Yapraklardaki problemler bana her şeymiş gibi gelir iken

ilgi

Yeni üye
Arkadaşlar hepinize selamlar ve bitkileriniz ile iyi şanslar! Yapraklarda farkettigim bir kaç problem icin yardım istemek zorunda kaldım.

iki AUTO arkadaş ile ilgileniyorum biri candy kush diğeri amnesia Fotodaki problemler için lütfen yardımcı olur musunuz?

Berzan

Kıdemli Üye
Gübre yanığı gübrelemen fazla gelmiş verdiğin gübreyi azalt
Aguş baba sana birşey soracaktım bu soruyla alakalı değil şimdiden konuyu açan arkadaş kusura bakma dumanın bol olsun kalbin gibi sömeklerin olsun Aguş baba şimdi 5 photo ya PPFD 3.1 umol/j 600W Samsung LM301H UV IR anahtarı ile açık/kapalı QB teknoloji V4 kurulu Led ışıkları Meanwell sürücü ışık olur mu? Birde ful spectrum mu onu bilmiyorum

Berzan

Kıdemli Üye
Senin bakımınla alakalı ama ışıkta sorun yok hangi marka
Tohum Blue Dream haze saksı 20 lt biobiz serisi ful toprak al Mix plagron toprak nem makinesi dijital yani baba 2 sene dış grow yaptım toping lst eğitimler verdim ama iç mekan ilk defa yapacam ışık samsung marka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ******* **
  • kkush kkush:
    **** ****** ******** ** ********** *** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ***** hahahaha** ********** ** ********* ****** ******** ** ********** *** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** **** ******** hahahaha****
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ****** ***** ***** hahahaha** ********** ** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha*****
  • New Rookie New Rookie:
    ******* hahahaha** ****** hahahaha******* **** ***** ****** **** ******** hahahaha****
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ********* **** ******* ******* hahahaha**
  • kkush kkush:
    *** ****** ********* ********* hahahaha* hahahaha ** **
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha** ****** hahahaha******* **** ** **** ****** **** **
  • New Rookie New Rookie:
    ***** *** ********* ***** ****** hahahaha****** hahahaha** ****** ****** ****** **** *** **** ****** hahahaha******* *** ***** ** hahahaha** ****** **** ******* ******* **
    ****** ******** ****** hahahaha ****** * **** ** ****** ******* ***** ******* *** **** * **** ********* ** ** ********** * **** **** ** *** ***** ***** ******** *** ******** ****** ** ******** ***** **********
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** ******** ****** hahahaha ****** * **** ** ****** ******* ***** ******* *** **** * ****...