Yeni basliyorum yardiminiza ihtiyacim var

MRfs

Üye
@Canna Usta bu gün 25 günlük oldular ilk 20 gündür ışığım çok yetersizdi ışık sistemini kurdum 700 watt cob led yaptım baya farketti palazlandilar son durum bu görünüşünde bir sorun var mi sağlıklı mi küçük kutuda olan ise yeni ektim tohumu direk toprağa attım pecetede patlatmadim 3 gün oldu daha baş vermedi sağlık durumları nasıl acaba ?

C

Canna

Guest
Gayet iyi herhengi bir sikinti görmedim, dostum auto mu photo mu bitkilerin. Tohumu direk topraga ektiginde derine ektiysen 1 cm den fazla cikmasi uzun sürebiliyor, yada su verirken tohum asagiya kayabiliyor.

MRfs

Üye
Usta son bardağa ektiğim lemon haze diğerlerini bilmiyorum ilk growum denemek için ektim genetik değil yani son ektiğin ise hemen 1 cm kadar derinde sadece

C

Canna

Guest
Eger onlar corbaci tohumu ise photodur, yani bastan yasadigin sikintilari kapatirlar, gelismeleri icin zaman var. Cikar dostum, yeterki toprak sadece nemli olsun, cok islak olmasin ve sicak bir erde dursun bardak.

MRfs

Üye
Usta bardaktaki lemon haze saksıdakiler corbacı tohumu demiştim lemon haze auto mu oluyor photo mu?

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Usta bardaktaki lemon haze saksıdakiler corbacı tohumu demiştim lemon haze auto mu oluyor photo mu?
Dostum lemon hazenin autosuda var photo suda. Takma kafana zaten tohum topraktan kafayi cikainca auto da olsa photo da olsa 18/6 isik peiyodunda gideceksin. Baktin 4 haftada cicege girmedi o zaman photo dur. Dostum ilk su verdiginde yaprakalar boynunu büker, yani salar kendini sonra düzelir, bu bir sikinti degil.

MRfs

Üye
Tesekkur ederim ustam sağolasın güzel bilgilerin için birde soracağım birşey var ışık kapalıyken nem ve sıcaklığı ayarlayabiliyorum ama açıkken 28 29 ları görüyor nemde 45 50 lere düşüyor ıslak havlular asiyorum ama nafile ve sıcaklığı düşüremiyorum odanın penceresini açınca ise 20 lere düşüyor ne yapacagim

C

Canna

Guest
Dostum nem icin su kücük kolanya sisleri ince püskürten, onlardan bir tane al, iyice yika ve baktin nem düsük kabinin icine su püskürt, cikis fanin yok mu calistir, sicak havayi disari atsin, cikis fani kabinin üstüne takilmasi gerekir, sicak havada yukari cikar, calistir cikis fanini atsin disari sicak havayi, tabi bu arada giris fanida calismali.

MRfs

Üye
Giriş fanim yok malesef yan pencereler açık çıkış fani icinse 100 lük aksiyel fan var yeterli olmuyor sanırım başka alternatifi var mi

C

Canna

Guest
Dostum o sicaklikta veg döneminde sikinti cikmaz ama cicekte o sicaklik cok, bir sekilde düsürmelisin cicekte yani veg döneminde 28 dereceye kadar kurtarir ama tabiki arzu edilen 25 derece.

MRfs

Üye
Tamamdır usta o zamana kadar halletmeye çalışacağım birde çıkış fanini direk odanın içerisine veriyorum tahliyesini nasıl yapacagim cama boru çekmem mümkün değil cevremde çok apartman var ne yapabilirim

MRfs

Üye

@Canna Usta son durum bu gördükçe içim bi hoş oluyor çocuk gibi seviniyorum büyümelerini gördükçe. Bardaktaki lemon haze yeni ektiğim kelleyi çıkardı oda bu ışık nelere kadirmis :)

C

Canna

Guest
O bebegin kafasin pet sise gecir, su anda yüksek nem ihtiyaci var. Pet sisenin daralan tarafini kes üzerine delikler ac, icine su sik ve gecir bebegin kafasina, ayrica su anda sadece kök gelistirme gübresi.

MRfs

Üye

@Canna Usta bu şekilde plastik kabin içerisine hafif sulandırarak bakıyorum toprakta sürekli nemli yinede gerek var mi acaba bardakta yanlarda ve altında delikler mevcut

C

Canna

Guest
Hayir o zaman pet siseye gerek yok, o kutunun ici sürekli nemli olsun, o kutuda delikler varmi, iceri temiz hava giriyor mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****