Yeni kabin yeni ışık bi bakın derim fikir verirsiniz

E.napcaz

Yeni üye
Şimdi öncelikle herkese selamlar.ben kendimce bir kabin yaptım mdf den 120×120×200 için kaliteli bir mylar döşicem bugün kısmet olursa mars haydro sp3000 led sipariş vericem yarın havanlandırma nemcihazı karbonu çiçeklenme döneminde alıcam sizce nasıl olur özellikle led tecrübelerinizden faydalanmak isterim birde bitkim black domina olucak.

Aguş

Doktor
Max 4 kesinlikle topping ve lst de yapmalısın

Şimdi öncelikle herkese selamlar.ben kendimce bir kabin yaptım mdf den 120×120×200 için kaliteli bir mylar döşicem bugün kısmet olursa mars haydro sp3000 led sipariş vericem yarın havanlandırma nemcihazı karbonu çiçeklenme döneminde alıcam sizce nasıl olur özellikle led tecrübelerinizden faydalanmak isterim birde bitkim black domina olucak.

takozesya

Yeni üye
kankam mdf den nasıl kabin yaptın anlatır mısın? ben bez dolap kullanıyorum fakat alanım çok dar rahat olmuyor fotoğraflarsan sevinirim nerden temin edebiliriz gerekli malzemeleri? askı aparatları da ayrı bi dert

takozesya

Yeni üye
ve bu ışık bildiğim kadarıyla 850watt hpsye eş değerdi kaliteli bi hasat alabileceğine inanıyorum

E.napcaz

Yeni üye
kankam mdf den nasıl kabin yaptın anlatır mısın? ben bez dolap kullanıyorum fakat alanım çok dar rahat olmuyor fotoğraflarsan sevinirim nerden temin edebiliriz gerekli malzemeleri? askı aparatları da ayrı bi dert
Kankam daha toplamadım ama topladığım zaman resimleri paylaşırım bir tane cnc kesimci bulucaksın orda kestiriceksin ama yanlız bem ğişman oldum gibi birşey çok ağır oldu sağlam mı hem çok sağlam olucak ama işte ağır bugün mayler döşicektim üşendim yorgunum ama en yakın zaman da resimleri gönderirim askı aparatları sıkıntı değil avize sinciri çif taraflı kanca okadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********