Auto super lemon haze 51.gün (Fish mix sorunsalı)

Üstatlar merhaba Outdoor SLH AUTO 45.gündeyim bu zamana kadar fishmx ve solucan gübresi verdim.
İlk pistil 12 gün önce çıktı. Şuan durumu bu. Alt yapraklarda hafif sararma ve bir iki yaprak ucunda yanma ve sararma var. Elimde biobloom ve topmax var. Bu saatten sonra ne yapmam gerekiyor değerli yorumlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.
@Kanka @Canna @TheGodfather47 @Mami10 @Abu Hay'OT @HighMann @seaways @secretgrower @SecretSeven @trawler @gray @whiteSnake

AwaKe4

Müptezel
Tam net bakamadım fotoğraflar ben de sorunlu açıldı bazıları ama bitkin çiçeğe girmiş. Outdoor olduğu için fish mix kullanmışsın knka güzel eline sağlık. Bloom gübrelerine geçebilirsin artık. Hasadın bol keyfin yerinde olsun :)

Tam net bakamadım fotoğraflar ben de sorunlu açıldı bazıları ama bitkin çiçeğe girmiş. Outdoor olduğu için fish mix kullanmışsın knka güzel eline sağlık. Bloom gübrelerine geçebilirsin artık. Hasadın bol keyfin yerinde olsun :)
Teşekkür ederim kardeşim. Bloom a geçerken fishi keseyimmi, bazıları arttır diyor çünkü. Yeşillendirirsen sevinirim.

AwaKe4

Müptezel
Teşekkür ederim kardeşim. Bloom a geçerken fishi keseyimmi, bazıları arttır diyor çünkü. Yeşillendirirsen sevinirim.
Knka ben auto flowerlarda çiçeğe girdiğim ilk hafta veg gübrelerine devam edip bloom gübreleri vermiyorum. Ortalama bana hasadı 5 gün kadar uzatıyor bu durum ama çiçeklenmenin ilk haftası inanılmaz bi büyüme sağlıyor bitkiye. Bu şekilde daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sen de bu şekilde devam edebilirsin. Fish mix mevzusuna gelirsek kullanım tablosuna bak orda ne zaman kesiyorsa sen de kes. biobizz kullanmıyorum ben tam takvime hakim değilim.

OttoMan347

√SEFİR√
Knka ben auto flowerlarda çiçeğe girdiğim ilk hafta veg gübrelerine devam edip bloom gübreleri vermiyorum. Ortalama bana hasadı 5 gün kadar uzatıyor bu durum ama çiçeklenmenin ilk haftası inanılmaz bi büyüme sağlıyor bitkiye. Bu şekilde daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sen de bu şekilde devam edebilirsin. Fish mix mevzusuna gelirsek kullanım tablosuna bak orda ne zaman kesiyorsa sen de kes. biobizz kullanmıyorum ben tam takvime hakim değilim.
Kankito bloom 12. Gün yazmış zaten :D bir haftayi geçeli çok olmuş

OttoMan347

√SEFİR√
Adaaamm yakalamış böcekleri ben görmemiştim örümcek akarı var. 1lt sıcak suya 1 corba kaşığı toz tarçın 1 tatli kasigi sıvı yağ, karbonat ve nane aromali sıvı sabun ekle iyice calkala 1 gun bekle süzere spreye doldur 2 gunde bir spreyle yaprak altlarını

Adaaamm yakalamış böcekleri ben görmemiştim örümcek akarı var. 1lt sıcak suya 1 corba kaşığı toz tarçın 1 tatli kasigi sıvı yağ, karbonat ve nane aromali sıvı sabun ekle iyice calkala 1 gun bekle süzere spreye doldur 2 gunde bir spreyle yaprak altlarını
Teşekkür ederim. Bu sorun alt yapraklarda olduğu için akarın olduğu yaprakları budasam sorun olurmu. Olursa bu formülü bütün yapraklara değil sorun olan yaprak altlarına spreyle püskürteceğim doğru anlamışmıyım

OttoMan347

√SEFİR√
Teşekkür ederim. Bu sorun alt yapraklarda olduğu için akarın olduğu yaprakları budasam sorun olurmu. Olursa bu formülü bütün yapraklara değil sorun olan yaprak altlarına spreyle püskürteceğim doğru anlamışmıyım
Yapraklara elleme o yapraklar hala saglam ve işini yapıyor. Butun yapraklara uygula 2 3 kere ver zaten keser sorunu, birdaha baslarsa bidaha uygularsın

Kral son olarak Karbonatı bi tutam koyacağım heralde. Naneli sıvı sabun şartmı düz sıvı sabun kurtarmazmı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ********** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** ****** **** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
    ****** ** ***** ******** *** ****** * ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ** ****** ******** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** dready********** ********* **** ****** ******
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** *****
    dready********** ***** ** **** ****** ******** ***** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ******* ******* ** ********** ***** ******** ***** ** ***** ***** ********** ***** ******* ****** ****** *** **** ******** ** **** **** ******** ***** ******** ******* ****** **
  • B Bomberx:
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ******* ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +1
    ***** **** **** *** **** *** ** dready********** ***** ** **
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ***** ** ** ***** ******* ** ***** **
    ***** ******* ** ***** ******* ** ***** **
    **** *** ***** **** ***** ***** ********* dready***** ******* *** * ***** ******** dready** ** ***** ** * ***** ***** ********* dready
    +2
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: **** *** ***** **** ***** ***** ********* dready***** ******* *** * ***** ********... +2