yeni başladım küçük bi sistem kurdum 2 haftalıklar

mitthatcan

Yeni üye
7 tane farklı cinsten içerken arkadaşımdan aldım yeni kurdum karton içine folyo çektim spectrum 50 w ışık var 16-18 saat aktif çalıştırıyorum nasıl olmuş sizce ilk defa başladım yardımlarınızı bekliyorum kardeşlerim

El_Takashi

Kıdemli Üye
Büyüyünce ışık ıstıycekler fazladan ve o alan dapdar, 18 saat ışık vercen kanka en az birde çok sulama kafalarına pet takabilirsin nem için.

sonerads

Kıdemli Üye
7 tane farklı cinsten içerken arkadaşımdan aldım yeni kurdum karton içine folyo çektim spectrum 50 w ışık var 16-18 saat aktif çalıştırıyorum nasıl olmuş sizce ilk defa başladım yardımlarınızı bekliyorum kardeşlerim

kanka herşeyden önce aynı saksıya ektiğin kızları ayrı saksılara al. aynı saksı içinde 2 bitki olmaz, ilerleyen zamanda ayıramazsın onları kökleri birbirine girer, ayırayım dersin kökler kopar strese girerler gelişimleri yavaşlar, böyle kalsın dersin birbirlerinin ışığını, besin almasını, havasını engeller.
torch hakkında da bu konuyu baştan sona okuyabilirsin, fikir verir. konunun içinde ışığın satıldığı birkaç yerin linki de vardı sanırım. hayırlı olsun bol şans.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ********** ****** ********* ********** ***** ********* ********* **** hahahaha hahahaha ****** ********** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ** **** *** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ******* ** **** *** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ** **** *** **** ** **** *** *** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    * ** ***** ***** ******* ****** ** ** ** hahahaha** ** *** ****** *** ***** ** ******
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ******** ********* ******* **** hahahaha** *** ***** ******* ****** ** *******
    +1
  • muadip muadip:
    ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ********** ********** ** ******* * ******* *** ****** ***** **** ********** ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** ** **** ********* ********* hahahaha* ******* **** ********** *** ********* ******** ** ****** *** **** ******** ** ***** hahahaha**** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******** ** ***** ******** ****** hahahaha*** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ***** ***** hahahaha**** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * ****** hahahaha* ********* ********* ********* ********* *** **** ** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ** ** ****** ******** *******