Yorum ve destek lütfen :)

clarion

Yeni üye
Merhaba dostlar,

Yaklaşık 3 aylık bir serüven sonunda olmayacak iklim koşullarında bu hale getirdim!

Sera vs yaptım ancak havalar çok sogudu son 1 aydır penceremin önüne aski aparatı yaparak tek kök denemelik yetisirdim..

Şimdi bu foto az önce çekildi ve size göre;

Durumumuz nasıl?
Hasat için ne kadar beklemeliyim?
Torbacı tohumundan bu noktaya geldik ama sanırım iyi bir genetik ve bundan tohum alabilir miyim?

Balkonda sera yaptım, hiç bir şekilde dışarıdan gübre desteği yapmadım..
Maya, asprin ve çinko bileşiminden kendi gubremi yaptım.

Peteklere her gün ıslak havlular koyarak nemli bir ortam yarattım.

Haftada üç gün, çok abartmadan su verdim..

İlk zamanlar herkes kesinlikle büyümez dedi ama sevgiyle büyüttüm:) yorumlarınızı almak istiyorum..

TeşekkürlerIMG-20221229-WA0011.jpg

wish

Üye
Gariban grow şekli ustam sömeklerin düşmanların gibi patlasın çatlasın inşallah tü tü tü bunada şükür

clarion

Yeni üye
Kanka maya aspirin çinko hangi besinler için aspirin koklenme için diye biliyom nasi uyguluyosun bitkiye
Bir lt suya bir ezilmiş asprin, bir tatli kaşığı instant maya ve kırmızı çinko kapsülleri var içindeki tozu suya karıştırıyorum. Fakat köke ve yapraklara kesinlikle temas etmesin saksının içine 15 günde bir uygula farkı gör.. başka da bir şey yapmaya gerek yok sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W Weedmans:
    hahahaha ***** hahahaha****
  • A ax-b:
    hahahaha**** ******** **** ****** ***** * **** ********** ****** ****** ** ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** *** ******** *** ********** ***** ** ********* hahahaha***** **** ******* hahahaha** ******** ******** ********** hahahaha***** ********** ***** **** ******* *** ******* ******* ******* ******* **** ****** ***** ***** ******** ** ***** ******** * ** ****** ******* * ******* ******* ******* ******* hahahaha** **** hahahaha **** hahahaha ***** ******** hahahaha******* ******** **** ****** ***** * **** ********** ****** ****** ** ***** ********* ** **
    +1
  • W Weedmans:
    *** ****** ***** ****** hahahaha **** ** ***** ******* * ***** **** hahahaha *** hahahaha****
  • A ax-b:
    ****** hahahaha* ******** **** ** ******** ********** hahahaha***** ***** ******* *** hahahaha*
  • A ax-b:
    ********* hahahaha* ***** *********
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ****** *** ***** *** ******* **** ***** **
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ***** ********** ****** ** ******** ********** *** ******** ****** ***** ******
    +1
    ****** **** ********** ******** * ****** ***** ** *** ********** *** *** ***** ****** *** hahahaha* hahahaha ******* hahahaha** ***** ****** ***** hahahaha ****** ***** ****** hahahaha** ****** ***** ****** hahahaha **** ** ***** ******* * ***** **** hahahaha *** hahahaha****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ******* **** ****** **** ***** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha ***** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ***** ******* hahahaha ***** ******** hahahaha ****** hahahaha **
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** ****** **** hahahaha* *** ***** ****** ****** ********* * *** *** ** *** hahahaha* hahahaha hahahaha ***** ********* ***** *** *** * ********* **** *******
  • A ax-b:
    ******* ** *** **** ***** ******* hahahaha ***** ******** hahahaha ****** hahahaha **
  • A ax-b:
    **** ********* **** ********** ****** * ***** ****** ****** ***** * ***** ****** *** ******** ******* *** ******* ****** **** *****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********* ********* ******** **** ****** hahahaha ***** ********* ******** ***** *** ** hahahaha hahahaha***** ***** **** ****** ***** **** ***** ********* ***** ********** ***** ***
  • A ax-b:
    ** ********** hahahaha**
  • A ax-b:
    +1
    **** ***** ** *** hahahaha **** **** ******** ***** *** ***** hahahaha***** ***** **** ********* ** ********** *** ***** ********** ***** hahahaha ******* ***
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** ** ******* *********