Yardım beyler Küçük odayı alüminyum folyo ile kaplamak

Gaco

Yeni üye
15 metre kare bir odayı ışık yansıtsın diye market alüminyum folyosu ile kaplicam duvara direk bally ile yapıştırmayı düşünüyorum. Sizce yapışır mı ucuz yollu başka Fikri olan varmı

R

Ripley'sOG

Guest
Bunun yerine cift taraflı yapışkan bantlar kullanman daha mantıklı sökmesi daha kolay olur.

S

silas

Guest
Market folyosu mu? :rolleyes:
Al bununla kapla 150tl

Gıddo

Üye
Kardeşim ben bez dolabın %20 sini alemünyüm folyo koli bandı ile kapladım bim den aldım hiç uğraşma koli bandın2-3 lira toplam maliyet 20 lira felan tutmaz Bali’yle sıkıntı çekersin

Orhan666

Yeni üye
Aman diyim baly duvari mahveder. Ayrica baly nin tutmasi icin 10 dk belicen falan. Tuttumuydu folyoyu daha birakmaz yitilir mirtilir ilk gunden hevesin kacar :) en iyisi koly bandi kullan. Hatta belki kagit bant daha iyi tutar. Iyice tutturursan kolay kolay birakmaz.

ayteach

Müptezel
Kardesim odayi mat beyaz renge boya folyo felan boş bis isigi yansittigi dogru ama yansıtırken isigin kırılmasına sebep olur ve verimliligi duser mat beyaz en iyi yansiticidir isigi kirmadan direk yansitir. Folyo isi hem ugrastirici sokmesi ayri dert yapmasi ayri dert. Folyonun yansitacagi kirilmis isik sana hic bisey kazandirmicaktir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!