Yeni çadırım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22113
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22113

Guest
Herkese merhaba iyi growlar dilerim geçen sene almış olduğum 80lik çadırımı yer problemi nedeniyle yeni kurabildim içerisinde 1 tane saksı var onuda mdf dolap içinde başlamıştım dün akşam yeni çadıra koydum giriş çıkış fanlarım çalışıyor sıcaklık nem çok iyi durumda ama bi problem var bitkim 16 günlük büyümüyor yaprakları açık yeşilden sarıya doğru dönmüş durumda yaklaşık 5 gün önce sulamıştım toprak hala nemli kurumasını bekliyorum sıkıntısı nedir arkadaşlar neden büyümüyor bu çiçek başka tohumumda yok sizce düzelirmi psikolojim bozuldu gerçekten

Ü

Üye silindi 22113

Guest
16 gün için cok ufak günlük gibi dostum bu sıkıntı var yeni tohum at dene
Aynen ya bi sıkıntı var büyümüyor ortam şartlarıda çok iyi ama var bişeyler başka tohumum da yokki atayım şuanlık sponsordan alacak imkanında yok neyse bakıcaz bi hal çaresine

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ****** ** ******* ***** ***
  • Didrug Didrug:
    ******* hahahaha*** ****** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    **** ****** ********** **
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha ******** ** ********* *******
    +1
  • Didrug Didrug:
    ****** ******* ******* **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ******** ***** ******** ******** ***** *** ******** ******* ********** ******** ****** *** ***** * ******** ********** ***** *
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** ** ****** ******* ******* **
  • Didrug Didrug:
    ********** hahahaha ***** *** ***** **** *** **** ****** ****** ****** ******* ******** ******* ***** *** *** * **** ****** * * **** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ********* ******* ******** * **** * ****** hahahaha** *********
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ***** ****** * * ****** ********** ** *** ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
  • Didrug Didrug:
    ******** * ****** * ****** ***** ******* **** hahahaha*
    ** *** ******** ***** ***** ******* ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ********* *** ***** ******** ** ********* hahahaha ******** ********* **** ***** ***** hahahaha ****** ****** ********* ***** ******* ******** * ***** hahahaha** ********* ********* ******** *** ***** ******** ***** ****** ** ********* ********* ********** **** ****** ****** *** *** ******* ** ***** ********* ********* ***** ***** *** ** ***** hahahaha ******* ********* **** **** hahahaha* ******** *** ***** hahahaha* ** **** *** hahahaha** *** ****** ******
    ****** *** *** ***** **** ****** ***** ******** *** ******** ******* ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ****** ***** ** ** *** ******** ***** ***** **
    +1
  • Didrug Didrug:
    ********* ********* ******* ******* ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ** *** ******* ***** ** ******* ******* ***** ****** *** *** ***** **** ******* ******** **** ********* *** ****** ******* ********** ********** ******* ********** *******
    ******** *** ****** ******* ********* ***** ******** **
    NewGardener NewGardener: ******** *** ****** ******* ********* ***** ******** **