Yok böyle bir hataa

M.Ali

Yeni üye
Ustalarım öyle bir hata yaptım ki ama neyseki kötü bir sonuç yok.3 adet süper lemon haze bitkim var 600 w MH ile gayet sağlıklılar.cok yavaş büyüdüler çünkü ben onlara baştan beri 16-8 ışık döngüsuyle başlattım bu hata yanlışlıkla oldu ama sonrada duzeltmedim şu an 75 gündeler ufak kaldılar tabi ,someklemmeye 20 gün daha sokmayacagm.3 gün içinde güvercin gübresi takviyesi yapmayı düşünüyorum ,diğer bütün imkanlar var ,gübre advancet mikro grow boom kullanıyorum.bu kızları ciceklenmeye sokmadan once baska nasıl kudurturum.ısık hatasını biraz telafi etmem gerekiyor.mesela someklenmeye 20 gün var şu anda 18-6 sistemine geçsem problem olurmu. simdiden teşekkürler kankalarım:)

Cvp: Yok böyle bir hataa

Kanka güvercin gübresini iyice ufala bir kovanin icine şu takviyesi yap iyice karıştır çorba gibi 3 4 gün beklet ağzı kapalı gün gün ac.tekrar karıştır 5. Gün den sonra ver ama fazla verme yakabilirsin allah korusun gübre verdin birazda normal su ver üzerine

M.Ali

Yeni üye
Cvp: Yok böyle bir hataa

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Kanka güvercin gübresini iyice ufala bir kovanin icine şu takviyesi yap iyice karıştır çorba gibi 3 4 gün beklet ağzı kapalı gün gün ac.tekrar karıştır 5. Gün den sonra ver ama fazla verme yakabilirsin allah korusun gübre verdin birazda normal su ver üzerine

Aynen hallettim kankam sağol.kompost oluyor şu an

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!