Yardım ve bilgiye ihtiyacım var !

tohumlu.06

Yeni üye
Hazır set alma. O setin balastı çok dandik, yangın çıkarabilir. Alışverişi de internetten yapma sakın, elden al. Çok canı yanan oldu zamanında.
Evham yapan olabilir bro. Bu sadece bi bitki yetiştirme seti. Bunda çilek de yetişir karpuz da. Kimse bu alışverişi yasal kanıt sayıp da işlem yapamaz. Ha yine de kafam rahat olsun dersen, isim soyisim ve adres olarak güvendiğin birini kullanabilirsin.

tohumlu.06

Yeni üye
biraz bilgi verebilir misin nasıl halledebilirim gerekenleri ve nasıl alabilirim elden
Büyük şehirler harici elden alamazsın. Ben de bir ara sipariş verim dedim. Aklıma şu şekil birşey geldi. Biladerin adına adresine sipariş edeyim. Ondan da ben alırım. Napcaklar yani yasal olan bir alışveriş için tüm sülaleye şafak baskını mı yapacaklar

Armiii41

Yeni üye
haklısın meyve içinde kullananlar varmış zaten ot için üretilen bişey değil sadece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama rahat insanım ben ve şanssız gelirse benim başıma gelir ilk kesin :)

Ü

Üye silindi 31315

Guest
Şu forumu a’dan z’ye okumadan başlama. Şimdi ışık desen ledi var, cob var, mh-hps var, dob var, torch var. Birde markaları var bunların. Kabin desen tonla marka, gübre desen kimyasalı var organiği var. Tohum desen Auto, photo, çorbacı, regular, fast versiyonlar var. Sen işin temel terimlerini öğren, ne yapmak istediğine karar ver, bütçeni belirle, herkes yardımcı olur sonra. Forumu okumadan kimsenin aklıyla(growunu görmediğin) iş yapmamanı öneririm.

tohumlu.06

Yeni üye
haklısın meyve içinde kullananlar varmış zaten ot için üretilen bişey değil sadece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama rahat insanım ben ve şanssız gelirse benim

Şu forumu a’dan z’ye okumadan başlama. Şimdi ışık desen ledi var, cob var, mh-hps var, dob var, torch var. Birde markaları var bunların. Kabin desen tonla marka, gübre desen kimyasalı var organiği var. Tohum desen Auto, photo, çorbacı, regular, fast versiyonlar var. Sen işin temel terimlerini öğren, ne yapmak istediğine karar ver, bütçeni belirle, herkes yardımcı olur sonra. Forumu okumadan kimsenin aklıyla iş yapmamanı öneririm.
Bencede bro. Mevsim elverişli iken şu ilk acemiliği balkonda para harcamadan atmanı tavsiye ederim. En azından sulama olsun, tohum patlatma, filizlendirme, bardaktan saksıya geçirme gibi hata yapabileceğin eksiklikleri atmış olursun

Armiii41

Yeni üye
Şu forumu a’dan z’ye okumadan başlama. Şimdi ışık desen ledi var, cob var, mh-hps var, dob var, torch var. Birde markaları var bunların. Kabin desen tonla marka, gübre desen kimyasalı var organiği var. Tohum desen Auto, photo, çorbacı, regular, fast versiyonlar var. Sen işin temel terimlerini öğren, ne yapmak istediğine karar ver, bütçeni belirle, herkes yardımcı olur sonra. Forumu okumadan kimsenin aklıyla(growunu görmediğin) iş yapmamanı öneririm.
eyvallah bro inceleyeceğim

higthead

Jolly Green
Dostum bu konuyu oku. Kabın havalandırma ve ısık lınklerıne bakma dıger kalan malzemeler eksıksız sekılde lınklerı paylastım.

Alan ıcın alan olculerını yaz ısık ve havalandırmanı yazalım. Kabın hazır set alınmaz daha pahalıya gelır.

Armiii41

Yeni üye
Dostum bu konuyu oku. Kabın havalandırma ve ısık lınklerıne bakma dıger kalan malzemeler eksıksız sekılde lınklerı paylastım.

Alan ıcın alan olculerını yaz ısık ve havalandırmanı yazalım. Kabın hazır set alınmaz daha pahalıya gelır.

inceleyip dönüş yapacağım eyvallah dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** hahahaha**** ** ********* ***** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ** ******* ******** ********** hahahaha**
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +2
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ****** ****** ****** ** ***** ***** hahahahahahahaha *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +1
  • istr istr:
    ******** hahahaha* hahahaha
  • istr istr:
    ****** ****** * ** ***** hahahaha ***** **
  • muadip muadip:
    ****** hahahaha ** ****** *** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ****** ******** * ********** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • istr istr:
    ********* ********* ***** hahahaha* ****** hahahaha ** ****** *** ****** **