ledlerin izi miymiş :D belliydi bişeyin yaktığı hastalık değildi öyle bi hastalık senelerdir görmedim çünkü :)

Ü

Üye silindi 23782

Guest
İşin rast gelsin kanka gelişmeleri paylaşırsın yeşillenelim :)
Kanka yazarım paylaşırım da bu foto yükleme işini beceremedim ben daha hiç :)) bide şuan 12 tane kısa dönemim var bazıları önde ilerliyo bazıları geriden geliyo gelişim olarak anlamadım gitti ya şu foto nasıl yükleniyo bi yardım lütfen:))

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka yazarım paylaşırım da bu foto yükleme işini beceremedim ben daha hiç :)) bide şuan 12 tane kısa dönemim var bazıları önde ilerliyo bazıları geriden geliyo gelişim olarak anlamadım gitti ya şu foto nasıl yükleniyo bi yardım lütfen:))
Imgbb sitesinden yükle linki buraya kopyala yapıştır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ** ***** hahahaha**
  • lavrens lavrens:
    **** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * **** ** **
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** **** ****** ******* **** ***** ***** ********** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha hahahaha ********* ******** ***** ******* *** ****** **** ****** ** ******* ********* *******
  • Emmy Emmy:
    ****** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** ** ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* ***** **** ** ******** ******* ********* hahahaha* ****** hahahaha*** **** ******* ******* *** *** **** ******** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha***** ****** ***** ******
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ***** ******** hahahaha** ********** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ***** ******** **** **** ****** ******* ****** ******* **********
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******* hahahaha* ****** ******* **********
  • K Keyifcihtiyar:
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* ******* ****** ***** ***** ******* ******* ******* *** ****** ****** *** ***** ****** ***** **** **** *** ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*
    Emmy Emmy: hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* *******...