Yapraklarin bazilari ice bazilari yukari doğru

Revolver

Yeni üye
Auto diye aldigim bitkiler photo cikti. Digerlerinde cözemediğim bi sikinti yok ama bunu anlamadim.Auto diye bildigim icin cok bi egitim yapmadim ilk haftalarda soguk yemislerdi oyuzden biraz gec gelistiler ama simdi durmadan buyuyolar. Bir tanesi auto oldugu icin onu bekledim.Işıgi dun 12/12 cektim. Cicege ne zaman girer bilmiyorum hep auto yapmistim ilk defa photo yapiyorum. İsigi yukari alma sansim kalmadi tavanda resmen..
Kullandigim gubreleride yazayim, saksilar 15 litre air ve bez bu sorunlu arkdasin ki air saksi.

Sensı Bloom A&B 2 Litre=6 ML
Carboload 2 Litre= 2ML
Bud Factor X 2 Litre=2 ML
B52. 2 Litre= 2 ML
15 gunde birde
Calmag + revire 2 litre= 2ser ML
(Genelde yagmur suyu kullandim suan hazir su ppm hic olcmedim ph icin adva12 olctum 6.0- 6.5 arasi)

Yardimci olacak photo konusuna hakim ustatlara simdiden cok tessekur ederim..
Bonus (auto)

Anzor

Yeni üye
Kanka bitki ısı stresi gibi geldi bana, hastalıkların görsellerle açıklandığı bi konu vardı onu bulup okumanı öneririm. Bitki auto değilse ışık 12/12 periyodunda bir hafta takip et

Ü

Üye silindi 16241

Guest
bana magnezyum eksikliği gibi geldi ama emin değilim. @koylodru kankamın dediği link'i aşağıya bırakıyorum.

MasterOf

Kıdemli Üye
Hadi buyur abi, isik tavanda diyosun 12 12 den sonra 2 hafta kadar cok hizli uzamaya devam edecek allah yardimcin olsun, yalnizda degilsin dostum son 1 ayda auto diye photo cikan cok baslik okudum. Sponsordan sasma diyen arkadaslar ne dicek cok merak ediyorum

Kushseedden bende bende 7 tane auto aldım 24/0 kullanıyorum ışık nasıl anlariz photo olduğunu sakata gelmeyelim

S

silas

Guest
Aşırı sık sulama, toprak tam kurumadan su veriyorsun, ayrıca bitkiler soğuk yiyor. Toprak tam kurumadan sık aralıklarla su verdiğin içinde bozulan ph mikro elementlerin emilimini engelliyor. Yeni gelen filizlerdeki renk açılmasının, yaprak damarlarının arasında ve ortasından sararmanın nedeni bu. Öncelikle aşırı sık sulama yapmaman gerek, 2 günde 1 sulama yapıyorsan 3 günde 1 sulama yap, toprağın kuruyup köklerin oksijen almasına izin vermelisin. Ortamı 21-28 derece sıcaklıklarda tutmaya özen göster. Hayırlı işler

MasterOf

Kıdemli Üye
Volkanbaba bitki stressiz sikintisiz 35 gun gecirdiyse pistilleri gostermis olmasi gerekir, foto atarsan daha net konusabiliriz

Revolver

Yeni üye
Aşırı sık sulama, toprak tam kurumadan su veriyorsun, ayrıca bitkiler soğuk yiyor. Toprak tam kurumadan sık aralıklarla su verdiğin içinde bozulan ph mikro elementlerin emilimini engelliyor. Yeni gelen filizlerdeki renk açılmasının, yaprak damarlarının arasında ve ortasından sararmanın nedeni bu. Öncelikle aşırı sık sulama yapmaman gerek, 2 günde 1 sulama yapıyorsan 3 günde 1 sulama yap, toprağın kuruyup köklerin oksijen almasına izin vermelisin. Ortamı 21-28 derece sıcaklıklarda tutmaya özen göster. Hayırlı işler
Zaman ayirip ilgilendigin icin tessekur ederim kankacim. Senin sulana konunu okudum tam ona gore yapiyorum sulamayi. Yapraklar iyice salmadan su vermiyorum. Soguk yediler ama sonra ufo ekledim derece dusunce devreye gircek sekilde ama soguk yedi dedigin gibi artik sik sik ugrayip dikkat ediyorum. (3gunde 1 denk geliyo) a/b bloomu kesmedim daha hala buyuyolar kessen mi bloom vermeyi nedersin ?

Revolver

Yeni üye
Hadi buyur abi, isik tavanda diyosun 12 12 den sonra 2 hafta kadar cok hizli uzamaya devam edecek allah yardimcin olsun, yalnizda degilsin dostum son 1 ayda auto diye photo cikan cok baslik okudum. Sponsordan sasma diyen arkadaslar ne dicek cok merak ediyorum
Dostum haklisin bende formda denk gedim ama yurt disi isi sikintili baska secenekte yok napalim.1 taneside o zizil olanlardan cikti 4 yaprak verdi curudu 2-3 defa sonra formda okuyunca anladim tohumda sikinti olunca oyle oluyomus.

MasterOf

Kıdemli Üye
Dostum haklisin bende formda denk gedim ama yurt disi isi sikintili baska secenekte yok napalim.1 taneside o zizil olanlardan cikti 4 yaprak verdi curudu 2-3 defa sonra formda okuyunca anladim tohumda sikinti olunca oyle oluyomus.
Yurt disi isi neden sikintili ? 5 kere yurtdisindan tohum aldim, hediyelerle yaklasik 35 40 tohum geldi hic bi sikinti yasamadim. Ilkinde garantili kargo secmedim ve tohumlar gelmedi, adamlar sadece kargo parasina hediyeler dahil aynitohumlari yolladilar. Diger tum siparislerde garantili kargo sectim 20£, max 10 gun icinde elimde oldu tohumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T thescq:
    +1
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: