Yine ben :) hasata el atar mısınız?

Neroo07

Üye
Bu iki küçük kızı artık içmek istiyorum. :))
Mikroskop iyi değil elimden geldiğince çektim pistiller in yaklaşık %70 i kahverengi gibi görünüyor
Yardımcı olurmusun uz lütfen.

S

silas

Guest
Olgunlaşması açıısndan 1 hafta daha devam eder gözlemlerdim, şeker yapraklarında belirgin bir sararma yok, Ama şimdi kesmek istersen zaten gübreyi temizlemek flushlayıp kesmek 10-15 gün. Sana kalmış yani istersen hasata başlayabilirsin. Ben olsam 1 hafta daha devam ederdim, Bol hasatlar

Neroo07

Üye
Olgunlaşması açıısndan 1 hafta daha devam eder gözlemlerdim, şeker yapraklarında belirgin bir sararma yok, Ama şimdi kesmek istersen zaten gübreyi temizlemek flushlayıp kesmek 10-15 gün. Sana kalmış yani istersen hasata başlayabilirsin. Ben olsam 1 hafta daha devam ederdim, Bol hasatlar
100w cob

Selam #silas34 ustam daha iyi bir büyüteç le baktım sana da attım zahmet olmazsa Bakabilirmisin durumları ne

Neroo07

Üye
curing de çok önemli.trikomlar ne alemdeydi hasat ettiğinde?
Valla kanka şu an onlardan içtim teikomlar neymiş herşey çok güzel uuuuu uuuu çok fena bu arada 45gr kuru aldım kızlarım dan çok strese girdiler o yüzden büyümediler erken çiçeğe girdiler ama sömekler çok sıkıydı resimlerini atıcam

afiyet olsun darısı başıma

57. gün

auto bluedream

ışık Mars Hydro Ts1000

Gübrelerim
Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect
Advanced Nutrients Sensi Cal Mag Xtra
Advanced Nutrients Overdrive
Advanced Nutrients CarboLoad

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    G GaribanMüptezel: **