Yeni bebeklerde sararma ve leke oldu

arminemre

Yeni üye
Arkadaslar merhaba yeni ektigim filizlerde sararma ve lekeler olustu sebebi nedir nasil cozum bulmaliyim gorillan glue auto bitki . Sicaklik 25 civari nem 80 lerde isik mesafesi 50 cm sulamayi toprak kurudukca ceyrek su bardagi kadar falan yapiyorum0967C048-9766-4475-AC34-D9A1587FC755.jpeg

kaiser

Kıdemli Üye
O benekler genelde ıslandığı için , toprağa temas ertttiği için oluyor. Sararmalar da toprak tam kurumadan sulandığı için oluşmuş bence, bardağın altına-yanlarına falan delikler aç bırak toprak kurusun öyle sula geçecektir

arminemre

Yeni üye
O benekler genelde ıslandığı için , toprağa temas ertttiği için oluyor. Sararmalar da toprak tam kurumadan sulandığı için oluşmuş bence, bardağın altına-yanlarına falan delikler aç bırak toprak kurusun öyle sula geçecektir
Actigim konu ile alakasiz ama bu bardaktaki bitkilerimi saksiya ne zaman almaliyim

kaiser

Kıdemli Üye
Ölmüyor kanka sıkıntı yok kafasına bi pet bardak geçir sağdan soldan delerek içine de fıs fıs su yap nem oluşsun veya buhar makinen varsa nem bas 70-80lerde

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Bendede aynı sıkıntı var şuan 13 günlük kızlar sararmaya başladılar. Toprak kurumadan su vermiyorum. Dün ceyrek ölçek köklendirme gübresi verdim. Sararma daha çok arttı.

Bendede aynı sıkıntı var şuan 13 günlük kızlar sararmaya başladılar. Toprak kurumadan su vermiyorum. Dün ceyrek ölçek köklendirme gübresi verdim. Sararma daha çok arttı.
Gubredendir. Ph tandir. Yopragin ph ina bi bak. Ph ayarli su ile kuruyunca bi flush at. Sonra revive ver. Yoksa az miktar da kök gübresi ile az bisey azotlu gubre ekle ver.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ********
  • G GaribanMüptezel:
    G GaribanMüptezel: ********** ***** ******* ***** ******* ******* **** *** *******