Yeni başlıyacam kardeşlerim yardımcı olurmusunuz

Rockstone

Yeni üye
2 ağaç yetiştiricem parasal limitim 5000 tohum genetiğinden inciğine boncuğuna Z raporu yaza bilecek kardeşleri bekliyorum

RİGHT&LEFT

Yeni üye
Kanka iyide bu kadar bilgi yetmez ki.. İş 5 binle bitmiyor. İndoor(içerde) yada outdoor(dışarıda) hangisini yapacaksın. Auto mu yapacaksın yoksa diğerlerinden mi.

RİGHT&LEFT

Yeni üye
Ama yine de ayak üstü anlatalım en kolayını. İndoor yani içerde yapacaksan auto tohumlar almanı tavsiye ederim. Lamba konusunda içeride ısı oluşturacak hps mh vss gibi lambalardan uzak dur. Led kullan. Full spectrum bitki led. 2 bitki için sen rahat bi 500w kullan.

RİGHT&LEFT

Yeni üye
Artı olarak içeride yaprakların ve köklerin güçlenmesi,ayrıca fotosentez olumlu katkı için vantilatör fan kullan. Karbon filtre kullan içeride ki pis hava ve kokuyu tahliye etmen lazım. Artı silindirik gübre kullanma. En erken hafta da bir sula. Ama toprağın durumuna göre bak nemliyse su verme

RİGHT&LEFT

Yeni üye
Kanka her şey o kadar kolay olsaydı ben 4 sene geçirmezdim bu sitede öyle z raporu yaz ben yapayım falan geç bu işleri :Dd
Kanka bırak çocuğun hevesini kırma bee ekmek yapmak için çocuk malzemeleri istemiş nasıl yapılacağını sormuş. Bırakalımda kendisi bir su katsın unun içine. Yoğursun hamuru. Pişirsin. Baksın tadı yok, desinki ahaa tuz koymayı unuttum. Sonra bi daha yapsın Pişirsin baksın çok sert. Bi daha desin ahaa hamur mayası koymadım. .

RİGHT&LEFT

Yeni üye
Kanka her şey o kadar kolay olsaydı ben 4 sene geçirmezdim bu sitede öyle z raporu yaz ben yapayım falan geç bu işleri :Dd
Sonra bi daha Yoğursun Pişirsin baksın ki ekmek kopmuyor. Bi daha desin ahaa hamuru dinlendirmedim. Sonra bi daha yaps...... Yaw ne anlatırsın baba bee. Kısaca 3 yıl Harcayacak. 4üncü yılda belki toparlar

Rockstone

Yeni üye
Şöyle yardımcı ola bilirsin kanka ev ortamında yapıcam 2 ağaç yapıcam kokudan yana sıkıntı yok carbon olmasa da olurmu

Rockstone

Yeni üye
İlk önce sistemi kurayım 4 4 lük sonrasını kademeli olarak bu işin profu olan kardeşlerle aşama aşama üstünede biraz benim koymamla halledicez :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********