Auto super lemon haze 51.gün (Fish mix sorunsalı)

OttoMan347

√SEFİR√
Kral son olarak Karbonatı bi tutam koyacağım heralde. Naneli sıvı sabun şartmı düz sıvı sabun kurtarmazmı?
Normal de olur tabi nane aromali olmasi daha iyi olurdur sadece kanka imkan dahilinde ne varsa olur arap sabunu da olur. Nane aromasindan kaciyor bocekler daha etkili oluyor tabi her türlüsü senin işini gorur sabun yağın suya karismasini sagliyor

OttoMan347

√SEFİR√
Yavas yavas suluyorsun guzel. Drene edene kadar sula kanka topragin tamamen suya doymasi gerek her sulamada

Toprak torf coco perlit karışık. Dibine kadar su varıyormu emin değilim kanka ya. Ama pigmentlerde anormal bi durum yok. Devam mı etsem bu şekilde 1 2 hafta sonra 1.5 a çıkarım. Bu arada tarif için ayrıca teşekkür ederim @TheGodfather47 vegde de aloe veranı spreyle yapraklara püskürtüyordum şuan bıraktım onu. Bitkide payın yüzde 50 :D

Kanka dibine kadar vardigini yavas ve yedirerek sulayip drenaj deliklerinden su akarsa anlarsin. 1 bardak kadar aksin su

Auto Super lemon haze 51.gün
Altta sararan yapraklarım ve yapraklarda ki izler dışında sorun yok gibi. Sanırım örümcek vardı.
@TheGodfather47 nin tarçınlı sıvı yağlı karbonatlı ve naneli karışımını spray olsrak yaprak altlarına sıkıyorum 2 günde 1. Yayılma yok gibi durdu sanki. Yine de yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden. @Canna @Kanka @Mami10 @Tr@cyaLı @Relaxaddiectt @HighMann

Tr@cyaLı

Ordinaryüs

Auto Super lemon haze 51.gün
Altta sararan yapraklarım ve yapraklarda ki izler dışında sorun yok gibi. Sanırım örümcek vardı.
@TheGodfather47 nin tarçınlı sıvı yağlı karbonatlı ve naneli karışımını spray olsrak yaprak altlarına sıkıyorum 2 günde 1. Yayılma yok gibi durdu sanki. Yine de yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden. @Canna @Kanka @Mami10 @Tr@cyaLı @Relaxaddiectt @HighMann
etiketlediğn ustaların yanında ben yorum yapamam tecrübem ve bilgim yok :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ***** ********* **** hahahaha* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    *** ******** ***** ******* hahahaha
  • Carl Carl:
  • kkush kkush:
    *** ****** ********* * ********* ********* ** **
  • Carl Carl:
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** hahahaha* ****** *** **** ****** ********** **** ******** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ******** hahahaha** *******
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******* ** hahahaha******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** ******* ********* ********* ***** ***** ********** ********** ********** **** **** **** **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ********** **
  • kkush kkush:
    ********** ********* ******** **** ******* ******* hahahaha** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* ********** **** hahahaha******* ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** ****** ********* ***** ******* ********* **** ** ********* *********
  • Carl Carl:
    ****** **
  • Carl Carl:
    ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Carl Carl:
    **
    Carl Carl: **