Yeni Başlayanlar İçin Basit Ve Dayanıklı 10 Tohum Genetiği

Blueberry

Stay High
Merhaba Sevgili Grower Arkadaşlarım Bugün sizlere dünya çapında Onaylanmış Yeni Başlayanlar İçin Basit Ve Dayanıklı 10 Tohum Genetiği Sunacağım

1. Jack Harrer
Bu genetik bence ilk defa esrar yetiştirecek olanların hem yetiştirip hemde kendini eğitmesi için harika bir genetiktir. Bu genetik en ağır ve tehtitkar kafalardan kaçınmak için uygundur. THC seviyesi son yıllarda geliştiricler sayesinde daha max seviyeye getirilmiştir. Jack Herer, Orta düzeyde psikoaktif bir kafa sunar. Bu, yeni başlayanların beklentilerini fazlasıyla karşılar. Nem ve küfe dayanıklıdır. Panik ya da paranoya yapmaz, ve enerjik bir yaratıcılık verir. Jack Herer nörolojik ve zihinsel bozuklukların tedavisi için de Kullanılır.

2. Blue Dream
Blue dream birçok yönden diğer esrar türlerinden farklıdır. hafif bir coşku ve vucutta rahatlama sunan Sativa baskın bir melezdir.
Acı ve depresyonu hafifletir, Ayrıca odaklanmayı ve yaratıcılığı geliştirir. Orta THC seviyesi (% 17 -% 24) seviyesi ile ilk dumanda sert vurur. Ağrı kesici özelliği de vardı ve yaban mersini tadı ve aroması harikadır. Yeni başlayanlar için gayet idealdir.

3.Trainwreck
bu güçlü tür, yeni esrar kullanıcıları için bir meydandır . Sativa (% 80) ve Indica (% 20) ve% 18 -% 25 THC'de test edilmiştir
Bu kombinasyon, özellikle deneyimsizler için idealdir. Kendinizi yaratıcı ve coşkulu hissedeceksiniz. Ama aynı zamanda, ağrıyı ve stresi de giderir.

4. Girl Scout Cookies
G.S.C yeni başlayanların beklediği etkileri karşılar. Yüksek THC'si (% 28'e dir) ve CBD'de (% 1) dir .Kullanınca öforik bir tepki ve genel vücut gevşemesi vardır.
Oldukça popüler olan G.S.C, tatlı tadı ve kokusu harikadır. Uzun süreli etkiler kaygı, depresyon ve stresi azaltır. Devam etme eğiliminde olan yeni kullanıcıların favorisidir.

5.Master Kush
Master Kush Bu genetiğini Hindu Kush'dan almıştır. aromalıdır ve tamamen rahatlatıcı etkiye sahiptir, Master Kush, yüzde 24'e kadar THC ve yüzde bir CBD ile yüzde 90 Indica'dır. İki Kenevir Kupası ödülü sahibi,Master Kush limon kokusu,toprak kokusu tadı vardır. Master Kush, uykusuzluk çekenlerin 1 numaralı esrarıdır.

6.Easy Bud
Adından da anlaşılacağı gibi Easy Bud'dan Esrarların içinde en kolay yetişenidir.indica dır. kendiliğinden çiçek açan Ruderalis arasındaki bu melez, herhangi bir yerde büyüyebilir ve çimlenmeden sonra maksimum 9 hafta içinde hasat edilebilir. İç mekanda 60 cm'ye kadar büyür ve% 12 THC içeriğiyle sahiptir - bu onu, yumuşak bir giriş deneyimi isteyen küçük ve yönetimi kolay bitkidir yeni başlayanlar için harika bir genetiktir.

7.White Widow
White Widow, 1990'lara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Bu 50-50 hibrit genetiği, ilk olarak Hollanda'da popülerlik kazanmıştır ve ünlü Hollandalı efsanevi genetiklerinden biri olarak kabul edilmektedir. White Widow, ideal olmayan hava koşullarında dışarıda gelişebileceği için yeni yetiştiriciler için harikadır. Ancak iç mekanda yetiştirildiğinde 500 gr / m²'ye kadar verim sağlayabilir. % 19 THC ile temiz, narenciye tadına sahiptir. Kesinlikle tüm zamanların favorilerinden biri.

8. Big Bud XXL
Büyük, yuvarlak sömekleri gördüğünüzde Big Bud XXL olduğunu anlayacaksınız! Bu özellik, Big Bud XXL'in 2020'de yeni başlayanlar için en iyi seçeneklerden biri olmasının nedenlerinden sadece biridir.
Yetiştiriciler için, yalnızca 7-8 haftada çiçek açan ve yüksek verim potansiyeline sahip kenevir tohumlarına aşık olacaksınız. Artı, tohumları içeride veya dışarıda yetiştirebilirsiniz; Bu, iç mekanda yetiştirildiğinde bitki başına 1 kg'a kadar hasat verebilir.
Big Bud XXL'de nasıl hissedeceğinize gelince, gününüzde veya akşamınızda aradığınız mutlu duyguya hazır olun. % 15'e varan THC seviyeleri ile 2020'de bu otu içerken coşkulu bir his duyacaksınız. Ayrıca, duyularınız yoğunlaştıkça yiyeceklerin tadı normalden daha iyi olacak! , Indica (% 80) ve Sativa'nın (% 20) bir melezidir.

9. Cheese
Cheese size sorun çıkarmayacak bir bitkidir ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. 8 haftalık büyüme dönemi boyunca çok az bakım gerektirir ve gereken işin büyük çoğunluğu ekim aşamalarında gerçekleştirilir. Dikim yaparken, her bitkiye yeterince alan bırakın ve tohumları birbirine çok yakın ekmeyin, çünkü bunlar ekildikleri yerde yatay olarak çok uzağa uzanacak ve büyüyeceklerdir. Bu büyüme modeli, alçak ve geniş yetiştirme odaları için çok uygundur.
Cheese küflenmeye karşı ve mantar bitki hastalıklarına karşı oldukça dirençlidir, Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, minimum sulama ve gübreleme ile, bol bir hasat sağlayacak çok yüksek bir sömek-yaprak oranına sahip olacaksınız.

10.THC Bomb
THC Bomb, yeni başlayanlar için BOMBA gibi bir seçimdir. Kolayca büyürler ve ayrıca yüksek verime sahiptirler - yeni başlayanlar daha ne isteyebilir ki ? Size çok fazla soruna neden olmazlar ve% 20'ye varan yüksek THC seviyelerine ulaşır. THC Bomb kullanırken kendinizi daha yumuşak, mutlu hissedecek ve coşku hissedeceksiniz. Bunun gibi birçok sigara içicisi, stresli günlerinden veya kronik ağrılarından biraz uzaklaşır; tıbbi esrar için popüler bir seçimdir.
Baharatlı notalarla tadı topraksıdır. Büyüme aşamalarında biraz korkaktır, ancak iyi bir kürlenmeden sonra, daha çok meyve kokusunu alırsınız. Yabani ot tohumlarından büyük bir hasat alabileceğiniz ve yeni başlayanlar için bile yetiştirmek çocuk oyuncağı olduğu için, THC Bomb hem uzmanlar hem de ticari yetiştiriciler arasında bir favori.

Bu tarz tohumları Sponsorumuz olan https://www.degenetica.org ve https://st.kushseed.net sitelerinden bulabilirsiniz.

Konuyu Beğendiysen Like Atmayı unutma ;)

Son düzenleme:
Blue Dream Sour Diesel kızlarım 10 günlük oldular. Yolun çok başındalar henüz.
Aslında elimden gelse her genetikten birer bitki büyütürdüm :)
WW’yi çok merak ediyorum. Bir daha ki siparişimde WW, Amnesia Haze ve Süper Lemon Haze istiyorum.

Blueberry

Stay High
Blue Dream Sour Diesel kızlarım 10 günlük oldular. Yolun çok başındalar henüz.
Aslında elimden gelse her genetikten birer bitki büyütürdüm :)
WW’yi çok merak ediyorum. Bir daha ki siparişimde WW, Amnesia Haze ve Süper Lemon Haze istiyorum.
Blue dream genetiğini her zaman favorim oldu. hem kafası . hem yetiştrme zevki çok harika bir dönem oluyor.
ww benim 2. sezonda yaptığım bir genetiktir. her türlü eğitime gelir ve klon alması basittir. özellikle kafası çok uzun sürüyor ve günlük işlerimi devam etmeme engel de olmuyordu. tavsiye ederim.

Blue Dream‘i ismi güzel diye tercih ettim aslında :) ama sonradan okuduğum konularda baya büyüyor olması beni biraz ürküttü açıkçası. Tüm eğitimleri verip çok fazla uzamasının önüne geçicez artık napalım..
Gübre olarak biobizz sence nasıl? Kullandın mı hiç?
O kadar çok seçenek var ki insanın gerçekten kafası karışıyor. Kimisi de ithal pahalı gübrelere gerek yok para tuzağı deyip duruyor.
Hafta sonu saksı değişimim var ama gübre konusunu hala çözüp bir karar veremedim.
Solucan gübrem var ama azot ihtiyacını tam olarak karşılayamayacağını düşünüyorum. Fikir ve önerilerinize açığım.

Blueberry

Stay High
Şimdiye kadar kullandığım gübreler Hesi, AN , Biobizz di. en memnun kaldığım biobizz oldu. Biobizz organik oranu yüksek olduğu için bitki gübre hatalarını kaldırabiliyor. tam ayarında kullandığında iyi sonuç veriyor. bu tarz gübreler esrar yetişrtirmek için özel üretilmiştir ben şimdiye kadar bu gübreler haricinde gübre kullanmadım o yüzden solucan gübresi ve diğer gübreler hakkında bilgim yok

Şimdiye kadar kullandığım gübreler Hesi, AN , Biobizz di. en memnun kaldığım biobizz oldu. Biobizz organik oranu yüksek olduğu için bitki gübre hatalarını kaldırabiliyor. tam ayarında kullandığında iyi sonuç veriyor. bu tarz gübreler esrar yetişrtirmek için özel üretilmiştir ben şimdiye kadar bu gübreler haricinde gübre kullanmadım o yüzden solucan gübresi ve diğer gübreler hakkında bilgim yok
Biobizz 3‘lü seti tercih edeceğim gibi görünüyor. Çiçeklenme döneminde sömekleri şişirmek için ne kullanıyorsun?

Çok teşekkür ederim dostum, o zamana gelebilirsem eğer bende deneyeceğim An-Big Bud.
Neşeli günler ve bol hasalar :)

Rica ederim bro , Hasatın bol olsun , Bitkilerin için de burada bir günlük açarsın takip ederiz :)

Çok teşekkür ederim. 20 LT’lik Bez saksılara geçeyim açıcam bir günlük :)
Fikir ve önerilere ihtiyacım olacak. Daha önce outdoor grow tecrübem var ama bu ilk genetik yetiştirmem olacak.
Heyecan dorukta o yüzden :))

Blueberry

Stay High
20L bez saksı ile bitkin çok güzel olacak emin olabilirsin Ben de 20l bez kullanıyorum. kökleri hava aldığı için fem bitkilerin öyle güzel gelişecek ki hayran kalacaksın :)
Fikir ve önerileri olarak her zaman yardımcı oluruz. Heyecan zatenn bu işin en güzel tarafı :) başarılarının devamını dilerim.

growlight

Yeni üye
Anladım kardeşim ben şunu anlamadım tomum bilgilerinde 2 ve 3 ay hasat diyor güneşli diyor sayfadaki kişilerin yarısı 3 ayda hasat almış kimi 5 ve 6 ayda hasat almış kimi kışın balkonda yetişdirmiş bende diyomki 3 şimdi dışarı eksem 3 ayda hasat alamammı
Kısa sürede alınan hasat autoflower diye biliyorum uzun sürenleri de feminized diye biliyorum ama kışın balkonda bu işin olmayacığını iyi biliyorum ustam

Ben anlamam kardeşim bu genetiklerden 3 aydır araşdırıyom bunu duyduğum oku dugumu söylüyom yerli milyonlarca ekmişimdir sanırım bazı arkadaşlarda tam bilgiye sayip deyil

Sitede biraz gezinir konulara bakarsan eğer tüm sorularına net bir şekilde cevap bulabilirsin dostum. Güzel bir şekilde aydınlanacağına eminim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
    F FraudeG: ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** *********...